respublika.lt
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Pajusite energijos antplūdį, kūrybinį įkvėpimą. Ryžtingiau veikti jus turbūt skatins draugai, bendraminčiai. Regis, susivoksite, ką daryti, jeigu turite dilemų dėl meilės ar draugystės.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Tai turėtų būti produktyvi diena konkretiems žmonėms, žinantiems, ko nori. Jeigu nesiryžtate nieko keisti, siekti, tai susitaikykite su tuo, ką dabar turite ir kokie padariniai jūsų laukia.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Galimi reikšmingi susitikimai su užsieniečiais, intelektualais. Jeigu mokotės, studijuojate, turėsite progą pademonstruoti ne tik žinias, bet ir išradingumą, sukantis iš padėties.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Ši diena nepraeis veltui, jeigu imsitės reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu, psichologija. Tikriausiai pasiseks išspręsti kurį nors iš turtinių-piniginių klausimų. Galbūt jums grąžins seną skolą arba suteiks žadėtą paskolą.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Regs, iš dalies susitarsite dėl jums aktualių dalykų. Taps aiškesni aplinkinių motyvai, verčiantys juos prieštaringai elgtis. Apie tai pasikalbėjus, atsiras daugiau pagarbos ir supratimo.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų ar prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas. Galbūt pagaliau pasiryšite išsamiai pasitikrinti sveikatą, tobulinti darbo metodus ar net keisti darbo vietą.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Jus gali nustebinti išryškėję vaikų ar antrosios pusės pomėgiai, talentai. Tiek jiems, tiek jums pravartu pagilinti užsienio kalbų žinias bei įgūdžius. Artimiausiu metu jų prireiks labiau nei anksčiau.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Kursite planus, susijusius su šeiminiu gyvenimu, gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu ir pan. Galimas vertingas pirkinys, skirtas šeimai.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Domėsitės politika, sportu, socialinių tinklų diskusijomis, o ypač ekonominiais ir verslo klausimais. Nepraleiskite progos atnaujinti svarbią pažintį, sudaryti verslo ar reklamos sutartį.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Gali tekti tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo, draudimo, palūkanų. Derėtų labiau pasidomėti antrosios pusės ir vaikų poreikiais. Ir ne tik pasidomėti, nes tuos poreikius svarbu patenkinti.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Būsite jautrūs, linkę į prisiminimus, nuotaikų kaitą. Galbūt apsispręsite aktualiu darbo, verslo klausimu. Svarbu, kad sprendimo nelemtų emocijos. Pasitelkite racionalumą.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Tikėtina, kad šiandien padarysite kai kurias išvadas, panagrinėję nesenus įvykius, aplinkinių poelgius, jų padarinius. Galima konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar neskiepytų žmonių reikia neįleisti į didžiuosius prekybos centrus, pasilinksminimų vietas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Liko savaitė iki Olimpiados pabaigos. Kaip manote, ar lietuviai gaus medalių?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +17 C

+10 +18 C

 

+13 +17 C

+17 +22 C

+20 +24 C

 

+18 +22 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos