Artėjantį šeštadienį, birželio 6 d., visuomeninė patriotinė organizacija „Tėvynės Gynėjai" rengia prigimtinės šeimos palaikymui skirtą akciją. Visi, palaikantis jų idėjas, kviečiami rinktis prie Vilniaus Arkikatedros bazilikos varpinės 14.30 val.
Su redakcija bendravę akcijos organizatoriai priminė, kad prieš leftistinę LGBT ideologijos propagandą nukreiptas akcijas organizuoja pastaruosius penkerius metus.
„Mūsų tikslas - atmerkti visuomenei akis. Žmonės pagaliau turi suprasti, kad kenkėjiška, agresyviai brukama ideologija neskatina jokių meilių ar kitų teigiamų jausmų. Realybėje ji iškreipia vaikų bei paauglių mąstymą, žaloja jų psichiką. Manome, kad tokia veikla prisideda prie to, jog Lietuvoje gimsta vis mažiau vaikų, todėl mūsų tauta nyksta, išmiršta.
Taip pat tikimės padrąsinti visuomenę, kad problemos apimtis suvokiantys žmonės nustotų tylėti ir pradėtų jai priešintis.
Taikiais, legaliais būdais, už ką niekas negalės būti nubaustas ar patrauktas atsakomybėn, kuo paskutiniais metais vis bando spekuliuoti leftistai, kiekvieną, net ir patį mažiausią skandalą, stengdamiesi paversti jiems naudinga „sensacija".
Kai tokias „sensacijas" transliuoja sisteminė žiniasklaida, tai sėja baimę ir skatina visuomenės pasyvumą. Mes norime tai pakeisti.
Galiausiai protestu sieksime atkreipti dėmesį į tai, kad, nepaisant daugelio tėvų nepritarimo bei ignoruojant jų nuomonę, leftistinę LGBT propagandą vis bandoma primesti ugdymo įstaigoms. Taip demokratinėje, laisvoje šalyje irgi neturėtų būti", - apibendrino akcijos organizatoriai.
Jie pabrėžė, kad yra gauti visi reikiami leidimai, o pačiame proteste tikimasi sulaukti kelių šimtų dalyvių. Žmonės kviečiami ateiti nešini Lietuvos vėliavomis ir pasipuošę tautine atributiką. Taip pat labai laukiamos šeimos su vaikais.
