respublika.lt

5 faktai apie kiekvieną Zodiako ženkląnuotraukos (14)

2021 sausio mėn. 10 d. 12:01:22
Milda KUNSKAITĖ

Nėra kategoriško atsakymo, kuris Zodiako ženklas yra geriausias. Kiekvienas yra savitas, unikalus ir nepakartojamas, turi savo galimybių ir talentų. Sužinokite apie įdomiausias kiekvieno ženklo savybes.

×
nuotr. 2 nuotr.
Eltos nuotr.


Avinas

1. Geraširdiškiausias ženklas. Žvaigždės Aviną apdovanojo drąsa, jautrumu ir tikru nuoširdumu. Taip, kartais Avinas gali būti griežtas ir atrodyti agresyvus, bet jis niekam nelinki bloga.

2. Nemoka meluoti. Nėra atviresnio ir tiesmukiškesnio ženklo.

3. Avinas - didelis vaikas, kuris visiškai pasitiki tais, ką myli. Jis žmonėse mato tik gera, pateisindamas jų trūkumus.

4. Avinas - kovotojas už teisybę. Jis gali būti negailestingas priešams, bet niekad neįžeis bejėgio.

5. Jo didžiausia baimė - būti apgautam. Mylimam žmogui jis visada atveria širdį, todėl išdavystė Aviną giliai sužeidžia.

Jautis

1. Jautis - savo įpročių įkaitas. Jam sunku susitaikyti su gyvenimo permainomis, jis vertina pastovumą, komfortą ir stabilumą.

2. Nepaprastai užsispyręs. Jautis palieka ramaus, švelnaus ir santūraus žmogaus įspūdį, bet pasižymi vidine jėga, kuri padės jam „sumalti į miltus" kiekvieną, stosiantį jam skersai kelio.

3. Gali prajuokinti bet ką ir bet kada. Jautis yra labai praktiškas ir rimtas, bet jam netrūksta saviironijos. Tarp šio ženklo atstovų yra daug aktorių komikų.

4. Juo galima visiškai pasitikėti. Jautis nemėgsta meluoti, nors moka tai daryti.

5. Nesiekia aukštų viršūnių. Jis nesiplėšys dėl kokio nors migloto tikslo, jam labiau prie širdies žemiški ir realūs norai.

Dvyniai

1. Dvyniai - energingiausias ir nepastoviausias Zodiako ženklas, ir dėl to yra visiems įdomus, mįslė, kurią kasdien norisi iš naujo įminti.

2. Dievina lengvai gaunamus pinigus. Tarp Dvynių yra nemažai šarlatanų ir sukčių.

3. Jis žino viską ir kartu nieko. Dvyniai lengvai surenka naują informaciją, bet, deja, nemoka ja pasinaudoti.

4. Nesimoko iš klaidų, ir dar iš principo. Neretai Dvyniai kenčia dėl savo nepastovumo, svajodami pagaliau rasti vienintelį tikrąjį kelią, nesivaikydami naujų patirčių. Bet kas kartą viskas prasideda iš pradžių.

5. Linkę į priklausomybes. Dėl savo nepastovumo tampa žalingų įpročių įkaitais. Dvyniai orientuojasi į išorinį pasaulį ir jame ieško būdų pagerinti savo gyvenimą, pamiršdami, kad viduje - žinių, išminties ir atsakymų lobynas.

Vėžys

1. Paslaptingiausiais ir neperprantamiausias Zodiako ženklas. Vėžys - neįminta mįslė ne tik artimiesiems, bet ir astrologams. Jis laikosi principo: viską laikyti savyje. Todėl jo tikrieji jausmai yra žinomi tik jam pačiam.

2. Vėžys - labai paslankus, smalsus ir atviras naujovėms. Pirmenybę teikia įvairovei, o ne rutinai, todėl yra pasirengęs tyrinėti pasaulį ir atverti naujus horizontus.

3. Vėžys - lyderis iš didžiosios raidės. Jis yra iniciatorius, jam lemta vesti žmones.

4. Žmones permato kiaurai. Pasižymi stipria intuicija. Pastebi kiekvieno talentus, jausmus ir ketinimus ir yra pasirengęs padėti kitiems rasti gyvenimo kryptį.

5. Dažnai patiria nesėkmes.Vėžys ryžtingai siekia tikslo, bet dažnai praranda blaivų požiūrį į tikrovę ir pasiduoda neįgyvendinamoms svajonėms.

Liūtas

1. Ryškiausias Zodiako ženklas. Jis geras organizatorius, pasitiki savimi, yra talentingas ir išdidus. Pasižymi kunkuliuojančia energija ir didžiuliu kūrybiniu potencialu.

2. Įkvepia žmones. Liūtas puikiai jaučiasi tarp žmonių, nebijo būti savimi ir traukti dėmesį. Tai vieša asmenybė, įkvepianti aplinkinius vien savo buvimu.

3. Nuoširdus ir sąžiningas visur. Kartais Liūtas elgiasi labai teatrališkai ir dramatiškai, bet visi jo poelgiai ir žodžiai yra nuoširdūs. Jis toks, koks yra, ir nebando slėptis po kauke.

4. Moka save pateikti. Liūtas - visada dėmesio centre, nes į jį įdomu žiūrėti. Jo talentai, charizma ir žavesys suburia daugybę gerbėjų.

5. Jis yra pratęs veikti ir nugalėti. Jis nelaukia - eina ir pasiima tai, ką laiko vertu savęs.

Mergelė

1. Lankstus ir nepastovus ženklas. Mergelė lengvai pakelia sunkumus ir pokyčius, bet sunkiai įveda tvarką savo gyvenime. Yra linkusi skirti per daug laiko smulkmenoms ir detalėms, taip ir neprieidama iki pagrindinio darbo ar klausimo.

2. Viską mato detaliai, pastebi net menkiausius niuansus. Dėl šios savybės gali per daug dėmesio skirti trūkumams ir mėginti viską tobulinti, taip pat save.

3. Tarp Mergelių daugiausia milijonierių ir milijardierių. Būtent Mergelė moka nuodugniai viską apsvarstyti ir kantriai siekti sėkmės. Be to, tai labai taupi ir gerai apgalvojanti išlaidas asmenybė.

4. Gyvena materialiajame pasaulyje, pamiršdama dvasingumą. Sėkmės sulauks, kai subalansuos materialinį ir dvasinį gyvenimą.

5. Nepaisant pragmatizmo, Mergelė - labai romantiškos prigimties, pasirengusi viską mesti dėl tikros meilės.

Svarstyklės

1. Puikus strategas. Daugelis Svarstykles įsivaizduoja kaip amžinai abejojančius žmones. Iš tiesų Svarstyklės siekia tikslo manevruodamos ir įvairiapusiškai nagrinėdamos situaciją. Tai joms padeda padaryti vienintelį teisingą sprendimą.

2. Dvilypė asmenybė. Svarstyklės daro švelnaus, žavaus ir bejėgio žmogaus įspūdį, bet turi didžiulės vidinės jėgos, padedančios siekti laimės.

3. Svarstyklės - lyderis tarp Oro ženklų. Moka patraukti kitus, juos mokyti ko nors naujo, padėti įveikti kliūtis.

4. Geba jausti kitų nuotaikas. Išsivysčiusi intuicija ir dėmesingumas padeda Svarstyklėms padaryti gerą įspūdį ir patraukti į savo pusę kitus žmones. Bet Svarstyklės niekada nesinaudoja šiuo gebėjimu savanaudiškais tikslais.

5. Astrologų manymu, tai tingiausias Zodiako ženklas. Svarstyklės dažnai atidėlioja darbus, laukia iki paskutinės minutės, ilgai įsibėgėja ir tik tada imasi veikti.

Skorpionas

1. Gali būti patikimas ir kartu pavojingas. Skorpioną visada veikia jausmai ir emocijos. Jo širdyje nuolat vyksta kova su savimi.

2. Žino, ko nori, nekeičia nuomonės, nesielgia neapgalvotai. Jam neįmanoma daryti įtaką. Tai vienas ryškiausių Zodiako ženklų, kuris eina savo keliu, nekreipdamas dėmesio į aplinkinių nuomonę.

3. Labai pažangus. Skorpionas stebi aplinkinį pasaulį ir visada stengiasi neatsilikti. Jis lengvai priima naujas idėjas ir pats gali sukurti ką nors naujo.

4. Mėgsta keršyti. Tai labai pavojingas ženklas. Bet pavojingas tik tiems, kas jam tyčia trukdo arba kenkia.

5. Pasižymi tiesmukumu. Nors slepia mintis ir emocijas, mėgsta atvirai išsakyti savo nuomonę.

Šaulys

1. Visada pasirengęs nuotykiams. Šaulys gali nedvejodamas lėkti ieškoti naujų įspūdžių. Tai veiksmo žmogus, kuriam namai - visas pasaulis.

2. Užgniaužia savo baimes.Tai taurus karys, riteris, kovotojas už teisybę. Jis kupinas drąsos ir ryžto.

3. Pasižymi įgimtu žavesiu, traukia kitus. Tai labai ryški, įdomi, stiprios dvasios asmenybė, kupina optimizmo ir meilės. Aplinkiniams suteikia laimės, nereikalaudamas nieko mainais.

4. Ištikimas draugas. Šaulys - labai geras, nuoširdus ir atjaučiantis žmogus.

5. Jo neįmanoma nuginčyti. Jis visada ras, ką atsakyti ir oponentą įtikins bet kuo.

Ožiaragis

1. Moka valdyti kitus. Ožiaragis - stipri asmenybė, ir atremti jo puolimą būna sunku.

2. Pažeidžiamas. Už išorinės ramybės ir abejingumo slypi labai subtili ir jautri prigimtis. Jis kaupia nuoskaudas ir dažnai prisimena juodžiausią gyvenimo dieną.

3. Dėl sėkmės yra pasirengęs daug kam. Ožiaragį motyvuoja ambicijos, ir dėl savo reiklumo bei stiprumo jis dažnai „teisia" kitus žmones.

4. Optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo Ožiaragis įgyja bėgant metams. Jis visada siekia naujų viršūnių ir tik vėliau netikėtai suvokia, kad gyvenimas gali būti gražus toks, koks yra.

5. Pasižymi pavydėtina intuicija. Pasitikėti Ožiaragio patarimais - puiki mintis. Juk jis pasižymi guviu protu, o intuicija padeda jam numatyti būsimus įvykius.

Vandenis

1. Pasižymi įsitikinimų ir norų pastovumu. Kartais jam trūksta lankstumo, kad greitai susitaikytų su permainomis.

2. Tai labai originalus Zodiako atstovas, nebijantis elgtis iššaukiamai ir stebinti kitus.

3. Skausmingai reaguoja į kritiką. Jis yra priklausomas nuo kitų nuomonės, o kritiką neretai vertina kaip tragediją.

4. Pernelyg prisiriša prie žmonių. Vandenis labai bijo prarasti artimus žmones. Kad išlaikytų santykius, imsis bet ko.

5. Baiminasi atsakomybės. Nuolatos abejoja savimi, todėl darys viską, kad išvengtų nereikalingos atsakomybės.

Žuvys

1. Moka prognozuoti ateitį. Jaučia kitų nuotaikas. Žuvys geba pažiūrėti į save iš šalies, taip pat analizuoti praeitį ir numatyti ateitį.

2. Neskirsto žmonių į gerus ir blogus. Žuvys užjaučia ir padeda visiems be išimties, nes pirmiausia mato širdimi.

3. Gyvena savo gyvenimą. Jame būna daug praregėjimų ir vienatvės. Žuvys dažnai jaučiasi vienišos minioje, nes niekas nesugeba jų iki galo perprasti.

4. Nuolatos turi rinktis. Kad sulauktų sėkmės, joms reikia plaukti prieš srovę ir įveikti dideles kliūtis.

5. Turi daug talentų. Žuvys geba įkvėpti aplinkinius. Jos supranta meną, nes į gyvenimą žvelgia žvilgsniu, kupinu meilės ir užuojautos.

Visiems Zodiako ženklams reikia daugiau žinoti apie save, kad galėtų praktiškai realizuoti savo talentus ir energiją ir gyvenime sulauktų sėkmės. Būkite laimingi!

 

Parašykite savo komentarą:
  Skaityti komentarus (14)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2123 PLN - 4.5375
RUB - 89.0364 CHF - 1.0770
GBP - 0.8900 NOK - 10.3135

Nuorodos