2017 gruodžio 16, šeštadienis

• Olandijos plaukikai Danijoje pagerino pasaulio rekordą

Kopenhagoje vykstančio Europos plaukimo čempionato 25 m baseine mišrioje estafetėje 4 po 50 m triumfavo ir naują pasaulio rekordą pasiekė Olandijos komandą.

2017 gruodžio mėn. 16 d. 21:22:56

• JAV slidininkė L.Von po 11 mėnesių pertraukos iškovojo pergalę pasaulio taurės varžybose

Prancūzijoje vykstančio pasaulio moterų kalnų slidinėjimo taurės etapo slalomo milžino rungtyje šeštadienį triumfavo tituluota amerikietė Lindsei Von. 33-ejų metų amerikietė trasą įveikė per 1 min. 4,86 sek.

2017 gruodžio mėn. 16 d. 17:42:02

• S.Bilis plauks Europos čempionato finale

Pasaulio čempionas lietuvis Simonas Bilis pateko į Kopenhagoje vykstančio Europos plaukimo čempionato 25 m baseine vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą.

2017 gruodžio mėn. 16 d. 14:32:37

• Prancūzijos rankininkės žais pasaulio čempionato finale

Vokietijoje vykstančio 23-iojo pasaulio moterų rankinio čempionato pusfinalyje penktadienį Prancūzijos rinktinė 24:22 įveikė Švedijos rankininkes ir iškopė į finalą. Finale sekmadienį prancūzės žais su nugalėtojų titulą ginančiomis norvegėmis.

2017 gruodžio mėn. 16 d. 09:21:42

• Lietuvos sportininkai buriasi į asociaciją

2017 metai baigiasi ir Lietuvos sporto pasaulis skaičiuoja per šiuos metus iškovotus medalius, iškilusius talentus ar į elitą vėl sugrįžusius atletus, tačiau pačius sportininkus labiau kausto nerimas dėl ateities.

2017 gruodžio mėn. 15 d. 18:44:44

• Treneris iš PAR N.Manjoša: Lietuvos regbiui metai buvo geri

Lietuvos vyrų regbio rinktinė 2017 metais laimėjo visas ketverias rungtynes - nugalėtos Liuksemburgo, Švedijos, Latvijos ir Ukrainos komandos. Kitais metais rinktinė sieks pratęsti pergalių seriją ir iškopti į aukštesnį Europos čempionato divizioną.

2017 gruodžio mėn. 15 d. 17:57:43

• Keturi Lietuvos plaukikai pelnė kelialapius į Europos čempionato pusfinalius

Kopenhagoje vykstančio Europos plaukimo čempionato 25 m baseine vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Simonas Bilis užėmė 11-ąją vietą ir pelnė kelialapį į penktadienį 18 val. vyksiantį pusfinalį.

2017 gruodžio mėn. 15 d. 15:32:45

• B.Bardauskas: norėdamas startuoti Dakaro ralyje, pirmiausia turi būti visapusiškai subrendęs

Artėjantis 40-asis Dakaro ralis Lietuvai bus išties ypatingas. Be trijų automobilių ekipažų, jį mėgins įveikti ir vienintelis motociklininkas iš Lietuvos - 40-metis vilnietis Balys Bardauskas, dedikuojantis lenktynes šiemet gimusiam savo sūnui Perkūnui.

2017 gruodžio mėn. 15 d. 13:31:44

• Kai reikės, auksinė žuvelė Rūta plauks greičiau

2013 m. Heringo mieste Danijoje vykusiame Europos plaukimo trumpajame baseine čempionate moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje Rūta Meilutytė nuotolį įveikė per 29,10 sek. Dabar vėlgi Danijoje, tik jau Kopenhagoje, 20-metė lietuvė tą pačią distanciją nuplaukė per 29,36 sek.

2017 gruodžio mėn. 15 d. 10:29:44

• I.Adomavičiūtė ir S.Riteris Rygoje su treniruokliais gerino pasaulio rekordus

Lietuvos žiemos čempionato laimėtojais tapę Ieva Adomavičiūtė ir Saulius Riteris apsilankė Latvijos sostinėje Rygoje, išbandė jėgas kaimynų rengiamose pusės maratono varžybose ir abu ne tik tapo čempionais, bet ir pagerino pasaulio rekordus.

2017 gruodžio mėn. 14 d. 17:38:51

1 2 3 4 5 6 7 ... 616
  • KELIAI: šeštadienio pavakarę rytų, pietryčių Lietuvoje ir Klaipėdos apskrityje magistraliniai keliai buvo šlapi, krašto keliai - su šlapio sniego provėžomis, o rajoniniai keliai padengti šlapio sniego sluoksniu, slidūs.
  • FINALAS: Lietuvos paplūdimio tinklininkės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina pateko į Maskvoje vykstančio Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos finalinio etapo pusfinalį.