respublika.lt

Krivoj Roge nugraudėjo sprogimas

(34)
Publikuota: 2023 rugsėjo 26 07:33:00, Viljama Sudikienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Socialinio tinklo nuotr.

Antradienį Ukrainos Krivoj Rogo mieste, Dnepropetrovsko srityje, per perspėjimą dėl oro antskrydžio nugriaudėjo sprogimas.

 

Apie tai „Telegram“ susirašinėjimo programėlėje pranešė Krivoj Rogo gynybos tarybos vadovas Oleksandras Vilkulas.

"Krivoj Rogas. Sprogimas. Nieko nefilmuokite ir neskelbkite internete", – parašė jis.

Anksčiau Ukrainos oro pajėgos perspėjo, kad keliuose regionuose, įskaitant Dnepropetrovsko sritį, yra pavojus, kad Rusija panaudos balistinius ginklus.

Išsamesnės informacijos apie sprogimą kol kas nebuvo.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (34)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-1 +6 C

+1 +7 C

+1 +7 C

+5 +11 C

+6 +13 C

+7 +10 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s