respublika.lt

„Katastrofiškas personalo trūkumas“: Putinas tiki Rusijos pergale prieš Ukrainą

(28)
Publikuota: 2026 birželio 29 10:12:00,
×
nuotr. 1 nuotr.
Vladimiras Putinas tiki, kad Rusijos armija gali nugalėti Ukrainą, rodo valstybinei televizijai duotas interviu. EPA-Eltos nuotr.

Nepaisant akivaizdžių Rusijos kariuomenės nesėkmių Ukrainos fronto linijose, prezidentas Vladimiras Putinas ir toliau tiki, kad jo įsiveržusi armija gali nugalėti Ukrainą, rodo sekmadienį Rusijos valstybinei televizijai duotas interviu. 

 

Rusijos kariuomenė ir toliau darys viską, kad įgyvendintų specialiosios operacijos, kaip Maskva oficialiai vadina Rusijos karą su Ukraina, tikslus, pabrėžė V. Putinas interviu televizijos žurnalistui Pavelui Zarubinui. 

Savo optimizmą V. Putinas iš dalies grindė tuo, ką jis pavadino „katastrofišku personalo trūkumu“ Ukrainos ginkluotosiose pajėgose.

Jis teigė, kad Rusijos ginkluotosioms pajėgoms buvo pateiktas pasiūlymas apriboti kovas keturiose Rytų Ukrainos srityse.

Tai suteiktų Kijevui galimybę perkelti karius iš kitų teritorijų į tuos regionus. 

„Tačiau Kijevo režimo gelbėjimo nėra mūsų planuose“, – sakė V. Putinas. 

Jo nuomone, Vakarai vis dar siekia strateginio Rusijos pralaimėjimo. 

„Ten retkarčiais pasigirsta gandų, kad jie neva to nebesiekia, bet oficialiai niekas šios tezės iš darbotvarkės neišbraukė“, – sakė V. Putinas.

Jis kėlė klausimą, kodėl Vakarų valstybėms „reikia nutraukti kovas ir pradėti taikos derybas“, kai, jo nuomone, Vakarai vis dar siekia Rusijos pralaimėjimo. 

Iki šiol V. Putinas atmetė bet kokį taikų sprendimą ir kelią į galimas taikos derybas.

Taip pat buvo atmestas Kijevo pasiūlymas surengti tiesiogines V. Putino ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio derybas.

Vietoj to Maskva ir toliau kelia maksimalius reikalavimus, įskaitant dėl visiškos Donbaso kontrolės.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Partnerių ir užsakomasis turinys (Respublika.lt už šį turinį neatsako)
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (28)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar reikia ilginti pensinį amžių nuo 67 iki 70 metų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks jūsų požiūris į imigrantus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+21 +29 C

+19 +25 C

+15 +25 C

+23 +34 C

+22 +31 C

+16 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s