2018 rugsėjo 19, trečiadienis

• L.Mugevičius baigė pasirodymą turnyre Kazachstane

Kazachstane vykstančio Tarptautinės teniso federacijos „Futures“ serijos turnyro „Shymkent Open“ dvejetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį lietuvis Lukas Mugevičius ir kazachas Romanas Chasanovas 1:6, 3:6 pralaimėjo turnyro favoritams estui Vladimirui Ivanovui ir rusu Michailui Fufyginui.

2018 rugsėjo mėn. 19 d. 14:15:11

• Laikai, kai tekdavo slėpti Trispalvę

1988 m. Seulo olimpinėse žaidynėse Lietuvos sportininkai iškovojo net 15 medalių. Tiesa, jie pelnyti atstovaujant Sovietų Sąjungai. Prabėgus 30-čiai metų vakar Vilniuje buvo pagerbti šių žaidynių medalininkai.

2018 rugsėjo mėn. 19 d. 12:10:11

• Tenisininkas L.Mugevičius tęsia sėkmingą pasirodymą Kazachstane

Kazachstane vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Shymkent Open“ vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvis Lukas Mugevičius 6:0, 6:1 nugalėjo baltarusį 17-metį baltarusį Arciomą Bardziną.

2018 rugsėjo mėn. 18 d. 14:29:03

• Pergalių 30-mečio proga susitiks Seulo olimpinių medalių laimėtojai

Antradienį Vilniuje bus paminėta Seulo olimpiados laimėjimų 30 metų sukaktis, o masiškiausio šalyje sporto renginio - Lietuvos mokyklų žaidynių - nugalėtojai atsiims apdovanojimus.

2018 rugsėjo mėn. 17 d. 14:09:55

• Lietuvos ralio čempionato intrigos

Ralio meistrai ilsėtis neturi kada - pasibaigus priešpaskutiniam Lietuvos ralio čempionato etapui Elektrėnuose („Rally Elektrėnai 2018“), visų žvilgsnis krypsta į finalinę kovą, vyksiančią spalio 5-6 dienomis Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos apylinkėse.

2018 rugsėjo mėn. 17 d. 12:10:35

• Pasaulio irklavimo čempionės: auksas mums buvo netikėtas

Lietuvos irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė dar sekmadienį vidudienį Bulgarijoje tapo pasaulio čempionėmis, o jau vėlyvą vakarą nusileido Vilniaus oro uoste. Aukso medalius į Lietuvą parskraidinusios sportininkės paslėpė visą nuovargį ir spinduliavo džiaugsmo šypsenomis

2018 rugsėjo mėn. 17 d. 08:09:40

• Singapūro „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L.Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 15-ąjį etapą - Singapūro „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį užtikrintai laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs čempiono titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“).

2018 rugsėjo mėn. 16 d. 17:41:21

• Prezidentė pasveikino pasaulio čempionate medalius iškovojusius Lietuvos irkluotojus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pasaulio irklavimo čempionato nugalėtojomis tapusias Mildą Valčiukaitę ir Ievą Adomavičiūtę. Lietuvos sportininkės Plovdive, Bulgarijoje, vykusiame čempionate moterų porinių dviviečių valčių rungtyje iškovojo aukso medalius.

2018 rugsėjo mėn. 16 d. 17:08:32

• Dvigubos pareigos rinktinėje

Rūta Paškauskienė prieš kone kiekvieną Europos ar pasaulio čempionatą sako, kad jis kaip žaidėjai jau bus paskutinis atstovaujant nacionalinei komandai. Tačiau taip kas kartą 41-erių geriausia mūsų šalies stalo tenisininkė, trijų olimpinių žaidynių dalyvė ir toliau vis dar gina Trispalvės spalvas.

2018 rugsėjo mėn. 16 d. 12:41:29

• Pasaulio čempionate R.Račinskas liko per žingsnį nuo finalinio šešeto ir olimpinio kelialapio

Pietų Korėjoje pasibaigė dvi savaites vykęs pasaulio šaudymo sporto čempionatas. Paskutinėje rungtyje - vyrų šaudymo į skraidančius taikinius varžybose apvaliame stende - kovojo vilnietis Ronaldas Račinskas.