Žuvusiųjų per kruviniausią per daugelį dešimtmečių aviacijos katastrofą Bangladeše, kai mokomasis šalies kariuomenės lėktuvas sudužo mokyklos teritorijoje sostinėje Dakoje, padaugėjo iki mažiausiai 20-ies, sužeisti daugiau nei 170 žmonių.
Daugelis aukų yra jauni moksleiviai, jie buvo ką tik išleisti iš klasių po pamokų, kai Kinijoje pagamintas lėktuvas F-7 BJI rėžėsi į Mailstouno mokyklą ir koledžą Dakos šiaurėje.
Naujienų agentūros AFP fotografas įvykio vietoje matė, kaip gelbėjimo tarnybos pareigūnai neštuvais nešė sužeistus moksleivius, kariuomenės darbuotojai padėjo valyti sulamdytas nuolaužas.
Kariuomenės pranešime sakoma, kad lėktuvui sudužus dėl mechaninio gedimo, žuvo 20 žmonių, įskaitant pilotą, dar 171 buvo sužeistas. Daugelis jų patyrė sunkius nudegimus ir yra gydomi ligoninėje.
Bangladešo kariuomenės teigimu, lėktuvas sudužo praėjus kelioms minutėms po pakilimo.
Teigiama, kad mokomojo lėktuvo pilotas pastebėjo techninį gedimą netrukus po pakilimo iš Kurmitolos aviacijos bazės Dakoje ir mėgino nuskraidinti lėktuvą į retai apgyvendintą vietovę, tačiau jis rėžėsi į mokyklos pastatą.