respublika.lt

Tapinas VS Pukelis Su Vito TOMKAUS pamąstymais (401)

2021 kovo 21 20:00:00
„Vakaro žinių" Elito naujienos

Pagaliau įvyko dvikova tarp propagandisto Andriaus Tapino ir futbolo federacijos vykdomojo komiteto nario Arūno Pukelio, dar vadinamo Šviniumi. Tapinas pabandė pamokyti Pukelį gyventi, bet gavo atkirtį. Pats gyvenimas rodo, kad Pukelis gyventi moka geriau.

×
nuotr. 1 nuotr.
Liudos Mackevičienės koliažas.

 

Prieš didžiąją dvikovą Tapinas pasitreniravo su mažesniu varžovu. Jis negražiais žodžiais išvadino Vaidą Žemaitį Lekstutį, kuris vaizdo klipe išdrįso pasišaipyti iš didžiausio Tapino rėmėjo - Vytauto Landsbergio, nepagailėjusio Andriukui net 100 tūkst. eurų.

O užvakar įvyko pagrindinė dvikova. Žiūrint laidą, buvo neaišku, ar Tapinas nori kažką iškvosti, ar be muilo kažkur įlįsti, bet po beveik dviejų valandų pavyko sulaukti kulminacijos. Du vyrai mūrai ne juokais susikibo. Tapinas papriekaištavo Pukeliui, kad šis vežiojo bagažinėje jo žmoną nuskriaudusį Henriko Daktaro sūnų, ir patarė ateityje tokiais atvejais kreiptis į policiją. Taigi, pasak Tapino, TIKRAS VYRAS, matydamas, kaip tyčiojasi iš jo žmonos, turi nusisukti, važiuoti į policiją, rašyti pareiškimą, grįžti namo ir ramiai žiūrėti televiziją, kol policija imsis priemonių (jei žmona dar bus gyva).

Pukelis kategoriškai nesutiko. Jis pasakė, kad ir ateityje gins šeimą nuo užpuolikų. Mūsų nuomone, Tapino ir Pukelio ginčą išsprendė pats gyvenimas. Pukelis ir toliau gyvena su savo šeima, o Tapinas yra išsiskyręs.

 

Vito Tomkaus trigrašis:

O man labiausiai patiko, kai Švinius Tapinui suformulavo pasiūlymą, kurio nebuvo galima atsisakyti: pasidalinti Laisvės TV pinigus per pusę 50:50! Vargšas Andriukas, kuriam Sorošas 125 tūkst. eurų pervedė, po laidos turėjo atseikėti pašnekovui virš 60 tūkst. eurų, antraip būtų grįžęs bagažinėje.

 

 

 


Vito Tomkaus pamąstymai:


Esu išvykęs, tad negaliu su kiekvienu durniu ar pederastu diskutuoti. Tik reziumuosiu, kaip aš situaciją matau. Pradžiai apie Pukelį. „Respublika" pirmoji prieš 15 metų aprašė apie banditizmą Tauragėje. Olava Strikulienė visą ciklą straipsnių išspausdino. Tuomet iš Tauragės pas mane atvyko kriminalinės policijos pareigūnas, ir perspėjo, kad pasisaugočiau, nes jų agentas gaujoje, pranešė, kad per „strielką" Pukelis Dagiliams pažadėjo „Tomkaus klausimą išspręsti". Pasiteiravau policininko, kodėl man tai sako, o patys nesiima priemonių? Pasakė, kad negali atskleisti savo agento ir išvažiavo. Kaip saugotis nepatarė. O po to prasidėjo: mane persekiojo mašinomis skustagalviai, kelis mano žurnalistus bandė taranuoti kelyje, finale - iki pamatų sudegino mano sodybą, kuomet stipriai apdegė mano dėdė ir vos nežuvo kartu su tėvuku. Po gaisro pas mane atlėkė tas pats pareigūnas iš Tauragės ir sako: „Matot, redaktoriau, kas atsitiko? Tai Šviniaus gaujos darbas. Džiaukitės, kad likote gyvas..."

Ar Tamstoms neatrodo keista, kai mūsų „angelai sargai" tik geranoriškai perspėja būsimą auką, užuot izoliavę banditus, o po „keršto akcijos" dar primygtinai informuoja, kas tai padarė? Antra vertus, kaip sako mano ilgametė patirtis kovoje su mafija ne tik buityje, bet ir valdžioje, perspėjimas nuo grasinimo absoliučiai niekuom nesiskiria. Suprask kaip nori: ką reiškia „pasisaugok"? Namie užsidaryk? O gal - straipsnių neberašyk? O kodėl tai rūpi ne mafijai, o policijai, kurių operatyvininkai yra baisesni už banditus, nes jų pusėje Įstatymas? Todėl, kad tie patys policininkai ir muitininkai užsiima spekuliacija ir kontrabanda, dažnai būna nusikaltėlių „stogas", o „skustagalviais berniukais" tik naudojasi, o kai reikia ir paaukoja, kad patys liktų jų šešėlyje. „Respublika" ne kartą rašė, kaip „Aro" vyrai lydėdavo kontrabandą, o Landsbergio apsauginiai visokius Kacus ir Kaplanus „verslo" kelionėse. Dekanidzės tebuvo žemiausia mafijos grandis - jais manipuliavo KGB, policija ir LT valdžia.

Kai Landsbergio seimas tvirtino ministru Valiuką, kurio vadovaujamas „Aras" lydėdavo kontrabandą per sieną, „Respublika" apie tai pranešė per visą puslapį ir prieš posėdį laikraštį išdalino seimo nariams. Bet konservatoriai, faktus ignoravo ir skubiai patvirtino Vidaus reikalų ministru Valiuką. Tokiu būdu jį pasmerkdami mirčiai, nes, jau kitą dieną po mano pavaduotojo Vito Lingio žūties, paslaptingai su šiuo pasaulio atsisveikino ir ministras Valiukas. Matyt, per daug žinojo... Kai Graikijoje interpolo buvo sulaikytas Boriso Dekanidzės partneris Tiomkinas, aš labai norėjau, kad prieš sušaudant įvyktų jo ir Dekanidzės akistata. Tačiau mane gatvėje užsipuolė kriminalinės policijos pareigūnas ir sukėlė isteriją, kad nestabdyčiau teismo proceso, nes Dekanidzė gali būti išpirktas arba bus susprogdinta Ignalinos atominė elektrinė. Po to skubiai buvo įvykdyta mirties bausmė žydų mafijos „šestiorkai" ir visi galai sukišti į vandenį. O vėliau nušautas ir Tiomkinas, kriminalinės policijos vado draugelis.

Nepasakosiu smulkiai kas vyko toliau: tik išvardinsiu chronologiškai: mane patį policija ir aukščiausioji Lietuvos valdžia bandė paversti banditu, patys, sustiprinę sau apsaugą, mane nuginklavo (atėmė oficialų ginklą), mano namą apmėtė granatomis, po to mano vardu bandė susprogdinti „Respublikos" akcininkus, (tam net specialiai buvo paruoštas rytinis eterio laikas per televiziją), per visą žiniasklaidą - tokių kaip Tapinas ir Malinauskas - buvau nuolat dergiamas, o kriminalistai iš policijos net įkalbinėjo Generalinį prokurorą A.Paulauską uždaryti mane dviems mėnesiams į kalėjimą pagal prevencinį įstatymą. Viskas - tik tam, kad perimti arba užtildyti „Respubliką". Tai buvo periodas, kuomet galvojau išprotėsiu, nes ir pats besigindamas ėmiau elgtis kaip banditas... Bet Dievulis manęs pasigailėjo. Likau gyvas ir sveikas. „Respubliką" išsaugojau, nors daug gerų reporterių praradau. Užtat patirtį įgijau neįkainuojamą! Po to manipuliuoti manimi, ir mano spauda mafijai tapo daug sudėtingiau.

Todėl stebėdamas, kaip tokiais geltonsnapiais „viščiukais" - kaip Tapinas ar Malinauskas, manipuliuoja mafija valdžioje ir netgi juos dosniai „šeria" nepatikima informacija bei finansais, su baime laukiu, kuo jiems tai baigsis. Abu galėtų būti neblogi žurnalistai, deja, per daug mėgsta pinigus... O tai, vyručiai, labai negerai! Tamstos labai pažeidžiami - idealios sakralinės aukos, kurių gedės visa Lietuva. Pukelio vietoj nuo ryto iki vakaro melsčiausi už S.Malinauską, nes, jei bent plaukas jam nukris, atsakys „baisusis Švinius". Kadangi gerai pažįstų abiejų jaunuolių tėvukus, (Laimonas Tapinas mano giminės draugas, o Skirmantas Malinauskas - mano puseserės sūnus, kurį, jos prašymu, iš darbo biržos ištraukiau.), šių gabių jaunikaičių būtų nuoširdžiai gaila. Bet dar labiau man gaila Lietuvos - nenoriu, kad nutiktų kaip Kiolne, kuomet centre emigrantai masiškai prievartavo vokietaites, o jų vyrai ir draugai žiūrėdami graudžiai verkė, laukdami policijos, kuri taip ir nepasirodė. Deja!

PAPILDYTA VIDEO MEDŽIAGA.

Vito Tomkaus trigrašis:

Štai taip nabagai dėl kvailumo ar naivumo pasirašo sau nuosprendį. Po tokio jo pareiškimo bet kuris jo asmeninis priešas arba bet kurio kito siužeto „herojus" gali drąsiai nesibaimindamas suvesti su juo sąskaitas: duoti į galvą arba net „užversti", nes nusikaltimo organizatorius arba vykdytojas „Švinius" jau įvardintas... Geresnės dovanėlės savo gausiems priešams neįmanoma sugalvoti.

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (401)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos