respublika.lt

2014 spalio 25, šeštadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Šiandieną jums iš galvos neišeis įvairios problemos, tik kažin ar verta kamuotis ir aukoti gerą nuotaiką, kai vis tiek dabar nieko neišspręsite. Derėtų užsiimti mėgstama veikla ir atitrūkti nuo to, kas slegia, vargina.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Kur bebūtumėte, mikroklimatą gadins abipusis noras kritikuoti, priekaištauti. Tačiau galimi susitikimai su žmonėmis, kurių bus įdomu ir pasiklausyti, ir paflirtuoti. Galite pasijusti praturtėję, pralinksmėję arba net įsimylėję.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Daug dėmesio skirsite įvaizdžiui, sveikatai. Neišsigalvokite ligų, tačiau paisykite savo organizmo reikmių, jeigu jis reikalauja poilsio, dietos. Turbūt itin rūpinsitės, domėsitės gyvūnais, pozityviai - savo augintiniais, kritiškai - svetimais.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Šiandien verta priminti apie save draugams, gerbėjams. Gali suintriguoti pakvietimas į pasimatymą, šou renginį. Vis dėlto aplinkinius vertinkite blaiviai, nesitikėkite iš jų daugiau, nei jie gali jums pasiūlyti. Skirkite dėmesio vaikams.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Šiandien daugiau dėmesio skirkite šeimai, vaikams, pasvarstykite, ką galite pakeisti, padaryti dėl savos ir artimų žmonių gerovės, šeiminės darnos. Nepatartini triukšmingi renginiai. Verčiau siekite komforto, jaukumo namuose, buityje.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Pajusite energijos antplūdį, norą patirti nuotykių, pasisemti kuo daugiau informacijos. Tikriausiai neišvengsite giminaičių ir draugų dėmesio. Šiandieniai susitikimai, užsiėmimai išties stimuliuos jausmus, slepiamus troškimus.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Šią dieną patartina praleisti taip, kad nestigtų komforto, dvasinės ir fizinės ramybės. Tikriausiai būsite nusiteikę bendrauti, smalsauti, domėsitės artimųjų, kaimynų, draugų reikalais. Laisvalaikio užsiėmimai turbūt nenuvils.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Kas ilgokai buvo neišsakoma garsiai, kaupiama savyje, gali išsilieti nuoskaudomis, priekaištais arba meilės aistromis bei prisipažinimais. Turbūt po šito emocinio išsikrovimo jausitės puikiai.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Gali būti, kad nervinsitės dėl išgirstų apkalbų ar neapgalvotai pasakytų žodžių. Susikurkite aplinką, palankią emocinės pusiausvyros atkūrimui, jausmų subalansavimui. Geriausias vaistas - pabuvimas vienumoje su savo mintimis.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Ši diena tinkama ir bendravimui, ir užsiėmimams. Daug dėmesio skirsite kitiems, tačiau būsite gana griežti ir kritiški. Vis dėlto turbūt pateisinsite viltis tų, kurie iš jūsų tikisi protingo, kompetentingo pamokymo, paremto gyva patirtimi.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Regis, vis galvosite apie dalykines problemas, nervins buitiniai nesklandumai, rūpesčiai, šeimos narių priekaištai. Verčiau išmeskite iš galvos visa, kas nemalonu. Raskite turiningų pramogų, pasilinksminkite.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Tiktų gaivinti užsienio kalbų žinias bei senas pažintis su žmonėmis iš kitų šalių ar miestų. Susirašinėjimas, o ypač nekasdieniškas prasiblaškymas, nauji įspūdžiai padės pozityviai nusiteikti kitai darbo savaitei.
 • VIZITAS: Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius spalio 25-28 dienomis su darbo vizitu lankysis Jordanijos Hašimitų Karalystėje.
 • ALBUMAS: V.Kasiulio dailės muziejuje penktadienį pristatytas Vytauto Švarlio albumas „Vitražas“.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
jogle rugsejis

Ar teisingai skirstomos ES fondų lėšos?

balsuoti rezultatai

Ar ruduo jūsų darbovietei atnešė ekonominį pagerėjimą?

balsuoti rezultatai
reklama
Šiandien Rytoj Poryt

   

  -7  -2 C

-5  +2 C

   -1 +7 C

 +1 +6 C

 +3 +8 C

  +7 +11 C

7-12 m/s

 6-11 m/s

    6-11 m/s

USD - 2.74 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.07 PLN - 0.81