respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Sausio 20 d.)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 19 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė sausio 20-ajai, penktadieniui.

 


AVINAS. Jeigu būtina, šiandien iš ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau kai ką būtina užbaigti iki galo.

JAUTIS. Jums turėtų gerai sektis. Galbūt nustebins kolega arba pažįstamas asmuo iš užsienio. Galite kiek pasimesti, jeigu teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų.

DVYNIAI. Šiandien galite kažko atsisakyti dėl to, kad taip kreipia aplinkybės arba norėdami pokyčių. Pravartu grąžinti skolą, sumokėti įmokas, mokesčius, užbaigti vykdyti seną įsipareigojimą.

VĖŽYS. Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai permainingos. Galimi netikėti kontaktai, svarbūs pranešimai. Stenkitės išsaugoti kuo šiltesnius santykius su partneriais, draugystę.

LIŪTAS. Dalykiniai, sveikatos ar su šeima susiję klausimai šiandien gali būti sprendžiami nelengvai. Nesistenkite viską atlikti vieni. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

MERGELĖ. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o dar geriau - į vaikų lavinimą, jų gerovės, saugumo užtikrinimą. Bendraudami su augančia karta tobulėsite ir patys.

SVARSTYKLĖS. Trokšite komforto, prabangos, patogumų, meilės. Galbūt kažką pertvarkysite. Būtų gerai, kad pirmiausia užbaigtumėte tai, ką jau esate pradėję, apsitvarkytumėte aplinką jus supančią, įvykdytumėte pažadą, duotą artimam žmogui.

SKORPIONAS. Šiandien neblogai seksis darbai, susiję su informacija, mokslu, raštvedyba, transportu, telekomunikaciniais ryšiais ir pan. Regis, kai ką atliksite laiku ir nepriekaištingai.

ŠAULYS. Norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tai šaunu, tačiau neverta skubėti. Iki jaunaties derėtų peržiūrėti, ką turite sukaupę ir kaip dar galite tai panaudoti. Jei įmanoma, vertėtų pažaboti tuščią vartotojiškumą. Galite rasti naudingos informacijos.

OŽIARAGIS. Pagaliau gali išryškėti kai kurių veiklų rezultatai ir perspektyvos. Atlikę darbus iki galo, pradėsite skinti jų vaisius. Veikiausiai jums neteks gailėtis dėl įdėtų pastangų.

VANDENIS. Galite sulaukti įdomių žinių ir konfidencialios informacijos. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti, bet nepulkite strimgalviais į naujoves. Kelias dienas pagalvokite, viską įvertinkite ir tik tada startuokite.

ŽUVYS. Rytas turėtų būti palankus kontaktams, todėl neatidėliokite svarbių vizitų ir pokalbių. Visgi turėkite omenyje, kad norėdami ką nors gauti vėliau turėsite atitinkamai atsilyginti. Verčiau nesudarinėkite abejotinų slaptų sandėrių.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Dienos klausimas

Ką darytumėte, jei Lietuvą pultų agresoriai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +24 C

+14 +24 C

+15 +21 C

+18 +27 C

+18 +25 C

+20 +24 C

0-7 m/s

0-8 m/s

0-4 m/s