respublika.lt

B.Netanjahu: „Hamas“ turi būti „sutriuškinta“ taip pat, kaip ir „Islamo valstybė“

(65)
Publikuota: 2023 spalio 12 15:43:00, Živilė Aleškaitienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu. EPA-Eltos nuotr.

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu ketvirtadienį pažadėjo sutriuškinti „Hamas“ ir paragino pasaulį elgtis su šiais islamistais taip pat, kaip ir su „Islamo valstybės“ grupuote.

 

„Kaip buvo sutriuškinta ISIS, taip bus sutriuškinta ir „Hamas“. Ir su „Hamas“ turėtų būti elgiamasi lygiai taip pat, kaip buvo elgiamasi su ISIS“, – sakė B. Netanyahu, susitikęs su į Izraelį atvykusiu JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu.

A. Blinkenas per šį susitikimą pažadėjo, kad Jungtinės Valstijos „visada“ rems Izraelį, tačiau pridūrė, kad palestiniečiai taip pat turi „teisėtų siekių“, kuriems neatstovauja grupuotė „Hamas“.

„Jūs galbūt pakankamai stiprūs apsiginti patys. Bet kol egzistuoja Amerika, jums niekada nereikės to daryti. Mes visada būsime šalia jūsų“, – sakė A. Blinkenas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (65)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

0 +8 C

+1 +8 C

+2 +9 C

+7 +12 C

+10 +15 C

+10 +15 C

0-5 m/s

0-6 m/s

0-5 m/s