respublika.lt

EK: Komisijos pareigūnams uždrausta naudotis „TikTok“ oficialiuose įrenginiuose

(5)
Publikuota: 2023 vasario 23 16:00:00, Lina Linkevičiūtė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Europos Komisijos (EK) pareigūnams uždrausta naudotis programėle „TikTok“ oficialiuose įrenginiuose, ketvirtadienį patvirtino Komisijos atstovas spaudai.

 

Prieš tai žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų apie atitinkamą EK sprendimą. Anot atstovo, pagal naująjį draudimą Komisijos pareigūnai šia Kinijos vaizdo įrašų dalijimosi platforma nebegali naudotis ir asmeniniuose įrenginiuose, kuriuose esama oficialių programėlių.

Manoma, kad tokios priemonės griebtasi saugumo sumetimais. „TikTok“ praeityje yra sulaukusi kaltinimų kai kurių vartotojų šnipinėjimu.

„TikTok“ atstovas kiek vėliau pareiškė apgailestaujantis dėl tokio EK sprendimo ir tvirtino, kad jis paremtas klaidingu nusistatymu.

Kaip pranešama, Komisija nurodė pareigūnams ištrinti šią programėlę kuo greičiau ir tai padaryti vėliausiai iki kovo 15 d.

Panašus draudimas pernai buvo įvestas ir JAV. Kai kurie šios šalies įstatymų leidėjai siekia, kad „TikTok“ programėlė būtų uždrausta visos šalies mastu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (5)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar pastaruoju metu savo aplinkoje dažnai girdite žmones kalbant kitomis kalbomis (ne lietuviškai)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+13 +16 C

+14 +19 C

+12 +17 C

+13 +18 C

+14 +20 C

+19 +22 C

0-6 m/s

0-6 m/s

0-7 m/s