respublika.lt

 • Danas NAGELĖ: Vyriausybė sprendžia tik išsigalvotas „problemas“nuotraukos

  Jei Vyriausybė svarsto peticijas, ar nereikėtų įteisinti žmonių pasimatymų su šunimis, tai gal svarstytų ir peticijas, kad privaloma namuose priveisti blakių ar blusų, kad už...

  2023 sausio 11 17:00:00

 • Arūnas ABROMAITIS: Nepakeičiamiejinuotraukos

  Sakoma, kad nepakeičiamų žmonių nėra, bet kiekvienoje taisyklėje yra išimčių. Lietuvoje ryškiausia išimtis - šios kadencijos ministrai. Vis galvojau, kad pagrindinė nenoro kažką...

  2023 sausio 10 16:00:00

 • Jurgita ŽEMAITYTĖ: Atsisakau mokėti už seimūnų ambicijasnuotraukos (5)

  Kai paprastas mirtingasis nusprendžia pakeisti darbą, parašo prašymą išeiti savo noru ir atsisveikina su darboviete be jokios išeitinės. Kai pakeisti „darbą" sugalvoja seimūnas, tai...

  2023 sausio 09 10:25:00

 • Vidmantas MISEVIČIUS: Suprasti Remigutį Š.nuotraukos

  Skaitau komentarus po straipsniais, peržiūriu įrašus socialiniuose tinkluose ir beveik visur tas pats - išskyrus vieną kitą, gal net paties sostinės vado, Laisvės partijos nario...

  2023 sausio 05 16:00:00


 • Danas NAGELĖ: Kas džiaugiasi beprotiškomis kainomis?nuotraukos

  Seimo opozicija neduoda ramybės Vyriausybės nariams. Vis priekaištauja, klausinėja nemalonių dalykų. Pavyzdžiui, kodėl maistui per trumpą laiką pabrangus 50 proc. ir daugiau, nieko...

  2023 sausio 03 15:54:00

 • Jurgita ŽEMAITYTĖ: Gal užteks šitų nesąmonių?nuotraukos

  Palydint išeinančius metus, įprasta susimąstyti, kas nutiko gero, blogo, kas liūdino ar džiugino. Lyg ant svarstyklių į vieną pusę sudėti teigiamus įvykius, į kitą - neigiamus, ir...

  2022 gruodžio 29 16:10:00


 • BASEINAS: Vilniaus miesto savivaldybė pranešė gavusi Statybos inspekcijos patvirtintą Lazdynų baseino statybos užbaigimo aktą – tai reiškia, jog daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigta.
 • MIESTELIS: Nekilnojamojo turto rinkos dalyviai palankiai vertina Vyriausybės planus Vilniaus centre iki 2028 metų įrengti ministerijų ir kitų valstybės įstaigų miestelį, nors mato politinių ir finansinių projekto įgyvendinimo rizikų.
 • PAGALBA: Lietuvos VSAT į Ukrainą išsiuntė tris mikroautobusus, kuriuose yra bepiločių orlaivių blokavimo įranga, elektros generatoriai, šiltų apatinių drabužių komplektai ir bekontakčiai temometrai.
 • INFLIACIJA: Išankstinė metinė infliacija sausį, lyginant su praėjusių metų sausiu, sudaro 18,4 proc., penktadienį skelbia Valstybės duomenų agentūra.
 • PENSIJA: Premjerei Ingridai Šimonytei šią savaitę panešus apie galimus antros pakopos pensijų kaupimo sistemos pokyčius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tikina, kad sistemos kryptis bus išlaikyta, o pokyčiai bus nedideli ir Seimą pasieks pavasario ar rudens sesijoje.
 • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
 • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
 • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
 • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
 • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s