respublika.lt
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Būsite jautrūs, pasiduodantys emocijoms. Jus maloniai ramins jaukus komfortas, gardus maistas. Suteikite sau žemiškų malonumų, bet su saiku. Neišlaidaukite.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Akivaizdu, kad jums reikia ramaus atsipalaidavimo, komforto, kad pasijustumėte savaitgališkai. Gali užplūsti meninis įkvėpimas, sužavėti muzikos kūrinys ar jogos praktika. Lengvai kibs infekcijos, pasisaugokite.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Šiandien džiaugsitės draugyste ir aplinkinių palankumu. Stengsitės pasireikšti tarp bendraminčių. Visgi nemanykite, kad kiti yra nuoširdūs. Pasisaugokite apgaulingo manipuliavimo.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Nors diena gana pozityvi, skatinanti veikti, siekti rezultatų, jūsų nuotaika bus nepastovi. Norėsis atlikti dar daugiau, arba kažko įsigyti daugiau nei įmanoma. Toks maksimalizmas neleis atsipalaiduoti.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Įvykiai pasaulyje, naujos tendencijos jus domins žymiai labiau nei asmeninė situacija. Tačiau jei artimas žmogus yra užsienyje, su juo palaikysite labai aktyvų nuolatinį kontaktą internetu, telefonu.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Šiandien nepersistenkite pirkdami, išlaidaudami. Nepatartina pernelyg pasitikėti ir antrosios pusės saiko jausmu bei skoniu. Tačiau bendraujant nepakenktų daugiau optimizmo, nuoširdumo.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Bendraudami su artimaisiais, pasistenkite reikšti tik gerus jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti. Subtiliu elgesiu, romantišku nusiteikimu galite ištaisyti neseniai padarytą klaidą. Verta pasistengti.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Šiandien sveikatos ir naudos turėsite tik tiek, kiek esate verti. Gali būti, kad organizmas reikalaus poilsio, dietos, apsivalymo. Asmeniniai santykiai irgi labiausiai priklausys nuo jūsų elgesio, bendravimo stiliaus.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Su artimu žmogumi pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo. Galbūt sužinosite įdomią naujieną ar patirsite staigmeną. Gali nudžiuginti komplimentas, kvietimas į pasimatymą.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Galite pajusti nostalgiją dėl kadaise patirtų jausmų. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl artimųjų gerovės, tarpusavio supratimo.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Nenustygsite vietoje. Ne vienam interesui šiandien skirsite savo dėmesį. Nardysite po informacijos jūrą, flirtuosite, susirašinėsite, komentuosite. Puiki diena mokytis, rašyti straipsnius.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Būsite išlaidūs ir nerūpestingi, todėl galite vykti apsipirkti ar ieškoti lengvabūdiškų nuotykių, abejotinų pramogų. Labai svarbu negraužti mylimo žmogaus įtarimais ir abejonėmis.
 • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
 • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
 • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
 • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
 • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
 • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

 • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

 • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
 • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
 • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +6 C

+5 +9 C

 

+2 +9 C

+11 +17 C

+4 +15 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos