respublika.lt

2014 lapkričio 1, šeštadienis

 • Avinas   (03.21 - 04.20)
  Teks daug bendrauti, prisiminti senus draugus, tarp jų ir jau prarastus. Apie mirtį, krizes išties gali būti daug galvojama ir kalbama - rytą garsiai, vakarą tyliai liūdint, meldžiantis ir ar tiesiog nebendraujant, žiūrint teminius filmus, skaitant.
 • Jautis   (04.21 - 05.22)
  Teks atlikti nelengvą pareigą, net jei nesinorės pagarbiai klausytis senyvų žmonių ar nekaip nusiteikusio partnerio. Valdykite negatyvias emocijas. Jei vis dėlto su kažkuo apsipyksite, nepadoru būtų išsilieti ant niekuo dėtų žmonių.
 • Dvyniai   (05.23 - 06.21)
  Ši diena skatins atsigręžti į dvasinius dalykus. Regis, pasinėrimas į filosofinius apmąstymus bus puikus vaistas nuo perdėto susirūpinimo materialine situacija, buitimi. Susitiksite su asmeniu, atvykusiu iš toli, ar tiesiog seniai matytu.
 • Vėžys   (06.22 - 07.22)
  Šiandien jautriau reaguosite į svetimas nelaimes bei asmeninę situaciją, jeigu trūksta pinigų, namų šilumos, santarvės šeimoje, komforto, sveikatos. Gali apnikti skaudūs prisiminimai. Neišlaidaukite. Branginkite savo ir kitų jausmus.
 • Liūtas   (07.23 - 08.22)
  Šiandien jums būtinai reikės partnerio artumo, meilės. Regis, buvimas su juo atrodys svarbesnis už pareigas giminei, šeimai. Pasistenkite, kad dėl to neperbėgtų juoda katė tarp jūsų ir artimųjų. Paminėkite mirusius, branginkite gyvuosius.
 • Mergelė   (08.23 - 09.22)
  Šiandien iš ryto vargins spūstys kelyje, paniurę veidai aplinkui. Nederėtų per prievartą įtemptai darbuotis, bendrauti, jei organizmas ir psichika tam priešinasi. Vis dėlto neatsukite nugaros sutiktam giminaičiui, kaimynui ar draugui.
 • Svarstyklės   (09.23 - 10.22)
  Rūpės pramogos, malonumai, meilė, tačiau nelinksma bendra dienos nuotaika neleis pernelyg atsipalaiduoti. Turbūt leisitės į kelią ir turėsite šiokių tokių išlaidų. Saugokitės peršalimo. Būkite blaivūs ir budrūs prie vairo, kelyje.
 • Skorpionas   (10.23 - 11.22)
  Tikėtina, kad susitiksite su giminaičiais, suvažiuos visa šeima, bus prisiminti seni dalykai, kažkada gyvenę artimi žmonės. Pats metas atsiprašyti ir atleisti senas kaltes, nuoskaudas, tik nuoširdžiai, be apmaudo ir moralizavimo.
 • Šaulys   (11.23 – 12.21)
  Tikėtina išvyka, viešnagė pas giminaičius. Norėsite padaryti kai ką apčiuopiamai naudinga, bet tai jums pavyks tik iš dalies. Geriau seksis reikštis liežuviu, nes iškalbos ir noro bendrauti jums nepristigs iki vakaro.
 • Ožiaragis   (12.22 - 01.20)
  Jausite stiprų komforto ir ramybės poreikį, tad nesidžiaugsite, jei teks leistis į kelią, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, išlaidauti. Tik į vakarą pagyvėsite ir tapsite labiau nusiteikę kontaktams, ypač su artimos aplinkos žmonėmis.
 • Vandenis   (01.21 - 02.19)
  Padidėjęs emocinis jautrumas gali trikdyti bendravimą su aplinkiniais, ypač iš ryto, kai labiau jausis ir bendras niūrumas, įtampa aplinkui. Atsargiai elkitės kelyje ir kuo pagarbiau viešumoje.
 • Žuvys   (02.20 - 03.20)
  Ši diena labai tinkama apsilankymui kapinėse, bažnyčioje. Pajusite daug empatijos ir užuojautos kitiems žmonėms. Padidės intuicija, galimi ypatingi potyriai, mistiški išgyvenimai. Pats metas prašyti atleidimo, jeigu ką nuskriaudėte, nuvylėte.
 • SUTARĖ: Lietuva ir Moldova stiprins komunikaciją sveikatos priežiūros ir mokslų temomis, keistis ekspertų grupėmis ir informacija apie sveikatos apsaugos reformas.
 • REGBIS: ketvirtadienį Vilniuje vykusiose Lietuvos studentų mažojo regbio čempionato pirmojo turo varžybose nugalėjo Šiaulių Universiteto komanda.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
jogle rugsejis

Juk džiaugiatės užsienio investuotojais Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Ar gerai, kad kas pusmetį reikia persukinėti laikrodžių rodykles?

balsuoti rezultatai
reklama
Šiandien Rytoj Poryt

   

  -1 +4 C

+2 +7 C

   +4 +7 C

 +7 +10 C

 +6 +9 C

  +8 +11 C

2-4 m/s

 1-3 m/s

    5-10 m/s

USD - 2.75 LVL - 0.00
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.06 PLN - 0.82