respublika.lt

Linas BITVINSKAS: Sveiki sugrįžę į SSSR. Diena X artinasi

(55)
Publikuota: 2026 liepos 03 18:00:28,
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Na, vaikučiai, ar pasiilgot SSSR? Nustokit krūpčioti.

 

Neseniai Seimas socialdemokratų, konservatorių, „Vardan Lietuvos" ir liberalų balsais staigiai mus perkėlė link komunistinės cenzūros gimimo, kai priėmė sprendimą (priimtos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos. - red. past.), kad dvi biurokratinės institucijos gali spręsti, kokia nuomonė gera, o kokia ne.

Jiems suteikta teisė duoti privalomus nurodymus dėl neskelbtinos ar neteisėtos informacijos šalinimo arba prieigos prie jos ribojimo, į tą sąrašą įtraukiant ir nuomones.

Nors Seimo narys Rimas Jankūnas rašo „Seimas susipainiojo dėl žodžio laisvės", mano nuomone, nieko jis nesusipainiojo.

Kitaip ir negali būti, nes visos šios partijos atstovauja radikaliai kairei, kuri pasaulyje pasižymi noru visapusiškai kontroliuoti asmenį ir įvesti diktatūrą.

Taigi, čia tik pasiruošimas tai triūbinamai „Dienai X", kai valdžia atsidurs tinkamose rankose ir bus galima tariamus priešus sunaikinti.

Už bet ką, net už nuomonę. Ir nereikia čia meluoti, kad stengiamasi kovoti su dezinformacija ar rusija, nes pačios tos pataisos smirda tarsi ištrauktos iš putino ar solovjovo užančio.

Tai tiesiog yra pasiruošimo darbai, Daiva Ulbinaitė po balsavimo entuziastingai su doro teisėto įniršio apimto partinio darbuotojo veidu kaip iš filmo ragino nesustoti tik ties tuo....

O ką toliau - planuojamas užsienio agento statusas, įkalinimai, sušaudymai???

Ruošiamas įstatymų pagrindas būsimai totaliai piliečio kontrolei, kuri gerokai pranoks komunistinę.

Visos diktatūros yra paranojiškos, todėl fikcija, kad kovos su dezinformacija - šis įstatymas bus naudojamas išskirtinai savo šalies piliečių, socialinių tinklų ir žiniasklaidos, kurios valdžia negali nupirkti, užčiaupimui per cenzorių struktūras, kurioms bus galima duoti politinius asmeninius užsakymus: nutildyti tą, uždrausti tą, nubausti tuos, išjungti tą kanalą.

Rusijoje vienas iš režimo ramsčių „Roskomnodzoras" ne kokių vatnikų, o socialdemokratų, konservatorių, „Vardan Lietuvos" ir liberalų pastangomis teleportavosi Lietuvoje.

Jau sakiau kažkada, kad neatsistebiu, jog tie didieji kovotojai su rusija, patys tampa tikri tos dvasios nešiotojai.

Ateina laikai, kai už tuščią popieriaus lapą taip pat bus galima nukentėti. Kairiųjų pilnas Seimas nuosekliai tam ruošia bazę.

Pagal naują įstatymą, cenzoriai gali teoriškai dezinformacija paskelbi bet ką, net prie nuomonės galės prikibti, kad „skatina neapykantą", „kelia priešiškumą grupei žmonių" ir t.t.

Aš pasakyčiau taip: va kažkas paskelbė, kad Panevėžyje lyja ir jau dygsta grybai.

Manau, kad tai dezinformacija, nes Girelės-Karčių aglomeracijoj - nė lašo ir jokių grybų.

Tokius skelbėjus reikia bausti. Štai keli įsidėjo nuotraukas iš pajūrio. Tai iškart man sukelia neapykantą. Jie demonstruoja prieš mane savo finansinį ir transportinį pranašumą ir gal net moka plaukti.

Galbūt jie ten susitinka su užsienio žvalgyba. Galėsiu reikalauti jų įrašus pašalinti.

Arba paimkim auginančius pomidorus - jų šiltnamių nuotraukos, kiekvienas raustantis pomidoras man sukelia dvasines kančias ir priešiškumą tiems, kurie laiku pasodino. Kreipsiuos, nes negalima sukelti priešiškumo.

Šitą idiotizmą gyvenę prie Brežnevo jau matė, matyt, ateina laikas ir kartoms X,Y,Z jo pasrėbti.

Skanaus, taip sakant.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
51
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Partnerių ir užsakomasis turinys (Respublika.lt už šį turinį neatsako)
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (55)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar planuojate stebėti Moksleivių dainų šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks jūsų požiūris į imigrantus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +20 C

+13 +19 C

+13 +18 C

+15 +21 C

+16 +20 C

+17 +20 C

0-9 m/s

0-9 m/s

0-6 m/s