respublika.lt

Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA! plius autoriaus komentaras (221)

2021 sausio 11 18:38:02
Vitas TOMKUS

Kai prieš kelis dešimtmečius valdančioji klasė viešai pareiškė apgailestavimą, kodėl „Respublika" nepereina į internetinę erdvę ir neatsisako senovinio spausdinto laikraščio, buvau nustebintas: nuo kada Lietuvos valdžiai parūpo lietuviška spauda, kuri ją nuolat kritikuoja? Bet viską permąstęs, supratau, kad tai - spąstai. Tautos priešai jau tada bandė mane atsivilioti į savo aikštelę - internetinį pasaulį, kurį tik jie valdo, spręsdami, kam būti šiame nuodėmių pasaulyje, o kam supūti...

×
nuotr. 7 nuotr.
Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA! EPA-Eltos nuotr.

 

Ką tai reiškia, šiandien visam pasauliui akivaizdžiai demonstruoja Amerika. Tiksliau - demokratai. Dar tiksliau - liberaldemokratai. Nors pats tiksliausias pavadinimas būtų... „pideraldemokratai". Nes kaip byloja faktai, svarbiausias klausimas, kuris juos kamuoja: kaip kuo greičiau atsisakyti skirtingų lyčių ir žmoniją paversti belyte pilka mase? Po to beliks visus nutautinti ir sužymėti, kad būtų aišku, kas konkrečiai komandų neklauso ir bandos jausmą prarado?

Tai jau nebe hipotezė ir net ne „sąmokslo teorija". Tai - akivaizdūs faktai.

Galvoju, kada visa tai prasidėjo? Galbūt tada, kai ES valstybėms ES biurokratai direktyvas išsiuntinėjo, kurios teigė, kad kreivi agurkai naudojimui yra netinkami? Matyt, jau tada mus testavo, kiek dar turime sveiko proto likučių ir ar visi nuglobalizavimo procesui esame jau pasiruošę? Atrodo, globalistų lūkesčius su kaupu pateisinome. Paburbėjome ir nurimome. O JIE nenurimo. Dar labiau įsisiautėjo. Persekiojo šeimos tradicijų rėmėjus, vengrus su lenkais, kurie bandė apsaugoti savo valstybes nuo išsigimimo; organizavo spalvotas revoliucijas, kurios tik dabar, po išpuolių prieš Kapitolijų, pasirodo yra pavojingos santvarkai ir demokratijai, veikiau panašios į teroristinius išpuolius; sužinojome, kad rinkimų rezultatus įmanoma klastoti tik specifinėse šalyse, Venesueloje, Rusijoje ir Baltarusijoje, o Amerikoje ir Lietuvoje balsavimas paštu vyksta itin sklandžiai; galų gale sužinojome, kad prezidentus visai nebūtina vietiniams rinkti - juos lengvai gali paskirti ir pripažinti kaimyninės valstybės, nes iš šalies visada yra geriau matyti.  O jeigu per klaidą į aukščiausiąją valdžią prasibrauna koks Paksas ar Trampas, rinkėjų valia jau nieko nebereiškia, viską sprendžia pasaulio galingieji ir jų valdoma žiniasklaida. Tada jau visi metodai yra geri. (Jei tik padeda pasiekti tikslą.) Papirkinėjimas, šantažas, bauginimas, interpeliacijos ir net fizinis susidorojimas...

Tokie yra skiriamieji pyder-demokratijos bruožai, kurie būdingi visam Vakarų pasauliui, į kurį taip veržiamės. Apie dvigubus standartus net nekalbėsiu, nes jau seniai jie tapo trigubais ir net keturgubais. Tie, kas sekė paskutinio nesisteminio JAV prezidento valdymą, patys matė, kad per visą kadenciją pyder-demokratai nuolat atakavo Trampą, kuris rūpinosi Amerikos interesais labiau, nei globalistų valdomu pasauliu.

O štai dabar globalistai pademonstravo, kas ir kaip realiai valdo pasaulį: dar tebesantį JAV prezidentą atjungė nuo interneto - išmetė iš visų  feisbukų ir tviterių! Gal net elektroninį paštą jam užblokavo, kad negalėtų susisiekti su bendraminčiais. O kur žodžio laisvė išgaravo?   Kur teisė į savo nuomonę? Kur pagaliau demokratija?

Visa tai nebereikalinga. Nes viešumas sistemai tampa pavojingu. Neįmanoma bus žmoniškai žmonėms paaiškinti, kodėl pasipriešinęs pareigūnams narkomanas ir nusikaltėlis negras buvo paskelbtas nacionaliniu ir net internacionaliniu didvyriu, o buvusi kariūnė, rizikavusi dėl savo Tėvynės interesų, Kapitolijuje buvo pašauta kaip benamė kalytė. Net gėlių puokštės jos žūties vietoje neleido padėti!

Jei kas save guodžia, kad tai vyksta Amerikoje ir Lietuvos tai neliečia, tas stipriai save apgaudinėja. Lietuvoje, kaip ir ten, viskas vyksta pagal tą patį modelį. Neatsitiktinai, vos gavę valdžią, išrinktieji, o tiksliau - paskirti mus valdyti chunveibinai, pirmiausiai apie belyčius tualetus, o dabar ir pačius naudotojus, prabilo. Bet kokie kitaminčiai, apkaltinami „melagienos" skleidimu, internete yra iškart blokuojami. (Arba - bauduojami.)Tie patys „pyderaldemokratai" mus valdo, persekioja, baugina, griežtina karantino sąlygas, formuoja opiniją ir su pasimėgavimu savo propagandoje naudoja dvejopus standartus. Laisvalaikiu rekomenduoja pasiskaityti aiškiaregį Orvelą arba dar baisesnį Švabą, kurio įžvalgų apie būsimą Naujojo Pasaulio Tvarką kažkodėl iki šiol mūsų akylus elitas nei paneigė, nei išvadino „sąmokslo teorijomis". Matyt, žino, kad geriausia mases valdyti per baimes. Todėl tautiečiams, kurie minėtų autorių skaityti nenori, kasdien „naujienų" pranešėjai patys perskaito koronoviruso statistiką.

Prieš kelias dienas Lietuvos policininkai pasidžiaugė, kad per dieną pusketvirto šimto pažeidėjų nubaudė. Baudos - nuo 500 eurų iki 1000 eurų. Spėju, kokį trečdalį milijono valdžia algoms užsidirbo. O gal policininkams išmokės vietoj pažadėtų kompensacijų? Tokiu atveju, sveikinu sugrįžus į sovietinius laikus, kuomet Skvernelio kolegos, kelių patruliai, stabdydami ir kabinėdamiesi prie vairuotų, šitaip sau prie algos prisidurdavo.

Tik ar ilgai jie tuo džiaugsis? Ar aklai vykdydami „pyderaldemokratų" nurodymus, neturės po kiek laiko ne tik juodukams , bet ir vaivorykštiniams, batų atsiklaupę valyti. Jeigu jau negrai reikalauja dėl vergovės baltiesiems milijardinių kompensacijų, galiu lažintis, kad tik laiko klausimas, kada LGBTI pareikalaus milžiniškų išmokų už baudžiamąjį straipsnį dėl „pederastijos", dėl kurio tiek vargo ir nelaimių patyrė... 

P.S. Autoriaus atsakas pasiutusiems pideraldemokratų troliams: Užuot mane koneveikę ir keiksnoję, Tamstos pacituokite bent vieną sakinį, kuriame savo „Respublikoje" aš meluoju. Arba - bent pusę sakinio, kurį, jei norite, net galite išsitraukti iš konteksto:) O tada galėsime su Tamstomis ir padiskutuoti. Priimkite tai, kaip mano iššūkį dvikovai. Jei to nepadarysite, visą pagiežą, kurią čia išliejate, aš supratingai priimsiu, kaip Tamstelių širdies šauksmą dėl čia pateiktų faktų apie pideraldemokratijos išsigimimą, kurio, savaime suprantama, negalite išlieti pider-liberalioje žiniasklaidoje. Pats būdamas demagogu, labai nemėgstu kitų demagogų, kurie skleidžia demagogiją, apsimesdami įvairiais "ekspertais". Kol kas jie mane įtikino tik dėl vieno dalyko: Rusijoje ir Baltarusijoje tikrai persekiojami ir net naikinami sistemai pavojingi asmenys. Be abejo, tai žiauru ir nuoširdžiai už tai juos pasmerkčiau, jei iki šiol Lietuvoje būtų sveiki ir gyvi: žurnalistas Lingys, VSD karininkas Pociūnas, Kiesų šeimyna, antipedofilas Kedys.. Ar sąrašą dar tęsti?

 

Kiti šio autoriaus straipsniai:

Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!

Vitas Tomkus: PIDERALAI + LIBERASTAI = FAŠISTINĖ DIKTATŪRA

Vitas Tomkus: KAIP RUSAI SUMUŠĖ KĘSTUTĮ?

Vitas Tomkus: LIETUVA BRANGI, MANO TĖVYNE, arba VISA TIESA APIE NACIONALINĮ SAUGUMĄ!

Vitas Tomkus: AŠ PASIDUODU! MIRTINAS VIRUSAS NUGALĖJO...

Vitas Tomkus: VISA TIESA APIE MANO RYŠIUS SU SPEC.TARNYBOMIS

Vito Tomkaus išpažintis: KREMLIUS MAN MOKĖJO LABAI DIDELIUS PINIGUS

Vitas Tomkus: PREZIDENTO IŠBANDYMAS KORONOVIRUSU

Vitas Tomkus: NESTANDARTINIAI STANDARTAI BE JOKIŲ STANDARTŲ

Vitas Tomkus: 10 KLAUSIMŲ LIETUVOS PREZIDENTUI arba 10 000 eurų žurnalistui, kuris juos užduos

Vitas Tomkus: 7 KLAUSIMAI TIRIAMOSIOS ŽURNALISTIKOS KORIFĖJAMS (kiekvienas klausimas su išsamiu atsakymu - 5 eurai!)

Vitas Tomkus: AŠ PASIDUODU! MIRTINAS VIRUSAS NUGALĖJO...

Vitas Tomkus: SVEIKI ATVYKĘ Į GEROVĖS VALSTYBĘ, arba KIENO SĖDYNĖ SALDESNĖ?

Vitas Tomkus: JEIGU PREZIDENTAS BŪČIAU AŠ... arba Atmintinė Prezidentui Vytautui Landsbergiui.

Vito TOMKAUS feljetonas: MŪSŲ PIRMŪNAS arba KUO ČIA DĖTOS VIEVIO VIŠTOS?

Vitas TOMKUS: TIKRIEJI DIDVYRIAI BUVO IR YRA LIETUVOS ŽMONĖS

GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”

 

Naujausios žinios

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (221)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
  • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
  • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
  • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

  • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

  • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
  • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
  • SUECAS: visi laivai, kurie buvo įstrigę dėl konteinervežio „MV Ever Given“ avarijos, praplaukė Sueco kanalą.
  • DIDVYRIAI: gydytojų komanda sėkmingai užbaigė atvirą širdies operaciją vienoje Rusijos ligoninėje, kurioje penktadienį kilo gaisras - jie operavo, kol ugniagesiai iš išorės gesino liepsnas.
  • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +24 C

+16 +26 C

 

+18 +25 C

+28 +32 C

+31 +35 C

 

+26 +29 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos