respublika.lt

Nauja juvelyrės Ernestos Statkutės - Kerpienės kolekcija „Žydėjimo alsavimas“ – tai ypatinga pavasario akimirka, kurią galima visada turėti su savimi

2022 vasario 07 08:25:37
Ernesta Statkutė

Artėjant pavasariui juvelyrė Ernesta Statkutė - Kerpienė pristato naują papuošalų kolekciją „Žydėjimo alsavimas". Naujoje kolekcijoje juvelyrė išlaiko jau daugeliui atpažįstamas drąsias ir netikėtas formas, bei elegantišką grakštumą.

×
nuotr. 5 nuotr.
Nauja juvelyrės Ernestos Statkutės - Kerpienės kolekcija „Žydėjimo alsavimas“. Lempafoto nuotr.

 

Naudodama auksą ir sidabrą juvelyrė išgauna baltų žiedų kekių įspūdį, unikalią kiekvienos gamtoje esančios šakelės asimetriją, tobulą gėlės ar medžio lapo gyslų raizginį. Estetiškas sidabro baltumas pagyvinamas subtiliais safyrų ir turmalino akcentais. Sodrus paauksuotas sidabras suteikia pilnatvės pojūtį ir drauge primena apie saulėkaitos palaimą ir nerūpestingumą.

„Žydėjimo alsavimo" kolekcijos papuošalai ypač patiks toms, kurios jaučia stiprų ryšį su gamta, myli Žemę ir savo moteriškumą, vertina išskirtinumą ir estetiką.

Kaip ir ankstesniuose savo darbuose, kiekviename šios kolekcijos kūrinyje E. Statkutė-Kerpienė paslepia ypatingą žinutę moteriai, kuri juos pasirinks. „Mes esame tuo, kuo esame dėl to, kas įeina į mūsų protą" sako juvelyrė. Aplinką suvokiame savo penkiais pojūčiais ir viskas, ką regime, girdime, užuodžiame, skanaujame ir liečiame - tai ir yra mūsų pasaulis. Kiekvieną detalę, pojūčių ištransliuotą signalą, mes dar nuspalviname savo emocijomis. Kuo daugiau gražių, spalvingų ir šviesių emocijų patiriame, tuo gražesnis mūsų gyvenimas.

Neužtenka vien tik apsupti save gražiais, ypatingais daiktais, primena kūrėja. Svarbiausia neužmiršti stabtelėti ir sugerti į save akimirkos žavesį, iki širdies gelmių ja pasimėgauti, tik taip ji įsirašys į mūsų atmintį ir taps mūsų gyvenimo dalimi. „Žydėjimo alsavimo" kolekcijos papuošalai pasirūpins, kad pavasaris neprabėgtų kasdieniame bėgime - nuolat primins, kad būtina pauostyti gėles, pasigrožėti subtiliomis jų spalvomis, įkvėpti saldaus aromato, išgirsti lapelių šnaresį. Taip pat, kaip ir būtina įvertinti ir pasigėrėti kiekvieno mūsų sutikto žmogaus unikaliomis spalvomis ir išreikšti jiems savo dėkingumą už tai, kad jie suteikia mums galimybę patirti pačias įvairiausias emocijas.

Šį kartą jausmui perteikti juvelyrė pasirinko fotogrofę Lempafoto, o kūrinių nuotraukas įamžino Rimvydas Riauba. Kūrybą padėjo atskleisti modelis, stilistė Patricija Mazuronytė.

Rankomis sukurtos drąsios ir elegantiškos papuošalų formos, įkvėptos pavasarinių žiedų - tai sidabre sustabdytas trapaus obels žiedo laikinumas ir stiprybė, būsimų vaisių pažadas, tai kiekvienos mūsų gyvenimo akimirkos skaidrumas ir galia. Sidabras sušyla ir atgyja priešais mūsų akis, pulsuoja ir ima gyventi drauge su ta, kuri sugebės perskaityti jo siunčiamą žinutę.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • GINKLAI: Valstybės sienos apsaugos tarnyba iš kariuomenės perima 500 automatinių šautuvų G-36.
  • PAŠTAS: Lietuvos pašto administracija persikels į Vilniuje esantį „Technopolio“ biurų kompleksą – paštas su komplekso valdytoju pasirašė dešimties metų trukmės nuomos sutartį.
  • SULAIKYMAS: Teisėsaugos pareigūnai sulaikė šnipinėjimu Baltarusijai įtariamą Lietuvos pilietį Mantą Danielių, vėliau jis suimtas dviem mėnesiams.
  • ORAI: Šildymo sezoną gyventojams Panevėžys pradės nuo spalio 10 dienos, šiuo pavyzdžiu svarsto pasekti ir Šiauliai, kiti šalies didieji miestai dar lauks vėsesnių orų.
  • SITUACIJA: Prezidento vyriausiasis patarėjas Kęstutis Budrys akcentuoja, kad Rusijos karinis pajėgumas Kaliningrado srityje nėra tiek sumažėjęs, kad Lietuvos saugumo situacija sustiprėtų ir šalis galėtų mažesnį dėmesį skirti savo gynybai.
  • PAREIGŪNAI: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė su švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene aptarė statutinių pareigūnų profesinio rengimo problemą - ministrės nutarė, kad turi būti suburta tarpinstitucinė darbo grupė, parengsianti tinkamiausią pareigūnų rengimo modelį.
  • PINIGAI: Su prezidentu Gitanu Nausėda susitikęs valstybės kontrolierius Mindaugas Macijauskas teigia, kad svarstoma persiderėti, kaip ir kam Lietuvoje panaudoti pagal Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę numatytas dotacijas ir galbūt padidinti skirtų pinigų dydį.
  • PARTIJOS: Per pastarąjį pusmetį Lietuvos partijos išlaikė panašų narių skaičių, tik opozicinė Regionų partija gerokai pasipildė naujais nariais, rodo Teisingumo ministerijos duomenys.
  • APŠVIETIMAS: Konkursą laimėjusi įmonė „Indikacija“ pirmadienį Klaipėdos rajone pradėjo beveik metus truksiančius darbus, kurių metu bus atnaujinta visa rajono apšvietimo sistema.
  • SAUGA: Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija antradienį apžvelgs civilinės saugos sistemos būklę.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar jūsų aplinkoje šiuo metu daug sergančiųjų peršalimu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +14 C

+6 +15 C

 

+8 +14 C

+12 +15 C

+13 +16 C

 

+12 +14 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s