respublika.lt

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021" finalinė diena Video, foto galerija, tiesioginės transliacijos įrašas + su Vito TOMKAUS trigrašis (1210)

2021 gegužės 15 16:00:00
Respublika inf.

Papildyta: „Respublikos" redakcijai susisiekus su mitingo koordinatoriais, buvo gautas oficialus mitingo dalyvių skaičius. 18-os valandos duomenimis, į mitingą atvyko per 31 000  dalyvių. Mitingo koordinatorių duomenimis, „Didžiojo šeimos gynimo maršo" dalyvių skaičius galėjo siekti iki 40 000 dalyvių. Tiesioginę video transliaciją peržiūrėjo daugiau kaip 200 000 unikalių žiūrovų.

×
nuotr. 43 nuotr.
Už Klaipėdos, ant kiekvieno viaduko, žmonės koloną pasitinka su vėliavomis

 

Išaušo diena kurios laukė didžioji dalis Lietuvos gyventojų. Šiandien ankstyvą rytą į kelią leidosi savo šeimų ir vaikų ateitimi besirūpinantys, savo kraštą ir jo tradicijas siekiantys išsaugoti žmonės. Jų kelionės tikslas - sostinės Vingio parkas. Jame vakarop susirinks visi tie, kurie supranta, kad valstybei, kurioje jie gimė ir gyvena, iškilo pavojus ir tik nuo jų pačių priklauso - Lietuva gyvuos toliau ar taps istorija.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA:


Vito Tomkaus trigrašis: Visiems visiems visiems LIETUVIAMS ir norintiems su mumis kartu gyventi mūsų Lietuvoje!!! Jei kas Didingame marše dalyvauti negali - dėl sveikatos, negalios ar kitos svarios priežasties, būtinai bent mūsų VĖLIAVĄ ant savo namo ar kaimo tvoros iškelkite kaip ženklą, kad Lietuva dar gyva ir yra pasiryžusi už save pakovoti. Iš anksto dėkingas. Pagarbiai - Jūsų „Respublika".

Važiuojantys kolonoje kviečiami dalintis savo nuotraukomis, filmuotais vaizdeliais respublika.lt „Facebook" paskyroje. Gero kelio! (Jūsų siųsta medžiaga bus pateikta tiesioginės transliacijos metu)

8.00. Pajudėjo pirmoji automobilių kolona iš Klaipėdos. Joje susirinko maršo dalyviai iš Šilutės, Palangos, Gargždų, Kretingos ir aplinkinių regionų.

8.45. Telšiai pasitiko Mažeikių koloną ir dabar visi automobiliai pro Varnius juda link autostrados Vilnius - Klaipėda.

9.00. Studijoje apsilankė vienas iš akcijos organizatorių - Antanas Kandrotas. Jis „pasidžiaugė" , kad renginio išvakarėse organizatorius, koordinatorius ir kitaip su akcija susijusius asmenis, be aiškios priežasties, lankė policijos pareigūnai. Šių vizitų tikslas, pasak jo, taip ir liko neaiškus...

10.10. Išriedėjo maršo dalyvių kolona iš Biržų.

10.30. Telšių, Mažeikių ir aplinkinių regionų maršo dalyviai pasiekė autostradą ir laukia, kol galės prisijungti prie nuo Klaipėdos atriedančios kolonos.

10.31. link sostinės patraukė susirinkusieji Tauragėje. Pajudėjo ir Pasvalio kolona, prieš kelionę gavusi kunigo palaiminimą.

11.10. į kelią leidos ir Tauragės rajone esančio Skaudvilės miestelio žygio dalyviai.

11.15. Iš Klaipėdos pajudėjusi kolona pasiekė Kryžkalnį ir sėkmingai juda toliau. Gauta informacijos, kad link sostinės artėja šiuo metu maršrutu Ignalina - Švenčionys judantys automobiliai.

11.20. Į kelią patraukė ir Lietuvos centro - Kėdainių - gyventojai.

11.50. Kelyje buvo pastebėta ir iš Suvalkijos link sostinės judanti gausi automobilių kolona.

12.20. - Jurbarko ir Tauragės Šeimų maršo dalyvių kolonos susijungė ties Kryžkalniu. Žmonės linksmi, draugiški ir taikūs su šeimomis vyksta į Vilnių!

13.00. Bendra milžiniška kolona pasiekė Kauną ir, nepaisant prasidedančių provokacijų, sėkmingai juda link sostinės.

13.20. Pro Kauną važiuojančią koloną pasveikino ir Lietuvos žmones nustoti bijoti paragino prezidentas Rolandas Paksas ir jo vadovaujama akrobatinė oro eskadrilė ANBO.

13.45. Netrukus sostinę turėtų pasiekti iš Širvintų ir iš Šalčininkų pajudėjusios kolonos.

14.00. Gavome žinių, kad Didįjį šeimos gynimo maršą 2021 palaiko ir Londone gyvenantys mūsų tautiečiai.

14.30. Pirmieji pagrindinės kolonos automobiliai pasiekė Vievį. Iki Vilniaus - visai nebetoli.

15.00. Pirmieji automobiliai jau Vilniuje.

15.30. Sostinę pasiekę kolonos dalyviai parkuojasi ir renkasi į Vingio parką, kur jų laukia pėsčiomis atėję vilniečiai ir sostinės svečiai.

17:10. Prie Vingio parko pakalbinti pareigūnai pasakė, kad viskas vyksta labai sklandžiai, jokių incidentų fiksuota nebuvo.

18:00. Renginys netrukus prasidės, VIngio parke žmonių prisirinko kaip prieš 30 metų - Sąjūdžio laikais.

18:10. Renginys jau prasidėjo. Organizatoriai padėkojo talkinusiems savanoriams ir žmonėms, kurie faktiškai patys sukūrė šį renginį.

18:15. Į tautą kreipėsi prezidentas Gitanas Nausėda ir pareiškė, kad tauta turi būti girdima nuolat, o ne kartą per 4 metus. Taip pat paminėjo, kad šeima tai yra vyro ir moters santuoka.

18:20. Karo kapelionas Arnoldas Valkauskas subūrė susirinkusiuosius bendrai maldai ir palaimino renginį.

18:40. Lietuvos tėvų forumo pirmininkas Darius Trečiakauskas pasiūlė dabartinę valdžią išmesti į istorijos šiukšlyną, o susirinkusieji Vingio parke tam pritarė.

18.50. Istorikė Rasa Čepaitienė pasiūlė visiems susirinkusiems atvažiuoti prie Seimo, kai ten bus svarstomas Partnerystės įstatymas. Sprendžiant iš susirinkusiųjų reakcijos, taip gali ir nutikti.

19:10. Smuikininkas Vilhelmas Čepinskis su žmona Viktorija Kukauskaite pasirodymą baigė žodžiais: „už šeimą, už Lietuvą!"

19.15. Svečiai iš Latvijos Romeks ir Roberts pasakė, kad mes visi - ir lietuviai,ir latviai - turime teisę ginti savo tradicines vertybes, šeimas ir vaikus.

19.45. Kunigas Robertas Grigas kalbėdamas apie seksualines mažumas ironiškai klausia, ar kas nors yra matęs gatvėse juos sumuštus, persekiojamus, skriaudžiamus. Kunigas 60 metų nugyvenęs šioje valstybėje nėra matęs tokių dalykų, nes mūsų tauta yra tolerantiška, o taip pat jis įsitikinęs, kad jei kažkam reikėtų pagalbos, lietuviai padėtų, neklausdami tautybių, seksualinių orientacijų ir panašių dalykų.

20:10. Lietuvos turgaviečių ir prekyviečių asociacijos vadovas Vytenis Butkevičius primena, kad dabartinis Seimas yra išrinktas rinkėjų balsų mažumos ir neatstovauja visos visuomenės.

20:30. Linkėjimus iš Ispanijos atsiuntusi menininkė, juvelyrė Jurga Lago perspėjo, kad saugodami savo laimę, mes galime prarasti savo laisvę ir priminė, kad be vaikų nebus ateities.

20:50. Profesorius Eduardas Vaitkus „pasidžiaugė", kad valdžia, nepaisydama Konstitucijos, pamynė žmonių teises ir nusprendė juos skirstyti į skiepytus ir neskiepytus.

21.10. Kipras Valentinavičius perskaitė rezoliuciją, adresuotą Jo Ekscelencijai Prezidentui Gitanui Nausėdai, kuria prašė apginti tautos vertybes ir išsaugoti Konstituciją.

21:20. Algimantas Rusteika perskaitė I.Šimonytei ir V.Čmilytei-Nielsen adresuotus reikalavimus, kuriuose buvo reikalavimas atšaukti nekompetetingus ministrus: A.Armonaitę, E.Dobrovolską, A.Dulkį, atverti vaikams mokyklas ir neratifikuoti Stambulo konvencijos. Taip pat atšaukti iš pareigų LRT vadovę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę. Terminą davė iki birželio 1d. Susirinkusieji kiekvieną reikalavimą palydėjo šūksniais ir plojimais. Baigdamas kalbą A.Rusteika paminėjo, kad Vilniaus savivaldybei išduotas prašymas leisti surengti mitingą birželio mėnesį, kuriame bus įvertinta, ar valdžia įsiklausė į žmonių valią.

Šia džiugia pakilia gaida, skambant Romo Dambrausko sukurtam himnui, „Didysis šeimos gynimo maršas" baigėsi.

Kadangi renginys yra orientuotas į šeimą, organizatoriai pasirūpino šeimomis su vaikais - pastatyta palapinė vaikų pamaitinimui ir pervystymui.

 

Mokytojas G.Petkus palaiko "Šeimos gynimo maršą 2021"

Šeimos diena pažymima ir kitaip - sodinant vynmedžius

Būrys rokiškėnų išjudėjo į „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“

Klaipėda 15.05.2020 šeimos palaikymo maršas

Didysis Šeimos Ginimo Maršas 2021 Šilutė

 

Vokietijos politiko Stefan Korte kreipimasis į visus Lietuvos žmonės

Kretinga -„Didysis šeimos gynimo maršas“

    Maršo kolona magistralėje Klaipėda - Vilnius

„Didysis šeimos gynimo maršas" - automobiliai magistralėje ties Raseiniais.

Kaunas ruošiasi į „Didijį šeimos gynimo maršą 2021"

Kauniečiai sveikina „Didijį šeimos gynimo maršą 2021"

Kolonos dalyviai juda iš Jonavos link Kauno

Policijos pareigūnai Alytuje filmuoja akcijos dalyvius „Didysis šeimos gynimo maršas 2021" - Alytus

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021" Utena

 

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021", Kaunas

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021" Šilutė

Didysis šeimos gynimo maršas 2021- vaizdas nuo pėsčiųjų tilto, Kleboniškis, Kaunas

Didysis šeimos gynimo maršas 2021 - kolona pravažiuoja Kaišiadoris

Didysis šeimos gynimo maršas 2021 - Vievis

 

Autorius - Dominykas Puidokas , klipas skirtas Lietuvai ir maršui (su asmeniniu A. Mamontovo leidimu viešinti)

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ ALYTUS

Didysis šeimos gynimo maršas 2021

Didysis šeimos gynimo maršas 2021 - Trakai

Didysis šeimos gynimo maršas 2021 - Kaunas

Naujausios žinios

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (1210)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
  • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
  • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
  • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

  • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

  • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
  • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
  • SUECAS: visi laivai, kurie buvo įstrigę dėl konteinervežio „MV Ever Given“ avarijos, praplaukė Sueco kanalą.
  • DIDVYRIAI: gydytojų komanda sėkmingai užbaigė atvirą širdies operaciją vienoje Rusijos ligoninėje, kurioje penktadienį kilo gaisras - jie operavo, kol ugniagesiai iš išorės gesino liepsnas.
  • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +24 C

+16 +26 C

 

+18 +25 C

+28 +32 C

+31 +35 C

 

+26 +29 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos