respublika.lt

2014 gruodžio 18, ketvirtadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjus ar nepaisius galima sulaukti žalos. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus jūsų partneris, vaikai. Gana lengva įsivelti į rizikingus nuotykius, nuostolingas avantiūras.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Tikriausiai aktyviau veikti ims jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Saugokitės vagių ir savo pačių neatsakingumo, impulsyvumo.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Regis, būsite aktyvūs darbe arba uoliai triūsite savo namų ūkyje. Galbūt imsitės kažką taisyti, remontuoti. Reikėtų būti ypač atsargiam, nes nemaža traumų, gaisrų tikimybė.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Regis, šiandien būsite aistringi, azartiški, o tai reiškia, kad galite nerti į kokią nors avantiūrą, pamesti galvą dėl naujo susižavėjimo objekto ar brangaus daikto, naujos veiklos. Išdykę bus ir jūsų vaikai. Juos šiuo metu reikėtų ypač sauguoti.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Turbūt nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis, arba dėl jų kaltės susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės darbe ar kitur turės neigiamos įtakos jūsų šeimai ir jos planams. Saugokitės traumų, venkite avarinių situacijų.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Būsite labai aktyvūs, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, reklama, viešaisiais ryšiais, tarpininkavimu, komercija. Galima nerimą kelianti žinia. Visgi nederėtų aklai pasitikėti abejotina informacija, gandais. Būkite ypač atsargūs kelyje.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių gali kelti nuosavybės, verslo, mokesčių reikalai. Galbūt ims byrėti seniai megzti jūsų planai. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte emociškai nestabilūs ar įtartini.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Galimi socialiniai, ekonominiai ar kitokie pokyčiai, turėsiantys įtakos jūsų planams. Net jei esminių pokyčių nebus, vis tiek situacija vers būti įtariems, jaudintis ir nerimauti be priežasties. Pasistenkite neprovokuoti aplinkinių neigiamos reakcijos, venkite rizikos.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Šiandien lengva pakenkti savo reputacijai, pvz. galite sulaukti neigiamos reakcijos dėl nekuklaus ir nuolatinio kalbėjimo vien apie savo interesus , aplaidaus darbo arba dėl ryšių su prastos reputacijos asmenimis, nelegalių pasipelnymų. Saugokite sveikatą.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Grės emocinis nestabilumas. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Tačiau šiandien ne itin seksis rasti patikimų ir geranoriškų pašnekovų.Gali kilti sunkumų ir meilės reikaluose. Kontroliuokite vaikus.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Diena bus įtempta. Galimi susidūrimai su nepalankiai nusiteikusiais pareigūnais, biurokratais. Dalykiniai pokalbiai bus nelengvi, trikdantys. Regis, jausis oponentų noras susilpninti jūsų pozicijas. Šeimoje irgi trūks ramybės.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Galimi smulkūs nesklandumai, nesutarimai arba koks nors neplanuotas vizitas, nekokia žinia. Svarbu visur jausti saiką, protingai mėgautis laisvalaikio malonumais. Ypač saugokite sveikatą.
 • NAUJOVĖS: Europos centrinis bankas ketina nuo ateinančių metų sausio 22 d. vyksiančio savo valdybos posėdžio viešinti šių susirinkimų protokolus.
 • SIŪLOMA: Seimo Audito komiteto biuro vedėją Daivą Raudonienę skirti Seimo kanclere.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama

Ar skiepijatės (geriate gydytojo nurodytus vaistus) prieš keliaudami į egzotiškas šalis?

balsuoti rezultatai

Ar jau pasirūpinote kalėdinėmis dovanėlėmis?

balsuoti rezultatai
reklama
Šiandien Rytoj Poryt

   

 -1  +2 C

 +2  +5 C

  +3  +5 C

 +2  +5 C

 +7  +8 C

  +3  +6 C

6-12 m/s

 8-19 m/s

    15-20 m/s

USD - 2.77 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.04 PLN - 0.82