respublika.lt

 • Kaip mes krematoriumą statėmnuotraukos (19)

  Šią savaitę mūsų šalyje atidarytas trečias krematoriumas. Vilniuje, Lentvario g. 15B, įkurto krematoriumo projektas pradėtas 2016 m. Į jį investuota apie 4 mln. eurų, per metus...

  2023 sausio 22 09:30:00

 • Laiškas Lietuvos prezidentui: „Padėkite neįgaliesiems!“nuotraukos

  Gruodžio pabaigoje Seime buvo pritarta daugybės diskusijų ir kritikos sulaukusiai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) inicijuotai negalios reformai, kuriai kol kas nenumatytas...

  2023 sausio 13 14:51:37


 • Viešas laiškas Tomui Vytautui Raskevičiuinuotraukos

  Vakar Jūsų kolegės mūsų name dalijo Jūsų rinkiminę medžiagą. Man gaila jų darbo, o iš dalies - ir Jūsų. Jos dalijo „Laisvės partijos" reklamą name, pro kurio duris vaikščiojo...

  2023 sausio 06 14:16:37

 • Apie kasdienius laiškininkų vargusnuotraukos

  Šiandien man dviguba šventė: 9-ą valandą ryto laiškanešė atvežė „Vakaro žinias" ir pensiją. Laikraštį kasdien gaunu jau po pietų.

  2023 sausio 04 12:00:05

 • Jau verkia lietuvių kalbanuotraukos

  Sakoma „verkia duonelė tinginio valgoma!" O dabar šį priežodį galima perfrazuoti į „verkia lietuvių kalba, nenaudėlių apleista". Visai užmiršti lietuvių kalbos reikalai. Kai...

  2023 sausio 03 12:05:42

 • Apie ugdymo šeimoje patirtisnuotraukos

  Šiuos mokslo metus trylikametė mūsų dukra pradėjo besimokydama pagal mokymosi šeimoje modelį. Apsisprendimą ieškoti ir atrasti tinkamiausią ugdymosi būdą mūsų dukrai lėmė ne viena...

  2022 balandžio 15 18:30:00 • BASEINAS: Vilniaus miesto savivaldybė pranešė gavusi Statybos inspekcijos patvirtintą Lazdynų baseino statybos užbaigimo aktą – tai reiškia, jog daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigta.
 • MIESTELIS: Nekilnojamojo turto rinkos dalyviai palankiai vertina Vyriausybės planus Vilniaus centre iki 2028 metų įrengti ministerijų ir kitų valstybės įstaigų miestelį, nors mato politinių ir finansinių projekto įgyvendinimo rizikų.
 • PAGALBA: Lietuvos VSAT į Ukrainą išsiuntė tris mikroautobusus, kuriuose yra bepiločių orlaivių blokavimo įranga, elektros generatoriai, šiltų apatinių drabužių komplektai ir bekontakčiai temometrai.
 • INFLIACIJA: Išankstinė metinė infliacija sausį, lyginant su praėjusių metų sausiu, sudaro 18,4 proc., penktadienį skelbia Valstybės duomenų agentūra.
 • PENSIJA: Premjerei Ingridai Šimonytei šią savaitę panešus apie galimus antros pakopos pensijų kaupimo sistemos pokyčius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tikina, kad sistemos kryptis bus išlaikyta, o pokyčiai bus nedideli ir Seimą pasieks pavasario ar rudens sesijoje.
 • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
 • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
 • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
 • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
 • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s