respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui? (Sausio 11 d.)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 10 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, trečiadieniui.

 


AVINAS. Būsite energingi, atsiras daugiau valios, sugebėsite susikaupti ir siekti tikslo. Diena gali atnešti naujų pasiūlymų, papildomo uždarbio galimybių ar pan. Labiau tausokite sveikatą.

JAUTIS. Diena gana palanki dalykiniams ir kitokiems kontaktams, naujovių aptarimui. Nesnauskite, jei norite išgvildenti aktualų reikalą, pademonstruoti savo profesionalumą, kūrybingumą. Seksis ugdyti, lavinti vaikus.

DVYNIAI. Rytas gana dirglus, tačiau diena bus tinkama aiškintis turtinius ar šeimos klausimus, narplioti aktualų reikalą, susijusį su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu ar pan. Tokiu atveju netrukus gausite atsakymą ar rezultatą.

VĖŽYS. Rytas gali būti kiek nervingas dėl spūsčių kelyje, galbūt pavėluosite į darbą ar kt. Įdienojus nuotaika pagerės, labiau seksis bendrauti bei tvarkyti su mokslu, tarpininkavimu, komunikacija, žiniasklaida, transportu susijusius reikalus.

LIŪTAS. Pravartu pasirūpinti piniginiais, turto, tiekimo, komerciniais reikalais bei aplinkos jaukumu, higiena. Turėtų neblogai sektis. Gali nudžiuginti kitų žmonių rūpestis, dėmesys.

MERGELĖ. Tikriausiai ryžtingai imsitės spręsti aktualius klausimus. Jei pasitarsite su gerais specialistais, rezultatas nenuvils. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės geras įvertinimas darbe arba mylimo žmogaus, vaiko artumas.

SVARSTYKLĖS. Ši diena bus gana sėkminga, nors energijos, polėkio ir sumažės. Galite užsitikrinti slaptą protegavimą arba gauti nedeklaruojamos naudos. Saugokitės avarinių situacijų kelyje bei infekcijų.

SKORPIONAS. Šiandien ieškosite būdų, kurie priartintų prie tikslo, pagreitintų konkretų rezultatą. Jeigu šalia yra bendraminčių, galinčių tapti naudingais sąjungininkais, viskas atrodys lengviau ir paprasčiau.

ŠAULYS. Rytas dirglus, bet vėliau diena bus darbinga. Jeigu siekiate įsidarbinti, prašyti atlyginimo pakėlimo ar aukštesnio karjeros laiptelio, šiandien galite kai ką išsiaiškinti. Regis, naujienos nenuvils. Tačiau privalote aiškiai įvertinti savo galimybes, patirtis.

OŽIARAGIS. Nebloga diena įvairiems kontaktams, mokslui, darbui, kūrybai. Bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais ir kita informacija. Tai gali jums pasitarnauti sprendžiant opias problemas.

VANDENIS. Ši diena turėtų būti gana produktyvi. Galite konsultuotis dėl paskolos, kredito, draudimo, investavimo ir pan. Kita vertus, yra pavojus, kad kažką prarasite, sugriausite, jei elgsitės neapdairiai, patikėsite sukčiais ar pan.

ŽUVYS. Rytas nervingas, todėl venkite ginčų. Gali būti, kad teks konkuruoti, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus lengviau, jei šalia jūsų yra kompetentingų žmonių, pasirengusių bendradarbiauti.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F

Dienos klausimas

Ar savivaldybės turėtų nustatyti mokestį gyventojams, skirtą priedangų įrengimui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur šiemet atostogausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+6 +12 C

+7 +11 C

+7 +12 C

+7 +14 C

+7 +11 C

+8 +12 C

0-7 m/s

0-7 m/s

0-11 m/s

     
X