Klaipėdos įmonės darbuotojas įtariamas pasisavinęs daugiau nei pusę milijono eurų
(0)
Publikuota: 2026 liepos 02 08:05:00, Ingrida Steniulienė, Elta

1 nuotr.
Asociatyvi Eltos nuotr.
Klaipėdos įmonės vadovas pranešė policijai apie daugiau nei pusės milijono eurų pasisavinimą. Įtariama, kad pinigus per trejus metus galėjo pasisavinti įmonės darbuotojas.
Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį 14 val. į Klaipėdos miesto policijos komisariatą kreipėsi įmonės vadovas.
Jis pareiškė, kad nuo 2023 m. iki 2026 m. kovo 1 d., įmonės darbuotojas (duomenys nustatomi) suklastojo įrašus klientų duomenų bazėje ir apgaulės būdu iš įmonės pasisavino 563 tūkst. 303 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Partnerių ir užsakomasis turinys (Respublika.lt už šį turinį neatsako)
Nesutinkate - diskutuokime!
Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai