respublika.lt

2014 lapkričio 29, šeštadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Šiandien pravartu save palepinti, patinginiauti. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų. Pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų, jeigu turite kūrybinio darbo ar paprasčiausiai trokštate ramiai pabūti vienumoje.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Jūsų draugas ar mylimas žmogus bus lengvai sukalbamas, nusiteikęs leistis į romantiškus nuotykius, eksperimentus. Tačiau intensyvus bendravimas gali išryškinti ir vieną kitą problemą. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, saugokitės infekcijų.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Aplinkiniams rūpės skųstis savo bėdomis ir nelengva bus priversti juos klausytis apie jūsiškes. Prieš atsiverdami kitiems, pamąstykite, ar jiems tikrai verta žinoti jūsų paslaptis, problemas, politines pažiūras.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Puikiai pailsėsite, jeigu atitrūksite nuo rutinos, paskirsite romantišką pasimatymą, nueisite į naujausią spektaklį, paskaitysite turiningą knygą, arba tiesiog panaršysite po internetą, pabendrausite su įdomiais pašnekovais.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Šiandien palanku imtis išsamaus tvarkymosi. Be gailesčio atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti. Jeigu trokštate meilės, pirmiausia stenkitės ją išreikšti patys, būkite aistringi, gundantys, bet pakankamai subtilūs.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Gali išsiveržti įtampa, jausmai, kurie ilgai kaupėsi. Turbūt pajusite didelį palengvėjimą, o galbūt ir nudžiuginsite jus dominantį asmenį ar partnerį. Jei svečiuositės pas draugus ar gimines, nepamirškite saiko valgydami ir gerdami.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Svajosite apie gražų, švarų ir saugų asmeninį pasaulėlį ir to energingai sieksite. Tik įsismaginę neišleiskite visų santaupų nebūtinoms dizaino detalėms, naujiems drabužiams ar kosmetikai. Jei netingėsite, imkitės ūkinių darbų.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Diena pažers pagundų. Trauks skaniai pasmaguriauti, paskirti pasimatymą, patirti romantikos, sudalyvauti pramoginiame renginyje. Pasirinkite tai, kas atitinka jūsų galimybes. Atsižvelkite ir į vaikų poreikius.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Teks atkreipti dėmesį į nepadarytus buitinius darbus. Nelengva bus viską suspėti, nes jausitės kiek ištižę, nervingi. Galimi nesusipratimai bendraujant. Verčiau nelieskite praeities ir neprisiminkite senų nuoskaudų.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Trauks graži aplinka, maloni draugija. Intensyviai ir maloniai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, nesunkiai įsiminsite naują informaciją. Pravartu paskaityti, pasimokyti, pasiklausyti žiniasklaidos pranešimų.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Kažin ar kam nors nuoširdžiai rūpi jūsų gerovė. Tačiau šiandien galite gauti naudingų patarimų ir sulaukti pagalbos. Be to, galima pramoga, komplimentai, išsvajotas pirkinys. Ir duosite, ir patys gausite.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Komplikuotus asmeninius santykius bus nesudėtinga pagerinti. Pirmi parodykite iniciatyvą, paskambinkite. Pagirkite kitus, negailėkite komplimentų užuot jų laukę patys. Tik pernelyg neišlaidaukite ir saugokite piniginę.
 • SIŪLO: antrajai kadencijai skirti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nare siūloma dabartinę šios komisijos narę Dalią Paulauskaitę.
 • SMUNKA: penktadienį registruoti duomenys rodo, kad Rusijos nacionalinės valiutos rublio vertė pasiekė naujas žemumas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
mamu1

Ar tenkina Lietuvoje parduodamos žuvies kainos ir kokybė?

balsuoti rezultatai

Ar lankotės kultūriniuose renginiuose?

balsuoti rezultatai
reklama
Šiandien Rytoj Poryt

   

  -7  -5 C

 -9  -6 C

  -11  -9 C

 -5  -2 C

 -5 -3 C

  -6  -4 C

4-11 m/s

 3-5 m/s

    5-7 m/s

USD - 2.76 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.06 PLN - 0.83