2017 birželio 24, šeštadienis

• L.Asadauskaitė: varžybos Vilniuje man prilygo olimpinėms žaidynėms

Geriausia Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė dar kartą pademonstravo savo talentą ir pirmą kartą Vilniuje surengtame pasaulio taurės finale iškovojo sidabro medalį.

2017 birželio mėn. 24 d. 22:00:23

• Tenisininkė P.Bakaitė Turkijoje įveikė pirmąjį atrankos barjerą

Lietuvė Paulina Bakaitė Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro „Koza Vos Cup“ vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį 6:1, 6:0 nugalėjo 16-metę turkę Zeinep Ai.

2017 birželio mėn. 24 d. 18:41:55

• Kanojininkui V.Korobovui - Europos jaunimo čempionato bronza

Belgrade vykstančio Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo vienviečių kanojų 1000 m distancijos finale šeštadienį Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas iškovojo bronzos medalį.

2017 birželio mėn. 24 d. 15:08:55

• Šalies dviračių plento čempionate  - E.Strainytės ir I.Konovalovo pergalės

Lietuvos dviračių plento čempionato atskiro starto lenktynes Gargžduose penktadienį laimėjo Ernesta Strainytė ir Ignatas Konovalovas. Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

2017 birželio mėn. 23 d. 22:00:24

• J.Kinderis pasaulio taurės finale užėmė 16-ąją vietą

Lietuvis Justinas Kinderis Vilniuje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo vyrų varžybose užėmė 16-ąją vietą. 30-metis lietuvis iš viso surinko 1408 taškus.

2017 birželio mėn. 23 d. 21:00:26

• Kodėl televizijai nerūpi sportas?

Birželio 23 dieną minima Tarptautinė olimpinė diena. Kiek televizija skiria dėmesio olimpinėms viltims, jų gyvenimui ir problemoms, „TV publika“ paklausė olimpinės šaudymo į skriejančius taikinius čempionės, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės.

2017 birželio mėn. 23 d. 15:37:46

• Penkiakovininkė L.Asadauskaitė: esu šiek tiek sunerimusi

Pirmą kartą Lietuvoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale nesėkmingai startavusi viena favoričių laikoma Laura Asadauskaitė pripažino, kad dabartiniai rezultatai jai kelia nerimo.

2017 birželio mėn. 23 d. 10:22:14

• L.Grigelis Italijoje pralaimėjo dvejetų varžybų pusfinalyje

Lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Stefanas Travalja nepateko į Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ dvejetų varžybų finalą.

2017 birželio mėn. 22 d. 23:45:57

• J.Kinderis pasaulio taurės finale po pirmosios rungties - 16-as

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo vyrų varžybose Lietuvos atstovas Justinas Kinderis pirmojoje rungtyje - fechtavime - užėmė 16-ąją vietą.

2017 birželio mėn. 22 d. 17:26:54

• Proga išvysti olimpinius čempionus

Šiandien Vilniuje prasidės šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo varžybos. Ar namų sienos tikrai padeda, Lietuvos sportininkai kol kas pasakyti negali. Tokio lygio varžybų pas mus nėra buvę.

2017 birželio mėn. 22 d. 09:17:14

• G.Titenis varžybose Italijoje - septintas

Italijoje vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų „Trofeo Internazionale Sette Colli“ vyrų 50 m plaukimo krūtine finale šeštadienį lietuvis Giedrius Titenis užėmė septintąją vietą.

2017 birželio mėn. 24 d. 21:22:29

• I.Serapinaitė pasaulio taurės finale po dviejų rungčių žengia penkta

Vilniuje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos atstovė Ieva Serapinaitė po dviejų rungčių užima penktąją vietą. Lietuvės sąskaitoje - 511 taškų.

2017 birželio mėn. 24 d. 16:16:02

• I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė turnyre Kinijoje pateko į ketvirtfinalį

Nantonge vykstančio Tarptautinės paplūdimio tinklinio federacijos „World Tour“ serijos turnyro ketvirtfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė 2-0 nugalėjo tailandietes Varapacorn Radarong ir Tanaratą Udomčavę.

2017 birželio mėn. 24 d. 10:15:41

• Plaukikas G.Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.

2017 birželio mėn. 23 d. 21:17:50

• E.Petrauskui - Europos čempionato bronzos medalis

Ukrainoje vykstančiame Europos bokso čempionate lietuviui Evaldui Petrauskui atiteko bronzos medalis. Lietuvio žygį pusfinalyje penktadienį sustabdė anglas Lukas Makormakas.

2017 birželio mėn. 23 d. 18:11:09

• Didelis rankinio žingsnis į priekį

Lietuvos vyrų rankinio rinktinei nepavyko iškovoti kelialapio į Europos čempionatą. Trūko nedaug, tačiau paskutinis pasaulio vicečempionų norvegų barjeras pasirodė per aukštas.

2017 birželio mėn. 23 d. 12:45:54

• Penkiakovininkė L.Batulevičiūtė tikisi išlikti dešimtuke

Pirmą kartą Lietuvoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale po pirmosios - fechtavimo - rungties aukščiausiai iš lietuvių - penktoje vietoje - esanti Lina Batulevičiūtė teigė, kad nesitikėjo tokio gero starto.

2017 birželio mėn. 23 d. 09:12:04

• L.Batulevičiūtei geriausiai sekėsi moterų fechtavime

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybų pirmojoje rungtyje - fechtavime - iš Lietuvos atstovių geriausiai pasirodė Lina Batulevičiūtė.

2017 birželio mėn. 22 d. 19:21:01

• Dviratininkas I.Konovalovas gali padidinti savo medalių kraitį iki 17-os

Dviratininkas Ignatas Konovalovas turi galimybę iškovoti savo 16-ąjį ir 17-ąjį medalius Lietuvos dviračių plento čempionato suaugusiųjų varžybose. 31-erių metų panevėžietis medalių kolekciją galės papildyti birželio 23-25 dienomis Gargžduose.

2017 birželio mėn. 22 d. 11:44:49

• L.Grigelis Italijoje žengė į dvejetų varžybų pusfinalį

Lietuvis Laurynas Grigelis su italu Stefanu Travalja pateko į Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ dvejetų varžybų pusfinalį.

2017 birželio mėn. 21 d. 18:55:24

1 2 3 4 5 6 7 ... 549
  • ČEMPIONATAS: Čekijoje vykstančio Europos moterų krepšinio čempionato pusfinalyje dėl 5-8 vietų šeštadienį Latvijos rinktinė 68:67 įveikė Italijos krepšininkes.
  • FINALAS: Belgrade baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunių vienviečių baidarių 200 m distancijos antrajame pusfinalio plaukime šeštadienį Lukas Šakalys finišavo trečias ir pateko į finalą.