Europarlamentaras Petras Auštrevičius iškilmingai paskelbė bado streiką. Klystate, jei manote, kad ponas Petras taip kovoja su Lietuvoje vešinčiu neteisingumu ar valdininkų abejingumu. Europarlamentarui tokios smulkmenos nerūpi, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“.
Grėsmė pono Petro sveikatai tikrai nekilo, nes jo badavimas truko vieną dieną. Paskui estafetę perėmė kiti europarlamentarai. Tačiau jei jau politikas nutarė atsisakyti dienos raciono, matyt, yra rimta priežastis. Gal ponas Petras nutarė badauti dėl Norvegijoje iš lietuvių atimamų vaikų? Gal jį piktina ambasadų darbuotojų abejingumas į nelaimę patekusių tautiečių problemoms, valdininkijos neveiklumas? Toks motyvas būtų visiems puikiai suprantamas, tačiau ponas Petras rado visai kitokią priežastį pabadauti. Jis taip gina vienos Rusijoje įkalintos Ukrainos lakūnės interesus. Lietuvos piliečių interesai - jų pačių reikalas.