Kauno rajono gyventojas yra įsitikinęs, kad vien dėl gydytojų aplaidumo jam laiku nebuvo nustatytas vėžys, kuris galiausiai išsivystė iki 3-čios stadijos. Vyras tikėjosi gauti kompensaciją už šią, jo manymu, medikų padarytą klaidą. Tačiau Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisija nusprendė kitaip.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio „Vakaro žiniose".