2017 gegužės 1, pirmadienis

• V.Botas Sočyje pirmą kartą laimėjo „Formulės-1“ čempionato etapą

2017 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato ketvirtąjį etapą - Rusijos „Grand Prix“ lenktynes Sočyje - sekmadienį laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs „Mercedes“ pilotas suomis Valteris Botas.

2017 balandžio mėn. 30 d. 19:05:05

• Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos čempionatui

Šį savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos irklavimo rinktinės atrankos regata, po kurios nacionalinės komandos konsultantas Džovanis Postiljonė su trenerių komanda apsisprendė dėl ekipos, kuri dalyvaus Europos suaugusiųjų čempionate, sudėties.

2017 balandžio mėn. 30 d. 15:21:31

• Šachmatai ir prancūziška meilės istorija

Po nesėkmingai susiklosčiusio Europos moterų šachmatų čempionato Deimantė Daulytė išskubėjo ne į gimtąją Lietuvą, o į Prancūziją. Mat praėjusių metų rudenį 28-erių sportininkė amžiną meilę prisiekė prancūzų šachmatininkui ir persikėlė gyventi į Bordo.

2017 balandžio mėn. 30 d. 10:39:54

• „Senators“ ledo ritulininkai iškovojo pergalę po dviejų pratęsimų

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų antrosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse šeštadienį „Ottawa Senators“ komanda namuose po dviejų pratęsimų 6:5 įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus.

2017 balandžio mėn. 30 d. 09:15:13

• Optimistinė Akvilės vizija

Po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių praėjus aštuoniems mėnesiams Akvilės Stapušaitytės galvoje vis dar sukasi mintis apie neįgyvendintą svajonę. Tuomet daug pasiruošimo laiko, jėgų bei finansų nugarmėjo nebūtin, kai 31-erių badmintonininkei paskutinę minutę buvo užtrenktos durys į Braziliją.

2017 balandžio mėn. 30 d. 08:21:03

• L.Grigelis Turkijoje įveikė pirmąjį atrankos barjerą

Turkijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Istanbul Open“ vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvis Laurynas Grigelis 5:7, 7:5, 6:1 įveikė 30-metį vokietį Tobiasą Kamkę.

2017 balandžio mėn. 29 d. 16:32:40

• Lietuvį „pakrikštijo“ MLB čempionai

Balandžio 24-oji bus didelėmis raidėmis įrašyta į Lietuvos beisbolo istoriją. Dovydas Neverauskas sužaidė savo pirmąsias oficialias rungtynes „Pittsburgh Pirates“ komandos gretose ir tapo pirmuoju mūsų šalyje gimusiu bei užaugusiu elitinės MLB lygos žaidėju.

2017 balandžio mėn. 29 d. 12:36:24

• „Oilers“ ledo ritulininkai Vakarų konferencijos pusfinalyje iškovojo antrąją pergalę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų antrosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse penktadienį „Edmonton Oilers“ komanda svečiuose 2:1 įveikė „Anaheim Ducks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

2017 balandžio mėn. 29 d. 09:26:30

• V.Andrulytė pasaulio taurės etape Prancūzijoje prarado dar 10 pozicijų

Prancūzijoje vykstančio pasaulio buriavimo taurės antrojo etapo moterų „Laser Radial“ jachtų klasės varžybose po ketvirtosios dienos, penktadienio, plaukimų lietuvė Viktorija Andrulytė iš devintosios vietos smuktelėjo į 19-ąją.

2017 balandžio mėn. 28 d. 21:32:30

• A.Trebaitė palieka didįjį sportą

Triskart Europos dviračių treko čempionė Aušrinė Trebaitė nusprendė baigti savo sportinę karjerą. Apie tai 28-erių metų panevėžietė ketvirtadienį oficialiu raštu informavo Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentą Romualdą Bakutį.

2017 balandžio mėn. 28 d. 15:13:45

• L.Grigelis Turkijoje nepateko į pagrindinį turnyrą

Turkijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Istanbul Open“ vienetų atrankos varžybų lemiamame, antrajame, atrankos rate sekmadienį lietuvis Laurynas Grigelis 2:6, 1:6 pralaimėjo 25-erių metų italui Rikardui Beločiui.

2017 balandžio mėn. 30 d. 15:32:27

• Lietuvos regbio mūrai drebins Švediją

Namų sienos padėjo. Lietuvos regbio rinktinė Panevėžyje parklupdė Liuksemburgo komandą ir dabar nusitaikė į švedus. Tačiau šį kartą teks kovoti varžovų tvirtovėje.

2017 balandžio mėn. 30 d. 13:11:59

• „Penguins“ ir „Senators“ ekipos šventė pergales

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų antrosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse šeštadienį „Pittsburgh Penguins“ komanda išvykoje 6:2 nugalėjo reguliariojo sezono nugalėtoją „Washington Capitals“ ekipą.

2017 balandžio mėn. 30 d. 09:49:16

• E.Džošuja nokautavo ukrainietį V.Kličko ir iškovojo 3 pasaulio čempiono diržus

Šeštadienį Londono „Wembley“ stadione vykusioje bokso dvikovoje dėl sunkiasvorių pasaulio čempiono titulo 27-erių metų britas Entonis Džošuja nokautavo 41-erių metų ukrainietį Vladimirą Kličko.

2017 balandžio mėn. 30 d. 09:04:43

• Ledo ritulininkai pasaulio čempionato I diviziono B grupėje iškovojo bronzą

Didžiojoje Britanijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyro penktosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 3:1 nugalėjo Kroatijos komandą ir užėmė trečiąją vietą.

2017 balandžio mėn. 29 d. 17:51:22

• L.Mugevičius Čekijoje pralaimėjo pirmąjį susitikimą

Čekijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Prosperita Open“ vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvis Lukas Mugevičius 3:6, 1:6 pralaimėjo 35-erių metų čekui Janui Mertlui.

2017 balandžio mėn. 29 d. 15:44:42

• Bėgimo šventė ne tik jaunimui

Tradicines Adolfo Aleksejūno bėgimo taurės varžybas Lengvosios atletikos asociacija šįkart surengė Rumšiškių liaudies buities muziejuje. Oras nelepino, bet jis sportininkų neišgąsdino.

2017 balandžio mėn. 29 d. 10:22:01

• Stalo teniso turnyre Slovėnijoje lietuviai nesublizgėjo

Slovėnijoje vykstančiose Tarptautinės stalo teniso federacijos „Challenge“ serijos varžybose „Slovenian Open“ į pagrindines vienetų varžybas nepavyko patekti nei vienam Lietuvos atstovui.

2017 balandžio mėn. 28 d. 22:27:02

• Lietuvos ledo ritulininkai pasaulio čempionate patyrė antrąjį pralaimėjimą

Didžiojoje Britanijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyro ketvirtosiose rungtynėse penktadienį Lietuvos rinktinė 2:6 pralaimėjo Japonijos komandai ir patyrė antrąją nesėkmę.

2017 balandžio mėn. 28 d. 18:14:16

• Į slalomą Šiauliuose per pusvalandį pateikta virš 50 paraiškų

Sekmadienį Šiauliuose startuos nauja slalomo varžybų serija Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje. Dar net neprasidėjęs pirmasis etapas jau spėjo pasižymėti rekordu. Registracija į pirmąsias varžybas buvo tokia žaibiška, kad per pirmas 30 minučių gautos net 55 paraiškos.

2017 balandžio mėn. 28 d. 14:17:53

1 2 3 4 5 6 7 ... 528
  • NEPATEKO: vyrų rankinio Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse sekmadienį „HB Montpellier“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Truchanovičius, namuose 25:30 pralaimėjo Vespremo „Telekom“ komandai ir nepateko į pusfinalį.
  • ČEMPIONATAS: Lenkijos krepšinio čempionato paskutiniojo - 32-ojo - turo rungtynėse sekmadienį Dombrova Gurničos MKS komanda, kuriai atstovauja Laimonas Chatkevičius, išvykoje 85:76 nugalėjo Kutno „Polfarmex“ ekipą.