Kylant vis daugiau abejonių, ar NATO aljansas tebėra „tigras", ar jau tik dekoratyvinis kačiukas, krašto apsaugos ministras Robertas Kaunas ramina: NATO vis dar yra „tigras". Tik nagai truputį atšipę, reikėtų pagaląsti.
NATO „tigras" agresijos atveju turėtų mus ginti, tačiau neaišku, ar realybėje jis teiktųsi bent pariaumoti.
Europiečiai labiau mėgsta pašnekėti, o ne veikti, amerikiečiams vis mažiau įdomu, kas čia darosi.
Nenuostabu, kad NATO jau vadinamas „popieriniu tigru".
Visgi Kaunas, perfrazuojant žinomą posakį, tikina, kad gandai apie NATO mirtį yra gerokai perdėti.
Anot jo, aljansas dar tikrai ne „popierinis tigras", bet nagus reikėtų pagaląsti.
Įdomu, kas tai padarys.
Europiečiai? Amerikiečiai?
Vieni liežuviais mala, kiti ne į Europą, o į Aziją žiūri.
Baltijos šalims rūpi labiausiai, tai gal mūsų ministrai ir turėtų pagaląsti, tik kad galimybės ribotos.
Būtų maždaug tas pats, kas tikram tigrui dailinti nagus dilde.
Efektas mažas, o dar kiltų pavojus, kad tigras gali suirzti, išeiti savais keliais ir palikti mus meškai suėsti.