respublika.lt

2014 spalio 2, ketvirtadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Pokalbis su įtakingu asmeniu ar rimtos firmos vadovu bus itin svarbus. Planingai veikdami galėsite daug pasiekti. Tik nenorėkite pralobti, įsitvirtinti be pastangų ir akimirksniu. Venkite reikšti nepamatuotas pretenzijas.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Kiekviename žingsnyje lydės mintys, susijusios su profesine veikla, ateities planais, pasirinkimais. Galimi paslaptingi ženklai, kurie skatins koreguoti jau numatytus planus, perspės apie pavojus ar pan.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Kitų raginami ar spaudžiami galbūt turėsite keisti kai kuriuos planus, mokėti įsiskolinimus, dengti nuostolius. Regis, sąžinė sakys viena, o ambicijos kurstys ką kita. Gali gauti kažkuo ypatingą informaciją, kuria derėtų pasinaudoti.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Galite užmegzti naudingus bendradarbiavimo, tarpininkavimo ryšius, arba šiuo metu jais sėkmingai pasinaudoti. Tikėtina, kad rasite bendrą kalbą ir su priešais, konkurentais. Tik venkite konfliktuoti, nesiekite žūtbūtinai įrodyti savo teisybės.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Dalykiškai ir konkrečiai spręsite iškilusius klausimus. Nusimato atsakinga komandiruotė. Pareiga, kurią jums ketinama užkrauti, kels nerimą. Kita vertus, tinkamai atliktas įpareigojimas atneš nemažai naudos.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Būsite nusiteikę transformuoti savo ir artimųjų gyvenimą, atsikovoti prarastas pozicijas versle. Mylimas žmogus, vaikai gali išgauti iš jūsų tvirtą pažadą. Tikėtina, kad sėkmingai darbuositės, jei veikla susijusi su pramogų verslu, kūryba.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Asmeniniai, turtiniai ar dalykiniai reikalai bus gana problemiški. Tačiau bus progų kreiptis patarimų ir pagalbos į kitus žmones. Seksis tuo geriau, kuo labiau mokate bendradarbiauti, derinti interesus.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Gali išsispręsti aktualus klausimas, susijęs su darbu, uždarbiu. Jei atsiras daugiau pinigų, jie bus panaudoti įvaizdžiui gerinti. Turėtumėte būti taupesni, gyventi ne tik šia diena. Mokykitės iš svetimų klaidų.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Noras lengvai ir greitai pralobti gali skatinti jus abejotiniems veiksmams. Nesiimkite vienu metu kelių darbų, prieštaraujančių vienas kitam. Patirtas laimėjimas ar siurprizas jūsų nenuramins. Turbūt jis tik dar labiau kilstelės jūsų ambicijas.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Galite atsidurti tokioje padėtyje, kuomet vienas platus žingsnis gali lemti turtingesnę ateitį, tačiau suklupimas - daug atimti ir pateikti išbandymų. Būkite korektiški, diplomatiški. Saugokitės traumų, ypač ryte.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Suksite galvą, bandydami išspręsti neaiškų klausimą. Gali kilti noras užimti stebėtojo poziciją ar nuveikti kažką tokio, ko nesinorėtų afišuoti. Beje, slapti nuotykiai, rizikingi poelgiai gali jus įtraukti į pavojingą liūną.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Galimas svarbus susitikimas, kuris kažkaip pakreips įvykius. Galbūt iš jūsų bus reikalaujama, kad imtumėtės didesnės atsakomybės ar suteiktumėte reikiamą informaciją. Nepainiokite jausmų, emocijų su darbu.
 • RAŠTAI: prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kroatijos ambasadorės Lietuvai Anicos Djamič skiriamuosius raštus.
 • SVEIKINA: prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kipro Respublikos prezidentą Niką Anastasiadį šalies Nepriklausomybės dienos proga.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
jogle rugsejis

Ko tikitės V.P.Andriukaičiui tapus eurokomisaru?

balsuoti rezultatai

Kam išleidžiate daugiausiai pinigų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj Poryt

   

  +0 +6 C

+2 +5 C

   +4 +7 C

 +12 +14 C

 +13 +14 C

  +14 +15 C

1-4 m/s

 1-4 m/s

    1-4 m/s

USD - 2.74 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.07 PLN - 0.83