2017 kovo 25, šeštadienis

• Lietuvos vandensvydžio rinktinė nugalėjo Vitebsko ekipą

Atvirojo Baltarusijos vandensvydžio čempionato I turo antrosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 17:11 nugalėjo Vitebsko ekipą. Nugalėtojams 6 įvarčius pelnė Aurimas Jankus, 3 - Julius Goštautas, po 2 - Marius Jakimčikas, Eimantas Vyšniauskas bei Jurijus Galinokas.

2017 kovo mėn. 25 d. 20:36:20

• Ž.Vaiciukevičiūtė ir G.Kozlovskis triumfavo sportinio ėjimo varžybose

Dudincuose vykusių Europos sportinio ėjimo „Permit Meeting" serijos varžybų „Dudinskį pat'desiatka" moterų 20 km distancijoje šeštadienį triumfavo lietuvė Živilė Vaiciukevičiūtė.

2017 kovo mėn. 25 d. 20:25:11

• Žodis „pasiduoti“ namie nevartojamas

Lietuvos bušido federacijos Vilniuje surengtas turnyras „King of Kings 45“ turėjo įtikti ir tiems žiūrovams, kurie laukia greitų nokautų, ir tiems, kurie nori permainingų dvikovų. Pralaimėjimų grėsmė buvo iškilusi net tokiems pripažintiems meistrams kaip Tadas Jonkus ir Sergejus Maslobojevas.

2017 kovo mėn. 25 d. 16:14:07

• NHL čempionai patyrė nesėkmę po baudinių serijos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate penktadienį čempionės titulą ginanti „Pittsburgh Penguins" komanda namuose po baudinių serijos 3:4 pralaimėjo „New York Islanders" ekipai.

2017 kovo mėn. 25 d. 09:02:58

• Paaiškės Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalo dalyvės

Keturios stipriausios Lietuvos moterų tinklinio čempionato komandos jau penktadienį pradės pusfinalių serijas iki dviejų pergalių. Pusfinalyje „SM Tauras-Claire-VTC" kovos su pirmą kartą Baltijos čempione tapusia Kauno „Kauno-ASU" ekipa.

2017 kovo mėn. 24 d. 14:22:13

• Įspūdinga tenisininko šukuosena sėkmės neatnešė

Vokietijos tenisininkui Dastinui Braunui į aikštyną kiekvieną kartą tenka nešti ir papildomą svorį - savo įspūdingus plaukus. Jis jau pirmajame rate 3:6, 6:1, 2:6 pripažino amerikiečio Donaldo Jango pranašumą.

2017 kovo mėn. 24 d. 11:51:14

• Lengvas grobis

Sakoma, kad titulą lengviau iškovoti nei apginti. Tačiau šis posakis Elektrėnų „Energijai“ negalioja. Elektrėniškiai Lietuvos ledo ritulio čempionato finale „sausai“ laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0 prieš „Juodupę“.

2017 kovo mėn. 24 d. 08:36:01

• L.Grigelio ir L.Mugevičiaus nesėkmės

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos „Futures" turnyro „The Mary L. Bianco Charitable Fund ITC Circuit In honor of Itai Erenlib" vienetų varžybų ketvirtfinalyje Laurynas Grigelis 1:6, 4:6 pralaimėjo Enzui Kuakodu.

2017 kovo mėn. 23 d. 13:56:04

• Geriausiam pasaulio biatlonininkui nusibodo varžytis

Geriausias planetos biatlonininkas, pasaulio taurės laimėtojas Martenas Furkadas pareiškė, kad gali baigti karjerą po 2018 m. olimpinių žaidynių, nors jam tuo metu bus tik 29-eri.

2017 kovo mėn. 23 d. 11:22:15

• D.Vaivada pateko į pasaulio taurės varžybų Egipte finalą

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada pateko į Egipte vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės antrojo etapo vyrų varžybų finalą. Bendroje atrankos įskaitoje D. Vaivadai atiteko 33-ioji pozicija tarp 61 dalyvio. Į finalą pateko 36 penkiakovininkai.

2017 kovo mėn. 22 d. 20:46:13

• Šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape Egipte I.Serapinaitė - devinta

Egipto sostinėje Kaire šeštadienį vykusio 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finale geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Ieva Serapinaitė užėmė devintąją vietą.

2017 kovo mėn. 25 d. 20:30:54

• R.Tvorogalas pasaulio taurės varžybose Katare užėmė penktąją vietą

Dohoje vykstančio trečiojo pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapo pratimų ant skersinio rungties finale šeštadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė penktąją vietą.

2017 kovo mėn. 25 d. 19:39:39

• Lietuviai grįš su šešiais medaliais

Šeštadienį Pietų Korėjoje besibaigiančiame pasaulio veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos atstovai iškovojo šešis medalius. Penktadienį bronzos medalį moterų 50-55 metų amžiaus grupės daugiakovės varžybose iškovojo Lina Zaniauskienė.

2017 kovo mėn. 25 d. 11:09:21

• I.Konovalovas Belgijoje iškovojo 24 pasaulio reitingo taškus

Penktadienį Belgijoje surengtose 60-osiose klasikinėse dviračių lenktynėse „Record Bank E3 Harelbeke" lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 18-ąją vietą ir pelnė 24 Tarptautinės dviračių sporto federacijos reitingo taškus.

2017 kovo mėn. 24 d. 19:36:31

• L.Asadauskaitė: Kai labai nori, viskam atrandi laiko

Nors geriausia visų laikų Lietuvos penkiakovininkė ir daugkartinė čempionė Laura Asadauskaitė savo sportinę karjerą pradėjo nuo plaukimo, o įkalbėti ją išbandyti šiuolaikinę penkiakovę prireikė net dvejų metų, tačiau tai jai nesutrukdė įeiti į Lietuvos olimpinę istoriją.

2017 kovo mėn. 24 d. 12:30:12

• NHL lyderiai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate ketvirtadienį absoliuti lygos lyderė „Washington Capitals" komanda namuose po baudinių serijos 2:1 įveikė „Columbus Blue Jackets" ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

2017 kovo mėn. 24 d. 09:46:03

• Startuoja Lietuvos tinklinio čempionato pusfinaliai

Jau šį savaitgalį startuoja Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinaliai. Nuo šio etapo kovas dėl šalies pirmenybių apdovanojimų pradės čempionas „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley" klubas ir vicečempionė Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos" ekipa.

2017 kovo mėn. 23 d. 16:18:30

• Vilniuje organizuojamos nemokamos kovos menų treniruotės

„Sveikas miestas" kviečia išbandyti skirtingus kovos menus dalyvaujant nemokamuose užsiėmimuose Vilniuje. Iniciatyvoje „Atrask kovos menus" dalyvaujantys kovos menų klubai atveria savo duris visiems vilniečiams bei miesto svečiams.

2017 kovo mėn. 23 d. 12:52:07

• NHL čempionate - „Maple Leafs“, „Islanders“ ir „Ducks“ komandų pergalės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate trečiadienį „New York Islanders" komanda svečiuose 3:2 įveikė „New York Rangers" ledo ritulininkus.

2017 kovo mėn. 23 d. 09:33:11

• R.Tvorogalas pateko į pasaulio taurės varžybų finalą

Dohoje vykstančio trečiojo pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapo pratimų ant arklio atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė šeštąją vietą ir pateko į finalą.

2017 kovo mėn. 22 d. 19:10:03

1 2 3 4 5 6 7 ... 511
  • LAIMĖJO: Latvijos vyrų krepšinio čempionate šeštadienį „Ventspils" klubas, kuriam atstovauja Edgaras Želionis, namuose 89:84 nugalėjo Valmieros „Valmiera-Ordo" ekipą.
  • GRĖSMĖ: Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį JAV leidinio „Foreign Policy" paskelbtame interviu kalbėjo apie Rusijos grėsmę ir JAV pajėgų dislokavimo Lietuvoje klausimą.