„Žalgirio“ atstovai susilaukė baudos už netinkamą elgesį po rungtynių
(0)
Publikuota: 2015 vasario 18 12:42:35, Respublika.lt, Eltos inf.
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) Kauno "Žalgirio" klubo atstovams už netinkamą elgesį skyrė baudą.
Kauno klubo direktorius Paulius Motiejūnas po sekmadienį Klaipėdos vykusių rungtynių, kuriose susitiko vietos "Neptūnas" ir "Žalgiris", viešai įžeidinėjo vieną rungtynių teisėją. Už tokį elgesį VŠĮ "Kauno Žalgirio rėmėjas" skirta 300 eurų bauda.
Taip pat už dviprasmiškus pasisakymus spaudos konferencijos metu ("Rungtynės buvo panašios ne į krepšinio, o į regbio rungtynes"), Kauno "Žalgirio" komandos vyriausiajam treneriui Gintarui Krapikui skirtas oficialus įspėjimas.
LKL varžybų direktoriaus sprendimai gali būti apskųsti LKL drausmės komisijai.
Sekmadienio dvikovą 67:65 laimėjo "Neptūno" krepšininkai.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Nesutinkate - diskutuokime!
Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai