respublika.lt

Vitas TOMKUS: Atrieda zombiai?! Atidunda!!! (578)

2021 rugsėjo 23 06:00:00
Vitas Tomkus

Regėdamas kasdien vis daugiau užzombintų žmonių, iš pradžių į juos nekreipiau per daug dėmesio. Maža kas, pamaniau, gal - skiepų poveikis, nes dažnas po to jaučia nerimą, irzlumą bei agresiją. Arba - užvalgė ko nors neskanaus ir nešvankaus, nes dabar, kai normaliems žmonėms didieji prekybos centrai ir restoranai uždaryti, akivaizdu, kad sukauptos maisto atsargos genda ir švinksta. Negi išmesi, kai Afrikoje vaikučiai badauja?

×
nuotr. 2 nuotr.
Zombiai. Arūno Bernacko koliažas.

 

Buvau tikras, kad sunaudojus maisto atliekas arba po trečio skiepo jiems pasiutimas tikrai praeis. Deja, trečias ratas jau užsisuko, o zombiai tik dar labiau siautėti pradėjo. Vadinasi, aš klydau: skiepai čia ne prie ko! Dėl viduriavimo ir vidurių nelaikymo taipogi negalima kaltinti vien tik prekybviečių bei restoranų šeimininkų. Dabar, kai viskas daroma per antrą galą, už tai atsakinga ir LGBT. Ir medikai, kurie baiminasi priminti, kas tokių laukia senatvėje. Jau nekalbu apie AIDS grėsmę, kuri kažkodėl irgi nekelia grėsmės nei „natūralams", nei gėjams. Tikėkimės, jau išnyko. Kaip, beje, ir gripas, insultas, infarktas, kitos širdies ir kraujagyslių ligos, su kuriomis kovoti mūsų įgąsdinti medikai nebeturi nei laiko, nei jėgų, nei lovų.

Užtat beveik neliko mirčių dėl medikų klaidų ir nepriežiūros. Nes jau seniai viskas nurašoma „kovidui", dėl kurio negalima savo artimųjų ligoninėse ar jos koridoriuose nei slaugyti, nei lankyti, nei pažiūrėti, kaip jie prižiūrimi. Grąžina mums jų kūnus, kaip kadaise iš Afganistano karius - be teisės atsisveikinti ir apžiūrėti. Net mirties priežastį dažnai tik „iš akies" nustato. Be skalpelio ir be skrodimo. Turbūt dar neužmiršote, kai Panevėžyje pasiskiepijusi moteris šalia med. punkto susmuko ir pasimirė, o personalas atskubėjusiai žiniasklaidai iš karto apskelbė, kad aštuoniasdešimtmetė senutė mirė tikrai ne nuo skiepų... Tiesiog pamėlynavo nuo senatvės, pritrūko oro ir pasimirė. Sakau, dar gerai, kad medikai spėjo švirkštą iš jos kūno ištraukti, nes sensacijų besivaikančiai žiniasklaidai būtų tekę aiškinti, kad, prieš iškeliaudama į aną pasaulį, močiutė nutarė sau paskutinę narkotikų dozę susileisti. Manau, buvę mano kolegos be baimės ir be sąžinės graužaties su didžiausiu malonumu būtų ir tą sensaciją prariję.

Aišku, tas faktas nenustelbtų eilinių neeilinių Bunkės ar Zvonkės vedybų, bet vis geriau nei aiškintis ir tirti, kam priklauso „Independence" ofšorinė kompanija arba - apie ką šnekučiavosi mūsų Gitana su švabais? Be to, panikos kėlimas yra gerai apmokamas globalistų. Tai kas, kad dėl jos daugėja savižudybių, psichikos sutrikimų, bankrutavusių verslininkų ir bedarbių. Čia gi ne „Snoro" užgrobimas, kuris buvo kaip ašaka gerklėje „sebams", „swebams" ir „švedams" su svetima tautybe. Dėl jų gerovės, kad klientai savo santaupų laiku neatsiimtų, pats LB banko pirmininkas, o šiuo metu - premjerės patarėjas, Vitas Vasiliauskas drastiškai visiems melavo, kad nėra ko jaudintis - pinigų saugumą jis asmeniškai garantuoja. O kai pasitvarkė su mūsų pinigais, į klausimą - „Kodėl melavo?", atsakė paprastai: „Nenorėjau sukelti panikos." Bergždžias reikalas moralizuoti asmeniui, kuris nepripažįsta moralės egzistavimo, bet vis tiek kirba klausimas: kodėl jis šiandien nepataria premjerės kabinetui irgi nepanikuoti ir negąsdinti Lietuvos gyventojų kasdien su parsidavusia ir apsimelavusia žiniasklaida varant visus iš proto?

Būtent jie - Lietuvos radijas ir televizija - su savo satelitais (nepriklausomais nuo mūsų kanalais) gamina mums zombius, kurie atvirai atakuoja normalius Lietuvos gyventojus. Verčia mus būti tokiais, kaip ir jie: nuolankiais ir paklusniais sisteminiais padarais, valstybės išlaikytiniais, be garbės ir orumo, beteisiais ir belaisviais, be savo nuomonės, ir visada pasiruošusiais daryti taip, kaip valdžia įsako: užsidaryti namie, vietoj šunų nešioti antsnukius, nesibūriuoti, nesigiminiuoti, susileisti laiku skiepus arba narkotikus, o jei reikės - vardan Naujojo Pasaulio Tvarkos ir „auksinio milijardo" Gerovės valstybės, kurią mums žadėjo, o jiems garantavo mūsų Konstitucijos garantas iš Simono Daukanto aikštės, atsisakyti savo grynųjų pinigų, verslo bei privačios nuosavybės.

Akivaizdu, kad bejausmiais zombiais mus paversti nori užzombinta žiniasklaida, kuri nuo ryto iki vakaro zombina mūsų smegenis. Bet kas užzombino juos? Kodėl tie zombiai per radiją ir TV ekranus nuolat kelia paniką, skelbdami susirgusių ir numirusių nuo COVID-19 bei jos atmainų statistiką? Jeigu aš savo leidiniuose pradėčiau taip isterikuoti dėl vėžinių arba širdies bei kraujagyslių susirgimų, esu tikras, kad koronavirusas su nemirtinga mirčių statistika pasirodytų besanti juokinga kaip sloga. Negi zombiai nesuvokia, kad nuolatinis žmonių gąsdinimas ir kiršinimas tarpusavyje trumpina gyvenimus? Naikina šeimas, draugystes, darbo vietas ir verslą? Ar skaičiuojama, kiek jau prasiskolinome ir prisigaminome bedarbių, kuriems išmokos kada nors irgi baigsis... Kokia prasmė kasmet skiepytis ir karantinuotis, jeigu būsim gyvi ir sveiki, bet be draugų giminių, verslo ir be darbo? Gyvi numirėliai? Zombiai, kuriuos valdo ideologo Švabo bei jo šeimininkų parankiniai?

Na, kaip galima pasitikėti zombių valdžia, kuri nuolat blaškosi į kraštutinumus ir pati sau prieštarauja?! Kol trūko kaukių, SAM ministras aiškino, kad jos nieko nereiškia, kai jų užsipirko į valias, staiga ėmė rekomenduoti net po kelias nešioti užsimaukšlinus. Pradžioje uždarė smulkias parduotuves, kuriose mažai erdvės ir suvarė visus į didžiuosius prekybos centrus, o dabar visus nepasiskiepijusius nukreipė apsipirkti į parduotuves, kur yra mažai vietos. (Beje, abiem atvejais laimi stambieji verslininkai, kurie valdo ir dideles, ir mažas parduotuves, o ypač - užsieniečiai iš „Lidlo", kurie teturi tik keturis stambius centrus ir virš trisdešimt „centriukų".) Dar neužmiršom ir tuos laikus, kai visus „burbulus" suvarė į „ūkius", o keleiviniai lėktuvai skrajojo po margą pasaulį, laisvai platindami virusus su jų atmainomis. O kodėl zombiai iš nepasiskiepusiųjų piliečių nori atimti teisę į nemokamą gydymą? Mes gi nepriekaištaujame dėl taškomų milijonų skiepams bei kaukėms! Juk zombių valdžios parinkti ir papirkti „autoritetai" aiškina, kad skiepai nuo viruso neapsaugo, o atliekami testai rezultatų šimtu procentų negarantuoja. Kai kada tie patys asmenys, skirtingose vietose prasitestavę, gauna diametraliai priešingus rezultatus! Užtat ir ten, ir ten palieka beveik po šimtuką... Žmonių - eilės, o milijardinis verslas atiduotas privatininkams. Nors valstybiniame sektoriuje turime sočiai dykaduonių, kurie laisvai per darbo valandas kiekvienas galėtų mums išdrožti bent po tuziną pagaliukų. Įsivaizduojate, kiek deficitinis biudžetas pasipildytų?!

Bet kam aš visa tai aiškinu? Žiniasklaidos zombiai negirdi, jei neina kalba apie pinigus, zombių valdžia daro, ką Briuselio kopūstgalviai liepia. Todėl ir negali žmoniškai paaiškinti, kodėl jų potvarkiai ir nutarimai vienas kitam prieštarauja. Juk jiems paaiškina tik tai, ką reikia daryti, o ne kodėl ir kam to reikia? Dėl savo kasdieninės gerovės, o ne dėl Lietuvos ateities apsimeta durneliais, teisindamiesi, kad elgiasi taip, kaip ir likęs pasaulis, ignoruodami Švabo knygoje išdėstytus faktus, kad tokių šalių, kaip Lietuva, greitai turi nebelikti.

Kaip reikia kovoti su zombiais, žinome iš siaubo filmų. Juolab, kad zombiai tampa vis agresyvesni ir kelią vis didesnį pavojų civilizuotai visuomenei: dar neseniai tik lenkus raginęs šaudyti vienas TV šoumenas, šiandien jau užsienio portale siūlo šaudyti tuos, kurie yra nepasiskiepiję...

Mūsų vaikus?!

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (578)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • VERTINIMAS: 2020 biudžetiniais metais Europos Sąjungoje buvo netinkamai išleisti beveik 4 mlrd. eurų, rodo antradienį paskelbtas Europos Audito Rūmų (EAR) vertinimas.
  • INVESTICIJOS: Vilniaus apskričiai praėjusių metų pabaigoje teko 18,119 mlrd. Eur, arba 75,7% visų Lietuvoje sukauptų tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.
  • MOKESČIAI: Per šešis šių metų mėnesius TOP500 didžiausių mokesčių mokėtojų įmonių jau sumokėjo 3,6 mlrd. Eur mokesčių, arba 57 proc. palyginti su visa 2020 m. jų sumokėta mokesčių suma, rodo atvirų duomenų platformoje „Okredo“ skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
  • DELEGACIJA: Antradienį vakare į Vilnių atskrenda Taivano verslo delegacija, kuri domėsis investavimo galimybėmis Lietuvoje.
  • MIGRANTAI: Federalinės policijos duomenimis, nuo spalio 1 dienos iki spalio 24-osios į Vokietiją iš Baltarusijos atvyko 4 246 neteisėti migrantai.
  • KAPITALIZACIJA: Pirmadienį „Teslos“ kapitalizacija viršijo 1 trln. USD – tai pirma automobilių gamintoja ir septinta kompanija pasaulyje, kuriai pavyko peržengti šią ribą.
  • KETINIMAS: Lenkija ketina iki 10 000 padidinti savo karių skaičių pasienyje su Baltarusija. To priežastis – išaugęs neteisėtai sieną kertančių migrantų skaičius.
  • TYRIMAS: Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugsėjo 17– spalio 3 dienomis atliktos „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenimis, suaugę Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki šiomis trimis institucijomis: bažnyčia (pasitiki 68 proc., nepasitiki 24 proc.), Prezidento institucija (66 proc., 26 proc.) bei savivaldybėmis (58 proc., 35 proc.).
  • DUJOS: Į Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą pirmadienį turėtų atvykti naujas dujų krovinys iš Trinidado ir Tobago – pirmas didelis dujovežis spalį prasidėjusiais dujų metais.
  • TERAPIJA: Dėl pandemijos nesmagiai besijaučiančius kauniečius Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus kviečia lapkričio 7, 21 bei gruodžio 4, 18 dienomis apsilankyti terapiniuose užsiėmimuose suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar policijai rengiant reidus parduotuvėse, sumažėjo bandymų patekti ten su svetimu GP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+10 +12 C

 

+7 +10 C

+9 +12 C

+11 +13 C

 

+10 +12 C

0-10 m/s

0-9 m/s

 

0-6 m/s