respublika.lt

Drausmės komitetas „Riteriams“ skyrė baudą ir techninį pralaimėjimą

(0)
Publikuota: 2026 gegužės 19 16:28:05,
×
nuotr. 1 nuotr.
LFF nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas gegužės 19 dienos posėdyje išnagrinėjo bylą dėl galimo LFF Drausmės kodekso pažeidimo dėl neįvykusių Toplygos 14-ojo turo rungtynių tarp Vilniaus „Riterių" ir „Panevėžio" komandų.

 

Gegužės 15 dieną „Žalgirio" namų stadione turėjo vykti suplanuotos 14-ojo turo rungtynės tarp „Riterių" ir „Panevėžio" klubų. Rungtynės neįvyko, nes jų organizatorius („Riteriai") neužtikrino greitosios medicinos pagalbos automobilio ir medicinos personalo budėjimo rungtynių metu, taip pažeisdamas Toplygos nuostatų 14.4.1 punktą.

„Riteriai" buvo rungtynių šeimininkai ir pažeidė nuostatų 14.4.1 punkto ir kodekso 39 straipsnio 3 dalies reikalavimus, nes neužtikrino greitosios pagalbos automobilio budėjimo ir medicinos darbuotojų budėjimo 15 minučių prieš rungtynes, visų rungtynių metu ir 15 minučių po rungtynių, dėl ko rungtynės negalėjo įvykti.

LFF Drausmės komitetas nusprendė skirti:

- VšĮ Futbolo Klubas „Riteriai" 500 (penki šimtai) Eur dydžio baudą.

- Komandai FK „Riteriai" techninio pralaimėjimo sankciją, įskaitant FK „Riteriai" pralaimėjimą rezultatu 0:3 komandos FK „Panevėžys naudai.

Apeliacinis skundas dėl šio LFF Drausmės komiteto sprendimo gali būti pateikiamas LFF Apeliaciniam komitetui Drausmės kodekse nustatyta tvarka ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo šio sprendimo įteikimo dienos.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar baiminatės hantaviruso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar reikia atkurti politinį dialogą tarp Vilniaus ir Minsko?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+8 +14 C

+6 +13 C

+8 +16 C

+11 +19 C

+15 +20 C

+12 +22 C

0-5 m/s

0-4 m/s

0-5 m/s