respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Balandžio 4 d.)

(0)
Publikuota: 2023 balandžio 03 20:00:00, Eltos info
×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, antradieniui.


AVINAS. Diena bus gana produktyvi konkrečios veiklos prasme. Vis dėlto nemalonumų galite tikėtis per nesąžiningus asmenis arba savo išsiblaškymą. Pasistenkite neužsikrauti per didelių krūvių.

 


JAUTIS. Pasistenkite neišeikvoti visos energijos paviršutiniškiems interesams, pramogoms, pasirūpinkite ir rimtesniais reikalais. Daugiau priežiūros ir atsakomybės gali pareikalauti vaikai.

DVYNIAI. Nelabai adekvačiai vertinsite savo ir kitų galimybes, pasiekimus. Savo turbūt pervertinsite, kitų - neįvertinsite. Nerimą kels artimo žmogaus arba jūsų sveikata. Galite turėti su tuo susijusių išlaidų. Derėtų pasisaugoti sukčių.

VĖŽYS. Šiandien būsite komunikabilūs, žaismingi, neieškosite žodžio kišenėje. Pravartu užsiimti kūryba, saikingai pasportuoti, pabendrauti su augančia karta.

LIŪTAS. Diena bus kupina neatidėliotinų reikalų. Tikėtinas pokalbis apie pinigus, atlygį, užsakymą, prekes, materialinę atsakomybę, įvairius atsiskaitymus. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ. Šiandien bus daug emocijų ir mažai racionalumo. Nerimo gali sukelti situacija darbe, sava ar artimo žmogaus sveikatos būklė, tyrimų rezultatai ar kt. Kažkas jus gali vedžioti už nosies. Nebūkite patiklūs.

SVARSTYKLĖS. Normaliai dirbti šiandien gali trukdyti nuovargis arba kompetencijos, patirties stoka. Be to, aplink netrūks įtampos, intrigų, nepasitikėjimo. Lengva užsitraukti kieno nors nemalonę.

SKORPIONAS. Regis, jums netrūks valios, pasitikėjimo tvarkant oficialius reikalus, dokumentus. Tačiau dėl kai kurių asmenų elgesio jums gali atrodyti, kad jūsų interesai vilkinami arba ignoruojami. Mandagiai apie save priminkite.

ŠAULYS. Ši diena turėtų būti darbinga - susikaupę darbai tirpte tirps. Visgi vakare gali paaiškėti, kad kažką pamiršote, atlikote netinkamai ar šiek tiek susikompromitavote. Saugokitės sukčių, intrigantų.

OŽIARAGIS. Susitikimai su specialistais ar įtakingais žmonėmis gali labiau atverti jums akis, paskatinti iš esmės spręsti problemas. Tik nemanykite, kad esate nepakeičiami ir galite elgtis kaip tinkami. Kai kada savo teisybę verta pasilaikyti sau.

VANDENIS. Jums nepavyks išsisukti nuo finansinių dokumentų bei reikalų tvarkymo, ypač jei spaudžia terminai. Visgi neskubėkite investuoti, skolinti, jei reikalas ne visiškai aiškus.

ŽUVYS. Šis rytas teiks gerų vilčių ir dėl bendravimo, ir dėl numatytų veiklų sklandaus vyksmo. Visgi vakarop šis tas gali susijaukti. Elkitės atsakingai, nebūkite naivūs ir venkite svaigalų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko bei patys nesukčiaukite.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
7
F

Dienos klausimas

Ar laikote save pilietišku žmogumi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +21 C

+16 +22 C

+15 +21 C

+20 +28 C

+21 +28 C

+19 +24 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s