Policija užregistravo bene didžiausią pastarųjų metų sukčiavimą – per tris mėnesius iš Vilniaus rajono įmonės buvo pasisavinta net 1 mln. 836 tūkst. 600 eurų.
Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį 11.38 val. portale e-policija buvo gautas bendrovės atstovo pareiškimas.
Jame rašoma, kad nuo kovo 23 d. iki birželio 26 d. (tikslus laikas nustatomas) Vilniaus rajone, į įmonės elektroninį paštą atsiuntus suklastotą partnerio laišką apie pasikeitusias banko sąskaitas, nenustatyti asmenys, apgaulės būdu pasisavino beveik 2 mln. eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl stambaus masto sukčiavimo.