respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Kovo 23 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 22 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 23-iajai, ketvirtadieniui.

 

 

AVINAS. Nors būsite emocionalūs, šiandien jums pavyks susitvardyti ir be kliūčių laikytis darbotvarkės. Vakare palepinsite save žemiškais malonumais, komfortu.

JAUTIS. Diena nebloga, energetiškai rami, jausitės atsipalaidavę. Visgi tai neišeis į naudą tiems, kurie privalo energingai darbuotis ir daug nuveikti. Vargu ar tai pavyks.

DVYNIAI. Šios dienos eigoje spėsite ne tik pasidarbuoti, bet ir užsiimti visuomenine veikla, susitikti su draugais ar pažįstamais. Galite pasireikšti kaip geri organizatoriai. Visgi vakare jausitės taip, lyg būtumėte išeikvoję visą energiją.

VĖŽYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus ilgam įpareigos.

LIŪTAS. Būsite praktiški, racionaliai mąstantys, organizuoti, bet kartu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau, nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo ar spaudimo keisti darbo metodus, imtis reformų ar pan.

MERGELĖ. Tai gali būti produktyvi finansinių reikalų diena. Taip pat ji gali tapti išlaidavimo diena. Regis, įsigyti pirkiniai jūsų nenuvils ir tinkamai pasitarnaus pagal paskirtį.

SVARSTYKLĖS. Būsite pakankamai vertinami, bet turbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos. Regis, sugebėsite naudingai išnaudoti kitus. Domins psichologijos ir transcendentinės temos.

SKORPIONAS. Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Svarbu paisyti ir kitų žmonių interesų.

ŠAULYS. Darbe galimos reformos, naujovės. Galite sudaryti naudingą sutartį. Tikėtinas pasiūlymas dėl geresnio darbo, nuomos ar pan. Tačiau pagundos, kurioms norėsis pasiduoti, gali per daug kainuoti.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti jėgas ir išmonę visur, kur tik įmanoma. Jaudinamų įspūdžių suteiks aistros objektas. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo, noro suvokti kitų žmonių jausmus, mintis.

VANDENIS. Dieną suksitės kaip vijurkai - ir darbų netrūks, ir informacijos bei žinių prireiks. Vakaras bus emociškai sunkesnis. Regis, rūpesčių kels jūsų šeimos nariai.

ŽUVYS. Šiandien pravartu kalbėtis apie atlyginimo padidinimą, įkainių koregavimą, verslo aktualijas ir pan. Jeigu svajojate kažką įsigyti, taupote pinigus, pats metas tai įgyvendinti.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar baiminatės vasaros audrų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +18 C

+10 +21 C

+14 +17 C

+19 +25 C

+17 +26 C

+15 +19 C

0-7 m/s

0-6 m/s

0-8 m/s