respublika.lt

Pasveiko Ebola užsikrėtęs Prancūzijos pilietis

(1)
Publikuota: 2026 liepos 04 18:24:00,
×
nuotr. 1 nuotr.
EPA - Eltos nuotr.

Gydytojas, kurio Ebolos viruso testo rezultatas buvo teigiamas –  pirmasis  atvejis Prancūzijos teritorijoje – pasveiko ir išėjo iš ligoninės, šeštadienį pranešė Prancūzijos sveikatos apsaugos ministrė.

 

 

Gydytojo testo rezultatas buvo teigiamas jam birželio 23 d. atskridus į Prancūziją iš Kongo Demokratinės Respublikos, kurioje šiuo metu vyksta didžiulis mirtinos hemoraginės karštligės protrūkis.

Gydytojas „šiandien išėjo iš medicinos įstaigos“ ir grįžo namo, teigiama sveikatos apsaugos ministrės Stephanie Rist pareiškime.

Gydytojas į Prancūziją atskrido „Air France“ reisu ir, išskyrus galvos skausmus, „beveik neturėjo simptomų“.

Penki kiti to paties reiso keleiviai buvo identifikuoti kaip galimi kontaktai ir atsargumo sumetimais izoliuoti.

Naujausias Ebolos protrūkis Kongo Demokratinėje Respublikoje buvo paskelbtas gegužės 15 d., ir, remiantis naujausiais liepos 2 d. paskelbtais vyriausybės duomenimis, nuo to laiko iš 1 406 patvirtintų užsikrėtusių žmonių mirė mažiausiai 438.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Partnerių ir užsakomasis turinys (Respublika.lt už šį turinį neatsako)
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (1)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar planuojate stebėti Moksleivių dainų šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks jūsų požiūris į imigrantus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+13 +18 C

+13 +19 C

+12 +17 C

+15 +20 C

+15 +20 C

+16 +18 C

0-9 m/s

0-6 m/s

0-9 m/s