respublika.lt

2015 vasario 27, penktadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Iki pietų aktyviai tvarkykite su informacija, transportu, mokslu, reklama, komercija susijusius reikalus, nes popiet jau būsite pasyvesni, domins tik asmeninė situacija, šeimos narių problemos. Neprovokuokite šeiminių scenų.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Stengsitės išlaikyti vidinę ar išorinę ramybę ir jos nedrumsti kitiems. Vis dėlto tai bus sudėtinga, jeigu nesate abejingi tam, kas vyksta toli nuo jūsų ir visai šalia. Svetimais nepasitikėsite, o iš savų, regis, tikėsitės per daug.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Jūsų nuotaika bus permaininga, mintys blaškysis nuo pakilių iki niūrokų. Nepasitikėjimas užsieniečiais ar valdininkais išaugs. Galbūt imsite labiau solidarizuotis su bendraminčiais, įsitrauksite į visuomeninį judėjimą.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Pirmoje dienos pusėje jums stigs noro ką nors veikti, trokšite nuo visko atsiriboti ir būti nematomi, arba užsiimti tuo, kas įdomu jums asmeniškai. Jausite poilsio poreikį. Kibs infekcijos. Jei sveikata nestreikuos, popiet tapsite aktyvesni.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Iš ryto dar turėsite ūpo bendrauti, domėtis kitų žmonių ir visuomeniniais reikalais, diskutuoti, o popiet jau pageidausite vienumos. Susilaikykite nuo paskalų, propagandos, gerbkite kitokią nuomonę, nes šiuo metu būtent jūs galite klysti.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Šiandien jums seksis reikštis viešai, telkti veiklai kitus, tarpininkauti, įtikinėti. Kita vertus, kai ką darysite paslapčia, užuolankomis, arba susidursite su kitais, kurie veidmainiaus, šnipinės, regs intrigas.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Šiandien galite daug nuveikti, jei tik neleisite, kad jus blaškytų draugai, pažįstami. Beje, pastarieji gali elgtis kaip intriguojantys pažadukai, kad tik atitrauktų jus nuo svarbių darbų. Pasistenkite laikytis dienotvarkės.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Šiandien išties pasižymėsite "skorpioniška" įžvalga, psichologiniu gilumu. Domins etiniai, dvasiniai, filosofiniai, kultūriniai dalykai. Galite spręsti tam tikrą dilemą, susijusią su karjera, užsieniu, šeimos ateitimi.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Tarpusavio santykiai, tiek partnerystės, bendradarbiavimo, tiek konkurenciniai, šiandien labiausiai veiks jūsų nuotaiką ir savijautą. Regis, nersitės iš kailio, kad įrodytumėte savo tiesą. Tam pasitelksite ir žinias, ir propagandą.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Iki pietų visa galva pasinersite į darbą ir stengsitės viską atlikti pagal planą. Regis, jums pavyks, jeigu tik neblogai jaučiatės. Popiet noriai skirsite laiką, dėmesį kitiems žmonėms, ypač gyvenimo partneriui, priešingai lyčiai.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Iš ryto būsite gana azartiški, linkę abejotinais būdais siekti norimų dalykų, rizikuoti. Galite patikėti tuo, kuo norisi patikėti. Saugokite vaikus. Antroje dienos pusėje teks rimtai padirbėti, jei darbus vilkinote. Atsargiai kelyje.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Iki pietų atrodysite ramūs, užsisklendę savyje, vengiantys viešumo. Vis dėlto popiet imsite galvoti apie pramogas, meilės pasimatymus, šou renginius, sportą, laisvalaikį su vaikais. Aktyvumo, polėkio, kūrybingumo padaugės.
 • STABDOMA: atsistatydinus ilgametei Lietuvos garbės generalinei konsulei Kolumbijoje Laimai Grigaliūnas de Didžiulis, stabdoma Lietuvos garbės konsulato Bogotoje veikla.
 • SIŪLO: Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Čekijoje siūloma skirti Lietuvos ambasados Austrijoje ministrą patarėją Edvilą Raudonikį.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas

Kaip vertinate savivaldybių tarybų ir merų rinkimus?

balsuoti rezultatai

Ar ruošiatės pavasariui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +1  +3 C

 -1  +2 C

 

     0   +2 C

 +4  +6 C

+5  +6 C

 

   +4  +6 C

2-5 m/s

 2-5 m/s

 

  3-8 m/s

USD - 1.13 LVL - 1.00
EUR - 1.00 EEK - 1.00
RUB - 68.82 PLN - 4.15
reklama
Respublikos spaustuvė 2014-12