respublika.lt

Dainininkė Jurga Šeduikytė laidoje prisipažino: „Aš dabar mokausi būti mama“

2020 gegužės 18 12:32:33
LNK inf.

Nuo 2005 metų, populiarumo sulaukusi dainininkė Jurga Šeduikytė, sėkmingai paskendusi muzikoje ir dabar. Ir nors vaikystėje muzikalūs tėvai norėjo, kad ji siektų kitokio kelio, deja, tačiau jis susiklostė būtent taip, kaip jie visai nesitikėjo. „Mano mama gal nelabai tikėjo, kad aš būsiu dainininke. Matyt, daugelis iš mūsų esame scenoje, kad kažkam kažką įrodytumėme. Ir dabar aš esu dėkinga tiems žmonėms, kurie galbūt matė kitokį mano gyvenimo kelią, nes mamai atrodė, kad man labiau su prancūzų kalba sietis būtų geriau. Ne todėl, kad ji nenorėtų, jog tapčiau dainininke, o tiesiog nematė prasmės, dar vienam naujos kartos žmogui tęsti muzikinę karjerą. Iš tikrųjų net nežinau, kodėl atsiradau scenoje, ir nežinojau iki tol, kol nepajutau vidinio poreikio, kuris reiškia visai ką kitą. Pradžioje mes norime dėmesio, pristatyti save, parodyti, kad tu esi unikalus. Dainos rašymas, tai būdas pasakyti, tai ką nori, kuo tiki. Scena man yra pokalbis“, – šį pirmadienio vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“, per naująjį kanalą 2TV teigs atlikėja Jurga Šeduikytė.

×
nuotr. 1 nuotr.
Jurga Šeduikytė. LNK nuotr.

 

Kaip ir daugeliui atlikėjų, karjeros pradžia atlikėjai nebuvo lengva. Tačiau didelis noras ir aplinkinių pastangos padėti, atsipirko. „Labai įdomi istorija su mano daina „Nebijok“, nes radijo stotys atsisakė ją groti. Anot jų, tai buvo tiesiog meno kūrinys, kuris nesulauks dėmesio. Labai esu dėkinga vadybai, ypatingai Vaidui, kadangi tik jų dėka daina pasiekė radiją. Ir tik tada, kai daina iššovė į pirmąją vietą, visi ir nutilo. Net neatsimenu, kiek savaičių ji buvo numeris vienas, gal aštuonias ar daugiau. Tada aš išsigandau, nes populiarumas man nebuvo planuotas. Muzika man yra saviraiška ir komunikacija, ir daugiau nieko, apart to, aš tada daugiau nieko neplanavau“, – pradžią prisimena J. Šeduikytė.

Baltijos šalių muzikinio televizijos konkurso „Fizz Superstar“ finalininkė, dainininkė, muzikos autorė, žurnalistė Jurga Šeduikytė, išskiria svarbiausią savo gyvenimo profesiją - būti mama. Kurios, kaip teigia ji pati, mokosi iki šiol. „Aš dabar mokausi būti mama. Nes buvo etapas, kuomet aš buvau labai įsitempusi su tomis savo pareigomis, ką mama privalo padaryti, kokia ji turi būti gera ir panašiai. Visada labai save grauždavau ir psichoterapeuto paklausiau, kas yra savigrauža. Tai jis labai gerai atsakė, pasakė, kad tai yra savęs baudimas už nieką. Todėl dabar aš stengiuosi gaudyti save tokiomis akimirkomis, ir bandau atsipalaiduoti. Nepatikėsite, tai duoda tokį gerą rezultatą! Su vaiku dabar esame draugai, aš noriu, kad jam sektųsi, o jis žino, kada manęs geriau netrukdyti. Visada jam padedu. Tačiau anksčiau būdavo žodžiai TU PRIVALAI, o dabar egzistuoja visai kitokia komunikacija, kuri skatina jo norą sąmoningai kažką daryti“, – pasakoja Jurga.

Daugiau intriguojančių Jurgos Šeduikytės gyvenimo detalių išgirsime jau šį pirmadienio vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“, per naująjį kanalą 2TV.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • PAREIGOS: Dėl vyriausiojo epidemiologo pareigybės likimo Sveikatos apsaugos ministerija apsispręsti ketina iki kitų metų vasaros.
  • VERDIKTAS: Vilniaus savivaldybė neturi sumokėti beveik 2 tūkst. eurų kompensacijos sostinės gyventojui už Vilkpėdėje, šalia Gerosios vilties žiedo, nulūžusios tuopos apgadintą 19 metų senumo automobilį BMW, galutinai nusprendė teismas.
  • LANKYTOJAI: Maitinimo įstaigose žmonių srautai yra sumenkę, sako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.
  • DUJOS: Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų terminalą šeštadienį pasiekė didelis dujų krovinys iš JAV ir Norvegijos - dujovežis atgabeno 150 tūkst. kubinių metrų dujų.
  • ODONTOLOGAI: Prie e.sveikatos prisijungti delsiantys odontologai kreipėsi į Seimo Sveikatos reikalų komitetą, prašydami atidėti įstatymu jiems numatytą prievolę prisijungti prie šios sistemos, kol bus sudarytos techninės galimybės tą padaryti pilna apimtimi.
  • MUZIEJAI: Kultūros ministerijai pavaldūs nacionaliniai ir respublikiniai muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai.
  • VAIRUOTOJAI: Sekmadienį Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena – ja siekiama priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, susimąstyti, ar tinkamai elgiamės kelyje, ar rūpinamės savo ir kitų saugumu dalyvaudami eisme.
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+6 +11 C

 

+10 +13 C

+13 +17 C

+11 +17 C

 

+11 +13 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s