respublika.lt

Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“ (298)

2021 kovo 26 19:15:41
Vitas Tomkus

Šį sykį ne apie pederastus. Nors jie irgi neblogai šiandien gyvuliuoja. Sėdi sau valdžioje, patys sau leidžia įstatymus, netoleruoja tolerancijos ir atakuoja visus, kas saugo savo sėdynes.

×
nuotr. 1 nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

 

Bet yra gyvulių, kurie gyvuliuoja Orvelo „Gyvulių ūkio" prisiskaitę. Įstatymai jiems negalioja, autoritetai neegzistuoja, Konstitucija vietoj kilimėlio prie durų naudojama... Jie - XXI amžiaus subinlaižiai.

Kai kas mane bando prilyginti Kremliaus propagandistui žydui Solovjovui, kuris be perstojo šlovina Putiną. Toli man iki jo. Ne tik dėl intelekto, bet ir dėl menko žinių bagažo. Tačiau ne tik dėl to aš jam nuoširdžiai pavydžiu. Norėčiau, kaip ir jis, turėti Lietuvoje savo „putiną", kuriam nebūtų gėda į vieną vietą be muilo sulįsti, o jei reikia, nebūtų gaila už jį savo ryžą galvą padėti.

Deja... Yra kaip yra. Tiksliau: kaip nėra - taip nėra. Nei lietuviško Putino, nei Vytauto Didžiojo be nuodėmių kupros, anei Tados Blindos. Neturi Lietuvos patriotai nei ką paremti, nei į ką atsiremti. Todėl ir mykia kaip neraliuoti veršiai, laukdami eilėje į mėsos kombinatą, su viltimi, kad staiga atgims Jėzus Kristus ir visus vėl išgelbės. Nors iš dangaus aukštybių ne kartą pasirodė pranašiškų ženklų apie Bažnyčią, kad ne iš ten gelbėtojų laukiam, vis daugiau ten šventakuprių pedofilų ir pederastų demaskuojama, kurie, kaip žinia, nesidaugina. Bet žmonės vis tiek šventai tiki, nes nebėra daugiau kuo tikėti. Senovės žyniai su vaidilutėmis išgaravo kartu su krikštu, o atsikuriančios pagonybės valdžia nefinansuoja.

O štai elitiniai subinlaižiai savo kumyrą turi. Džordžą, bet ne Orvelą, o Sorošą. Myli ir garbina jį dėl pinigų, kuriuos jo statytiniai sorososai žarsto į kairę ir į dešinę. Nors labiau į dešinę, kuri nebesiskiria nuo kairės, kadaise linkusią į socializmą ir komunizmą. Dabar, kai komunizmą su kapitalizmu sudergę bando jį į „auksinio milijardo" Gerovės valstybę sutalpinti, nebėra nei kairės, nei dešinės. Yra tik būsimieji žemės šeimininkai, apsistatę subinlaižiais žiniasklaidoje ir valdžioje. Tik ar žino tie subinlaižiai, kad dabartinis jų klestėjimo „aukso amžius" tėra suplanuotas tik trumpam pereinamajam civilizacijos laikotarpiui?

Pinigų sorososams negaila. Rokfeleriai dolerių atspausdins tiek, kiek reikės. Nes rotšildai savo aukso į makulatūrą jau seniai nebemaino. Juo labiau kad pagal Švabo ideologiją artimiausiu metu grynus pinigus pakeis į virtualias atsiskaitymo korteles. Arba - į čipus, kuriuose bus visi duomenys apie Tamstas: ir apie finansinę padėtį, ir apie lojalumą, darbštumą, drausmingumą... Ko gero, apie viską, išskyrus lytį, dėl kurios nūnai net 72 didžiausi pasaulio „profesoriai" neapsisprendžia...

Jei kas nors vėl man bandys prikišti „sąmokslo teorijos" skleidimą arba sorososų išgalvotą „melagieną", nuoširdžiai patarsiu be emocijų atsiversti bet kurias Švabo, Geitso, Sorošo ir kt. „filantropų" knygas ir paaiškinti man, kodėl jų knygų leidėjai bei vertėjai nenurodo literatūrinio žanro? Pavyzdžiui: „fantastinė literatūra". Skaitytume tada tų globalistų kūrybą kaip Orvelo romaną „1984" ir spėliotume sau ramiai - apie ką tai: buvusį komunizmą ar būsimą globalizmą? Tačiau minėtieji ponai, būsimieji žemės valdovai arba šėtonai, net nesiruošia maskuoti savo ateities planų. Sako viską, ką galvoja, o po to dar ir aprašo, kas artimiausią dešimtmetį žmonijos laukia. Taip elgiasi todėl, kad nieko nebijo. Bijoti turi žmonės. Ypač tie, kurie tebenori išlikti žmonėmis. Ne biomase, ne populiacija, ne ūkiais arba burbulais, o homo sapiens.

Tabu!

Kas tik išdrįsta bent žodeliu užsiminti apie normalią tradicinę šeimą, normalius lytinius santykius arba normalų ir saugų savo vaikų auklėjimą, tučtuojau Sorošo subinlaižių ir paprastų subinių mėgėjų yra išvadinami „homofobais", kas „Tarptautinių žodžių žodyne" reiškia „psichinę negalią". Prieštarauti normaliems, kad jie nėra nenormalūs, jau per vėlu, nes ir teisėtvarka, ir valdžia yra subinlaižių rankose. Todėl konkrečius lenkus iššaudyti pasiūlęs valdžios subinlaižys po to su visa pagarba yra priimamas Seimo pirmininkės kabinete, o tą patį padaryti abstraktiems gėjams su pašaipa pasiūliusi mitingo dalyvė yra kaipmat patraukiama baudžiamojon atsakomybėn. Ne dėl to, kad ne toj vietoj ir ne su ta veido išraiška pasakė, kaip teigia subinlaižiai ekspertai, o kad visi matytų ir tvirtai sau „įsikaltų" į kvailas makaules, kad „kas ciesoriaus - tas ciesoriui, o kas ne...".

Neturiu, ką daugiau pridurti, tik jei leisite, nusistebėsiu: nuo kada valdžios ir Sorošo subinlaižiai staiga patapo „ciesoriais"?!

P.S. Jei ką - aš „homofobas"! Tai reiškia: ne visai normalus ir visai nepakaltinamas. Blogiausia, kad tuo labai didžiuojuosi. Nuoširdžiai dėl to atsiprašau visų gėjų mėgėjų ir kitų subinlaižių.

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (298)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos