respublika.lt
 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Šiandien galite gauti viliojamų pasiūlymų. Visgi jei nesusilaikysite nuo netikėtų pagundų, galbūt pasuksite į slidų keliuką ir būsite apkaltinti finansiniu išnaudojimu, seksualiniu persekiojimu, vaikų nepriežiūra ar kt. Įvertinkite padarinius.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Galite patirti nedraugišką spaudimą arba apie save išgirsti kalbų, dėl kurių pasijusite įsižeidę. Regis, nuspręsite nesitaikstyti su primetama valia, įrodyti, kad esate ne iš kelmo spirti. Nepersistenkite, kad nepakenktumėte sau ar savo šeimos nariams. 
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Regis, atsiras tiek reikalų ir kontaktų, kad poilsį teks pamiršti. Mažiau laiko skirkite tuščioms kalboms. Darykite prasmingus darbus, kaupkite reikalingas žinias, mokykitės, rūpinkitės augintiniais.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Situacija vers galvoti apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. Nelengvai įveikiamų rūpesčių gali sukelti ir vaikai arba mylimas žmogus.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Regis, jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Ši diena tarsi įpareigos imtis namų ruošos, rimčiau pasirūpinti šeimos nariais bei augintiniais. Jeigu su kažkuo susipykote, įžeista savimeilė tikriausiai neleis jums siekti susitaikymo.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Prieštaringa diena. Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite abejotinų nuotykių, nerizikuosite, turbūt išvengsite rimtų problemų. Geriau būtų remtis intuicija, patirtimi, aukštomis moralinėmis vertybėmis.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jei tik pasistengsite suprasti kitus žmones, prisipažinti klydę ar pan. Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti. Nuoširdumu ir šiokiu tokiu dosnumu galite daug laimėti.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  SKORPIONAS. Dėl jūsų aštraus liežuvio gali pakibti ant plauko arba nutrūkti svarbus jums ryšys. Stenkitės neįsivelti į konfliktus, ginčus. Energiją išliekite sportuodami, darbuodamiesi fiziškai. Tausokite savo ir artimųjų nervus.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Šiandien venkite aplaidumo, jei reikės rašyti mokslinį darbą, straipsnį, spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Raskite laiko ir mylimam žmogui, negailėkite komplimentų.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Regis, galvoje suksis įkyrios mintys apie skolas, mokesčius, draudimą ar pan. Viskas klostysis geriau, jeigu nesusipyksite su kažkaip jums įsipareigojusiu gerbėju, galinčiu jums padėti pažįstamu ar pan. Visgi per daug iš kitų nesitikėkite.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Ši diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Beveik neverta tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti, pakeisti. Ypač jei to sieksite ne visiškai tinkamais bei moraliais būdais.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Regis, turite nemažų socialinių bei kitokių ambicijų, norite sublizgėti kompetencija, statusu. Galbūt šiandien suvoksite, kad per daug sau leidote, siekėte ne pagal galimybes, bandėte prasmukti lengvesniu keliu.
 • KONVENCIJA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad vertinant dėl Stambulo konvencijos Seime tvyrančias įtampas yra akivaizdu, jog teikti konvenciją ratifikavimui šiuo metu būtų labai rizikinga.
 • EKONOMIKA: Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė įsitikinusi, kad Lietuvos ekonomika per COVID-19 pandemiją nenukentėjo, todėl valstybei reikėtų galvoti ne apie atsigavimą, o tolesnį augimą.
 • UŽSTATAS: Buvusiam koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui bus grąžintas 25.000 Eur užstatas, antradienį galutinai nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.
 • VAKCINOS: Dabartinės vakcinos nuo COVID-19 sunkiai susidoros su omikron atmaina, o sukurti naują veiksmingą skiepą prireiks kelių mėnesių, JAV vakcinų gamintojos „Moderna“ vadovas sakė laikraščiui „Financial Times“.
 • MEDIENA: Valstybinė miškų urėdija pirmadienį skelbė, kad pasibaigus medienos pardavimo aukcionui 2022 m. pirmajam pusmečiui, matomas didelis medienos poreikis rinkoje – planuojamas 238 mln. eurų uždarbis.
 • DUJOS: Gamtinės dujos gyventojams, priklausomai nuo suvartojimo, nuo sausio brangs 27–36%.
 • ŪKIAI: Statistikos departamento išankstiniais duomenimis, ūkių skaičius Lietuvoje per 10 metų sumažėjo 34 proc ir labiausiai sumažėjo ūkių, turinčių 2–5 ha, 1–2 ha ir 5–10 ha naudojamų žemės ūkio naudmenų (palyginti su 2010 m. – atitinkamai 52, 48 ir 34 proc.).
 • IŠLAIDOS: Per „Juodojo penktadienio“ išpardavimų dieną (lapkričio 26 d.) „Swedbank“ klientai apsipirkdami interneto parduotuvėse šįmet išleido bent 7,6 mln. eurų ir palyginus su praėjusių metų „Juoduoju penktadieniu“, interneto parduotuvėse išleista suma išaugo 19 proc., o lyginant su analogiška 2019-ųjų diena – užfiksuotos 2 kartus padidėjusios išlaidos.
 • PLĖTRA: Antradienio rytą prasidės Lietuvos žemės ūkio rūmų tarybos posėdis, kuriame bus aptariamas visam kaimui ir žemės ūkiui svarbus klausimas – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginis planas.
 • POLITIKA: Vertinant Lietuvos politiką Kinijos ir Taivano atžvilgiu, dabartinę Lietuvos poziciją palaikė 34% apklaustųjų, nepalaikė – 41%, o dar 26% neturėjo nuomonės.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote naujos koronaviruso atmainos „Omikron"?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Lietuvoje bus įvestas privalomasis skiepijimas kaip Austrijoje, kokie bus Jūsų veiksmai?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +3 C

-7 +1 C

 

-2 +5 C

-6 +1 C

-4 +2 C

 

-1 +2 C

0-9 m/s

0-6 m/s

 

0-8 m/s