respublika.lt

FC „Hegelmann“ gretose - dar vienas saugas iš Japonijos

2022 vasario 03 11:43:45
FK „Hegelmann“ info

Sudėtį netrukus prasidėsiančiam naujam A lygos sezonui baigiantys formuoti mėlynai balti sukirto rankomis su dar vienu tekančios saulės šalies atstovu - Misaki Sato.

×
nuotr. 1 nuotr.
Misaki Sato. fchegelmann.com nuotr.

 

23 metų saugas dvi savaites dalyvavo FC „Hegelmann" komandos treniruotėse bei žaidė kontrolines rungtynes ir paliko treneriams neblogą įspūdį. M. Sato klube prisijungs prie pernai puikiai rungtyniavusio savo tautiečio Yukiyoshio Karashimos.

„Džiaugiuosi, jo mano pastangos davė teigiamus rezultatus ir aš galiu oficialiai prisijungti prie klubo. Pirmiausiai norėčiau padėkoti visiems, kurie mane palaikė ir komandos personalui, treneriams ir žaidėjams, kurie priėmė mane kaip tikra šeima", - pirmame savo interviu klubui sakė M. Sato.

Atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis tekančios saulės šalies atstovas į Lietuvą atvyko iš Juodkalnijos aukščiausios lygos, kur pusę metų atstovavo Petrovaco OFK klubui.

„Žinau, jog profesionaliam futbolininkui tenka didelė atsakomybė. Rungtyniauti Europoje visada buvo mano siekiamybė ir su tokiu palaikymu, manau, jog pasieksiu savo tikslus. Pernai neturėjau gero sezono, bet žinau ką reikia padaryti, kad šis sezonas su mėlynais baltais būtų įsimintinas", - kalbėjo naujasis „Hegelmann" komandos narys.

Japonas savo pliusais įvardina techninius sugebėjimus, smūgiavimą, driblingą ir veržlumą.

M. Sato tapo aštuntuoju mėlynai baltų naujoku prieš naują sezoną. Anksčiau komandą papildė brazilai Hugo Figueredo, Rodrigo Josviakis, Mateusas Marcondele, izraelietis Tzlilas Nehemya, lietuvis Augustinas Klimavičius, prancūzas Salifas Cissé bei Lazaras Sajčićius.

Laikraščių prenumerata internetu

  • SVEIKINIMAS: Prezidentas Gitanas Nausėda Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga sveikina visus šalies žmones ir linki gražios šventės: "Ilga ir turtinga istorija mums padėjo net didžiausių sunkumų akivaizdoje išlaikyti ryžtą kurti savo valstybę bei tikėjimą jos ateitimi".
  • PROSPEKTAS: Klaipėdos Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinės sankryžos rekonstrukcijai šiemet trūkstamų beveik 5 mln. eurų bus ieškoma, sako susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas.
  • ADMINISTRATORIUS: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas sako, kad ima šlubuoti pasitikėjimas laikinuoju Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ administratoriumi - jis valstybės paskirtas siekiant atkurti Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržytos didelės įmonės veiklą.
  • VALDYMAS: Pagėgių politikams nesusitarus dėl naujo administracijos direktoriaus, Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad teiks Vyriausybei nutarimo projektą dėl tiesioginio valdymo įvedimo.
  • SAUGUMAS: Iš daugiau nei 60 mln. eurų vertės europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica” geležinkelio tilto per Nerį rangovo konkurso pašalintai Ispanijos tiltų ir kelių infrastruktūros statybos bendrovei „Puentes y Calzadas Infraestructuras“ nepavyko panaikinti Vyriausybės sprendimo, kad bendrovė neatitinka šalies saugumo interesų.
  • KUKURŪZAI: Į Lietuvą iš Ukrainos atvyko šeštas traukinys, kuriuo atgabenta 1300 tonų kukurūzų, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.
  • TRANZITAS: Prezidento vyriausiasis patarėjas Kęstutis Budrys tvirtina, kad iš šią savaitę laukiamo Europos Komisijos išaiškinimo dėl situacijos su tranzitu į Kaliningradą tikimasi, jog bus tiksliai atsakyta į klausimus, kokioms prekėms, kertančioms Europos Sąjungos sieną ir vykstančioms į kitą Rusijos regioną, turi būti taikomos sankcijos.
  • ATSTATYMAS: Lietuva skirs Ukrainos nacionaliniam bankui papildomus 10 mln. eurų neatidėliotiniems atstatymo darbams.
  • BANKROTAS: Skandinavijos aviakompanija SAS, negalėdama grąžinti skolos, kreipėsi į JAV dėl bankroto procedūros, skelbia „Bloomberg“.
  • GAMYBA: Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdoma vienintelė Baltijos šalyse naftos perdirbimo ir importo gamykla „Orlen Lietuva“ po beveik du mėnesius trukusio kapitalinio remonto atnaujino gamybą ir veikia maksimaliu pajėgumu.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar būsime vėl stipriai kontroliuojami ir uždaryti dėl koronaviruso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +18 C

+10 +19 C

 

+11 +18 C

+14 +20 C

+16 +20 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s