respublika.lt

Patikėjo „baudas“ rinkusia apsimetėle

Publikuota: 2023 lapkričio 13 17:21:42, Vytas VARUNGIS
×
nuotr. 1 nuotr.
Eltos nuotr.

Moteris sumanė pasipinigauti ir dviem vyrams į pašto dėžutes įmetė netikrus pranešimus apie nemažas „skolas".

 

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose priimtas baudžiamasis įsakymas, kuriuo moteris, apsimetusi antstole bei skolų išieškojimo specialiste, pripažinta kalta dėl sukčiavimo.

Kaip informavo teismas, įrodyta, jog šiemet birželio 19 d. kaltinamoji T.A. surašė ir nukentėjusiojo pašto dėžutėje paliko netikrą dokumentą, pavadintą „Pranešimas bauda už netinkamai parduotą savo automobilį kitam asmeniui". Jame buvo nurodytas išgalvotas bylos numeris.

Laiške moteris melagingai prisistatė skolas išieškančios bendrovės skyriaus vadove ir nurodė, jog vyras už netinkamai parduotą automobilį privalo sumokėti 650 eurų. Ji nurodė ir savo banko sąskaitą. Nukentėjusysis per du kartus pervedė nurodytą sumą.

Birželio 27 d. kaltinamoji pakilo į naują žygį.

Ji surašė ir nukentėjusiajam į pašto dėžutę įmetė laišką, ant kurio buvo nurodyta „Lietuvos antstolių rūmai", o jame buvo įdėtas netikras dokumentas „Patvarkymas dėl skolos išieškojimo ir bylos uždarymo". T.A. laiške prisistatė antstole ir nurodė, jog asmuo už automobilio saugojimą aikštelėje bei netvarkingai parduotą mašiną yra skolingas 1 250 eurų.

T.A. nurodė ir išgalvotą bylos numerį bei duomenis, kur turi būti pervesti pinigai. Tačiau šį kartą ji įplaukų nesulaukė, nes vyrui nenurodė įmonės kodo, „antstolės" asmens kodo.

Moteris savo kaltę pripažino visiškai. Jai paskirta 9 mėnesių laisvės apribojimo bausmė. T.A. įpareigota atlyginti padarytą turtinę žalą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
10
F

Dienos klausimas

Ar vengiate vairuoti, kai keliuose prisnigta?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-8 -1 C

-10 -3 C

-8 -2 C

-6 -1 C

-8 -4 C

-4 0 C

0-3 m/s

0-3 m/s

0-6 m/s