„Raptors“ iki NBA čempionų titulo pritrūko 1 metimo

Publikuota: 2019 birželio 11 09:41:52, Dominykas Genevičius, Elta
×
nuotr. 2 nuotr.
NBA finalo "Raptors" - "Warriors" akimirka. EPA-Eltos nuotr.

„Golden State Warriors“ krepšininkai iškovojo pergalę dramatiškose penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo rungtynėse ir pratęsė kovą dėl čempionų vardų.

Toronte vykusiose rungtynėse pirmadienį „Wariors“ 106:105 (34:28, 28:28, 22:22, 22:27) įveikė „Toronto Raptoes“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.

Nors „Warriors“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, likus žaisti 5 min. ketvirtajame kėlinyje, „Raptors“ išsiveržė į priekį 96:95. Po 7 iš eilės Kawhi Leonardo taškų, Toronto ekipa pirmavo jau 103:97. Likus žaisti 1 min., Klay‘us Thompsonas pataikė tritaškį ir „Warriors“ išsiveržė į priekį 106:103. Vėliau „Raptors“ narys Kyle‘as Lowry pelnė 2 taškus, o apsigynę nuo varžovų atakos, šeimininkai įgijo proga viena ataka tapti NBA čempionais. Vis dėlto K. Lowry metimą paskutinę sekundę blokavo Draymondas Greenas ir „Warriors“ iškovojo dramatišką pergalę.

Čempionės titulą ginančiai „Warriors“ ekipai 31 tašką pelnė Stephenas Curry, 26 - Klay‘‘us Thompsonas, 14 - DeMarcusas Cousinsas, 11 - po traumos į rikiuotę sugrįžęs Kevinas Durantas, 10 - Draymonas Greenas (10 atk. kam.).

„Raptors“ komandoje 26 taškus surinko Kawhi Leonardas (12 atk. kam.), 18 - Kyle‘as Lowry, 17 - Marcas Gasolis, 15 - Serge‘as Ibaka, 12 - Pascalis Siakamas, 11 - Fredas VanVleetas.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį „Warriors“ arenoje.