respublika.lt
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Derėtų nuodugniai apsvarstyti savo turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Stenkitės suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Galite sulaukti įdomių pasiūlymų arba patys siūlysite naujoves, trauksite kitus į avantiūras. Nederėtų žaisti lengvabūdiškų žaidimų, jeigu jie gali pakenkti draugystės, meilės santykiams bei jūsų reputacijai.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Šiandien daug galvosite apie nuo kitų slepiamas problemas bei viltis. Tai gali būti susiję su pomėgiu, liga ar nelegaliu uždarbiu. Kas tai bebūtų, norėsis, kad ir toliau liktų paslaptyje. Dėl to būsite linkę netgi kažką paaukoti.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Aktyviau suksitės pirmoje dienos pusėje. Gali būti, kad įsiliesite į naują bendraminčių grupę, užmegsite pažinčių. Nuo pavakarių jau bus sunkiau ir fiziškai, ir emociškai. Nebesinorės bendrauti. Stenkitės būti pozityviai nusiteikę.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Kad ir kokie rūpesčiai jus kamuotų, pasistenkite išlikti geros nuotaikos ir negadinti jos kitiems. Regis, jums pavyks pastūmėti pirmyn dalykinius reikalus, rasti reikalingų bendradarbių ar bendraminčių.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Ši diena tarsi leis pradėti naują darbų ir planų ciklą. Neapsiriksite, jei šiandien planuosite perspektyvas, būsimus žingsnius. Tikėtina nebloga žinia, dėl kurios kils ūpas keisti įvaizdį.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Tiktų planuoti šeimos biudžetą, pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Artimas žmogus ar kolega gali pateikti naudingą pasiūlymą, padėti įsigyti norimą daiktą, informaciją.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Esate darbštūs, stengiatės ne vien dėl savęs. Tačiau jums nelengva dėl to, tenka bendrauti su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis. Visgi nusimint neverta, nes daugėja ir aktyvių gerbėjų.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Šiandien gali tekti apsispręsti konkrečiu dalykiniu klausimu. Akivaizdu, kad labiau parūps įvaizdis, tvarka, išorinis grožis. Tai gali pasireikšti visose srityse – gyvūnų, namų, sodo, darbo, stiliaus.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Kils fantazijų, susijusių su meile, praturtėjimu. Norėsis mėgautis gyvenimo malonumais. Tam tikra prasme galite prarasti saiką ir kuklumą. Pernelyg nepataikaukite vaikų kaprizams.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Jums derėtų nepersidirbti ir kiek įmanoma daugiau laiko praleisti su šeima, susitvarkyti buitį. Gali kilti pagunda išleisti nemažą sumą pinigų tam, kad jūs patys ar jūsų aplinka taptų gražesnė, patogesnė.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Šiandien bus lengva ir įdomu bendrauti. Tačiau kažkuo gali nustebinti artimas žmogus. Dėl keisto pokalbio kai kurie planai gali pakrypti į neplanuotą pusę.
 • PRATYBOS: vidaus reikalų ministerija bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas trečiadienį surengė tikrinimą, kaip Lietuvoje veikia gyventojų informavimo ir perspėjimo sistema - visoje šalyje 15 val. buvo įjungtos sirenos, gyventojai buvo perspėti žinutėmis į mobiliuosius telefonus, Lietuvos radijo ir televizijos eteryje ištransliuotas tekstinis ir balsinis perspėjimo pranešimas.
 • STATYBOSE: iš Vilniuje, Liepkalnyje, statybos darbus atliekančios įmonės gavęs pranešimą, kad statybvietėje rastas itin didelis kiekis asbesto turinčių statybinių atliekų, Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą.

 • DOSNUMAS: lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai per „Maisto banko“ akciją paaukojo daugiau kaip 106 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų, kurių vertė viršijo 99 tūkst. eurų.
 • PATOGIAU: pirmadienį Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju atidaromas pasų centras Mančesteryje, kuriame bus teikiama Lietuvos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išdavimo ir keitimo paslauga - tai jau trečiasis pasų centras Jungtinėje Karalystėje.
 • NETYČIA: jaunai italei per klaidą suleista šešiaguba vakcinos nuo koronaviruso dozė - medicinos sesuo 23 metų medicinos studentei sekmadienį vienoje Toskanos ligoninėje suleido visą buteliuką „„Biontech“/“Pfizer“ preparato, kuris įprastai skirtas šešioms atskiroms dozėms.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar kitąmet reikėtų didinti minimalią algą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +18 C

+7 +16 C

 

+6 +13 C

+19 +26 C

+10 +17 C

 

+10 +17 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos