respublika.lt

2014 spalio 22, trečiadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali - mokslo, darbo, pramogų verslo, kūrybos, meilės. Gali išryškėti jūsų silpniausios vietos. Jeigu turite negrąžintų skolų, atakuos kreditoriai.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Būsite energingi ir kūrybingi, daug reikalausite iš pavaldinių, kolegų ir iš savęs. Dėl to galimi nesusipratimai, įsižeidimai. Turbūt itin parūps įvaizdžio klausimai. Skirkite dėmesio sveikatai, ne tik išorei.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Trokšite įtakos, pripažinimo arba intriguojamo flirto. Jei jus domina žavus kolega, jūsų interesas neliks nepastebėtas. Gali bręsti skandaliukas. Tikėtina, kad svajosite apie asmenį, kuris nuo jūsų nutolo ir nebėra toks pasiekiamas.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Netrūks rūpesčių darbe ir namuose. Visiems reikės jūsų dėmesio, globos. Tačiau ir jums norėsis atsiremti į tvirtesnį petį, svajosite apie stabilumą, komfortą. Išmokite džiaugtis tuo, ką turite, bei dalintis su kitais tuo, kuo galite.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Galite išvykti į komandiruotę, tvarkyti su komunikacijomis, technika susijusius reikalus. Tai bus nelengva. Galbūt gausite laišką nuo žmogaus, kurį su nuoskauda stengiatės pamiršti arba tiesiog nenorite turėti reikalų. Atsargiai kelyje.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Turėsite uoslę pelningiems sandoriams. Gali atsirasti darbelis, užsakymas, kuris apsimokės. Tik viską konkrečiai susiderėkite, tinkamai įforminkite, kad nekiltų nesusipratimų. Saugokitės gamybinių traumų, kontroliuokite vaikus.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Emocinis jautrumas tikriausiai trukdys susikaupti rimtiems darbams ir pokalbiams. Panašu, kad nerimą kels piniginės tuštėjimas, verslo stagnacija arba artimųjų problemos. Jei tikėjotės naudos ar dovanos, galite nusivilti.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Nekokia diena. Viskas atrodys sudėtinga, neįveikiama. Jausitės lyg būtumėte apsupti slaptų priešų, intrigantų. Į paviršių gali iškilti tai, kas slypėjo užkulisiuose.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Tikėtini susitikimai su draugais, pažįstamaisiais. Turbūt būsite kažkur kviečiami, laukiami. Bus kalbama apie renginius, žiniasklaidos pranešimus. Regis, suabejosite artimo žmogaus meile, ištikimybe.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Gali būti prasitarta apie numatomą reformą darbe, kolektyve. Gal ir bus išgirstas jūsų noras gauti kitas pareigas, keisti veiklos kryptį ar komandos sudėtį, tačiau koją gali kišti arogancija, godumas arba kitų nepritarimas.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Būsite nusiteikę aptarti politikos, mokslo temas, domėtis įstatymais, ieškoti teisybės. Gali būti, kad didžiausias jūsų rūpestis bus gerai pasirodyti viešumoje ar komandiruotėje, reprezentuoti veiklą. Tai bus nelengva. Atsargiai kelyje.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Aktualūs bus paskolų, mokesčių, investicijų klausimai. Galite išsiaiškinti seniai jus dominusį klausimą arba gudriai suregztą klastą, išnaudojimo ar turto pasisavinimo faktą. Turbūt kažkaip ryšitės rizikuoti, suvokdami, kad teks atsiskaityti.
 • SUSITIKIMAS: prezidentė Dalia Grybauskaitė spalio 23-24 dienomis Briuselyje dalyvaus vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos susitikime.
 • ASAMBLĖJA: ketvirtadienį Estijoje prasidės Baltijos Asamblėjos renginiai - 33-ioji sesija, 20-oji Baltijos Taryba, Prezidiumo bei komitetų posėdžiai, apdovanojimų įteikimo ceremonija, rašinių konkurso apdovanojimas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
jogle rugsejis

Kokių naujų mokesčių reikėtų Lietuvai?

balsuoti rezultatai

Ar ruduo jūsų darbovietei atnešė ekonominį pagerėjimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj Poryt

   

  -1 +4 C

-4 -2 C

   -6 -3 C

 +4 +7 C

 0 +3 C

  0 +1 C

7-17 m/s

 7-12 m/s

    7-12 m/s

USD - 2.69 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.07 PLN - 0.82