respublika.lt

V.Jakučinskaitė ruošiasi vestuvėms

(0)
Publikuota: 2012 vasario 17 19:25:52, Elena NIKONOVAITĖ, “Respublikos” žurnalistė
×
nuotr. 3 nuotr.
V.Jakučinskaitė ruošiasi vestuvėms. Sauliaus Venckaus nuotr.

Iki šiol kitoms vestuvines sukneles kūrusi VIKTORIJA JAKUČINSKAITĖ (30) pagaliau išpildė ir savo slapčiausias svajones. Dizainerė pristatė kolekciją, kurios suknelėmis mielai puoštųsi pati žengdama prie altoriaus. Dar daugiau: moteris užsiminė, kada laukti jos ir gyvenimo draugo Vitalijaus Jančenkovo, su kuriuo augina dukreles Ievą Mają ir Veroniką, vestuvių šventės.

"Pirmą kartą kūriau vestuvines sukneles ne pagal užsakymą, o vedama savos vizijos. Taip, kaip vestuves jaučiu pati. Todėl ši kolekcija man suteikė didžiulį malonumą", - sakė V.Jakučinskaitė. Tobulų vestuvinių drabužių vizija dizainerę aplankė viename Barselonos antikvariatų, kuriame buvo surinktos senovinės vestuvinės, taip pat mergaičių per krikštynas, pirmąją komuniją dėvėtos suknelės. "Buvo daugybė nėrinių, gipiūro, tiulio, o dar tos išblukusios pieniškos spalvos! Mane ta parduotuvėlė taip įkvėpė, kad aš jau daug metų, kai tik pagalvoju apie kažkokią baltą šventę - vestuves ar krikštynas, - ją įsivaizduoju būtent taip! Nors konkrečių suknelių modelių tikrai nepamenu, fantazijoje išliko tų tarsi nežemiškai trapių meno kūrinių įspūdis", - pasakojo Viktorija.

Moteris prisipažino su gyvenimo draugu V.Jančenkovu jau seniai planuojanti savo vestuves, bet vis... pristinganti joms jėgų. "Kiekvieną kartą, kai artėja vasara, mes imame apie tai kalbėtis. Bet mano ir Vitalijaus norai surengti šventę sutampa su kolekcijų pristatymais ir ties jais mes išsikvepiame. Nes pristatymai reikalauja tokio pasiruošimo ir tiek jėgų, kiek geros vestuvės, - sakė Viktorija. - Mano svajonė - surengti mūsų vestuves per vieną iš kolekcijos pristatymų. Kad mano pristatymas gražiai pereitų į vestuves". Dizainerė juokėsi, kad kita jos kolekcija - už mėnesio ar dviejų, todėl vestuvėms pasiruošti ji tikrai nesuspės. O per kitus pristatymus - gaudyk vėją laukuose arba V.Jakučinskaitės vestuves.

 

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Laisvalaikis"

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar reikia jau baigti šildymo sezoną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar reikia statyti mečetę Vilniuje?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+4 +12 C

+7 +17 C

+8 +17 C

+12 +24 C

+13 +27 C

+9 +24 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s