2017 spalio 22, sekmadienis

• „Energijos“ ledo ritulininkai pralaimėjo Baltarusijos jaunių rinktinei

Baltarusijos ledo ritulio antrojo diviziono čempionato rungtynėse sekmadienį Elektrėnų „Energijos“ komanda išvykoje 0:7 pralaimėjo Baltarusijos 18-mečių rinktinei. Baltarusiams po du įvarčius pelnė Vladislavas Surkovas ir Aleksandras Popkovas.

2017 spalio mėn. 22 d. 20:28:49

• R.Berankiui po atkaklios kovos nepavyko triumfuoti turnyre Maskvoje

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis nepasinaudojo proga iškovoti didžiausią savo karjeros pergalę. Maskvoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Kremlin Cup“ vienetų varžybų finale sekmadienį R. Berankis po permainingos kovos pralaimėjo Damirui Džumhuru.

2017 spalio mėn. 22 d. 18:21:49

• Kovotojas M.Narauskas iškovojo IKBF čempiono diržą

Lietuvos kovotojas Mindaugas Narauskas šeštadienį iškovojo Tarptautinės kikbokso federacijos čempiono diržą. Gente vykusioje kovoje dėl titulo M. Narauskas įveikė 34-erių metų belgą Kenetą van Esveldę.

2017 spalio mėn. 22 d. 12:59:42

• Tenisininkas R.Berankis antrą kartą karjeroje žais ATP turnyro finale

Lietuvis Ričardas Berankis iškopė į Maskvoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Kremlin Cup“ vienetų varžybų finalą. 27-erių metų Lietuvos tenisininkas pusfinalyje šeštadienį 3:6, 6:4, 6:1 nugalėjo 29-ąja pasaulio raketę - 29-erių metų prancūzą Adrianą Manariną,

2017 spalio mėn. 22 d. 08:25:22

• Plaukikas G.Titenis varžybose Čekijoje - antras

Čekijoje vykstančių „Arena Cup“ serijos plaukimo trumpajame baseine varžybose „Plzenske sprinty“ penktadienį lietuvis Giedrius TItenis 50 m plaukimo krūtine rungtyje užėmė antrąją vietą. 28-erių metų lietuvis finale finišavo per 27,73 sek. ir 0,71 sek. atsiliko nuo auksą iškovojusio turko Emrio Sakčio.

2017 spalio mėn. 21 d. 13:03:22

• Sujungti meilės, sporto ir pergalių

Pirmadienį apie karjeros pabaigą paskelbė geriausia Lietuvos buriuotoja Gintarė Šait, kartu iš didžiojo sporto pasitraukė ir jos vyras Robertas Šaitas. Pasaulyje nėra daug šeimų, kuriose tiek vyras, tiek žmona turi olimpinius medalius, tačiau garsių sportininkų santuokų pasitaiko.

2017 spalio mėn. 21 d. 10:31:11

• Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas: šis sportas - ne kiekvienam

Vasarą su draugais pramogaujant plaukti baidarėmis - vienas malonumas, tačiau išbandyti sportinę valtį pavyksta toli gražu ne visiems. Olimpiečiai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas pabrėžia, kad tai unikali sporto šaka, reikalaujanti daug kantrybės.

2017 spalio mėn. 20 d. 15:02:00

• Atėjo laikas atsisveikinti - A.Skujytė baigia karjerą

Septynkovininkė Austra Skujytė apsisprendė. 38-erių lengvaatletė deda tašką karjeroje. Profesionaliame sporte ji praleido beveik du dešimtmečius. Atsisveikindama A.Skujytė prisiminė savo pirmuosius žingsnius sporte, pirmuosius trenerius ir, žinoma, pirmuosius apdovanojimus.

2017 spalio mėn. 20 d. 12:00:26

• S.Krupeckaitė ir M.Marozaitė Europos treko čempionato komandų sprinte - šeštos

Berlyne vyksiančio aštuntojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse ketvirtadienį 34-erių metų Simona Krupeckaitė ir 21-erių metų Miglė Marozaitė užėmė šeštąją vietą.

2017 spalio mėn. 20 d. 08:18:29

• Tenisininkas R.Berankis Maskvoje pateko į ketvirtfinalį

Maskvoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Kremlin Cup“ vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 7:5, 6:4 įveikė 25-erių metų serbą Filipą Krajinovičių.

2017 spalio mėn. 19 d. 21:29:15

• Latvė J.Ostapenko WTA čempionatą pradėjo nesėkme

Sekmadienį Singapūre prasidėjusio Moterų teniso asociacijos čempionato pirmajame „Baltosios“ grupės susitikime latvė Jelena Ostapenko 3:6, 4:6 pralaimėjo antrajai pasaulio raketei 24-erių metų ispanei Garbinjei Mugurusai.

2017 spalio mėn. 22 d. 18:41:21

• V.Andrulytė pirmajame pasaulio taurės etape užėmė septintąją vietą

Japonijoje pasibaigusio pirmojo pasaulio buriavimo taurės etapo moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje lietuvė Viktorija Andrulytė užėmė septintąją vietą. Lietuvos sportininkė per devynis plaukimus surinko 78 baudos taškus. Sekmadienį vykusiame medalių plaukime mūsiškė buvo septinta.

2017 spalio mėn. 22 d. 14:14:11

• Treko dviratininkei S.Krupeckaitei - Europos čempionato sidabro medalis!

Lietuvė Simona Krupeckaitė Berlyne vykstančio Europos dviračių treko čempionato moterų keirino rungtyje iškovojo sidabro medalį. 34-erių metų lietuvė finale šeštadienį į priekį praleido tik tituluotą vokietę Kristiną Fogel. Trečia finišavo ukrainietė Liubov Basova.

2017 spalio mėn. 22 d. 10:22:22

• A.Skujytės istorija - „pavogta“ olimpinė bronza ir tiesa praėjus keturmečiui

Londono olimpinį stadioną jame beveik dvi dienas švytėjusi septynkovininkė Austra Skujytė paliko su ašaromis akyse. Vietoje antro olimpinio medalio švieslentėje iš pradžių ji išvydo ketvirtą vietą, o po to, patenkinus vokiečių komandos apeliaciją, penktą.

2017 spalio mėn. 21 d. 17:20:11

• Karinė uniforma vietoj sportinės aprangos

Maratonininkė Vaida Žūsinaitė tapo Lietuvos kariuomenės savanore. 29-erių lengvaatletė prisipažino, kad tai padaryti svajojo jau seniai, tačiau vis trūko laiko. „Žinoma, sunkiausia to laiko atrasti, kai prasideda varžybų sezonas, stovyklos.

2017 spalio mėn. 21 d. 12:45:22

• Lietuvos regbio rinktinės treneriui - nerimas dėl žaidėjų netekčių

Lietuvos vyrų regbio rinktinė pradėjo pasiruošimą naujam Europos čempionato ciklui. Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyrą lietuviai pradės akistata su latviais spalio 28 dieną, o dar po savaitės lietuvių Panevėžyje lauks rungtynės su grėsminga Ukrainos komanda.

2017 spalio mėn. 20 d. 17:01:11

• Penkiakovininkė A.Tamašauskaitė iškovojo bronzos medalį

Lietuvė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo bronzos medalį Lenkijoje vykusiame Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate. 21-erių metų lietuvė surinko 1304 taškus.

2017 spalio mėn. 20 d. 13:11:43

• Kovotojas S.Maslobojevas: geriau griūsiu negyvas nei pasiduosiu

Vienas geriausių Lietuvos kovotojų Sergejus Maslobojevas prieš kovą su milžinišką patirtį sukaupusiu švedu Tofanu Piraniu teigė, kad šįkart ringe teks susitikti su labai neparankiu varžovu.

2017 spalio mėn. 20 d. 11:13:22

• „Energijos“ ledo ritulininkai įveikė Gardino ekipą

Baltarusijos ledo ritulio antrojo diviziono čempionato rungtynėse ketvirtadienį Elektrėnų „Energijos“ komanda namuose 5:4 įveikė Gardino „Neman-2“ ekipą. Aikštės šeimininkams du įvarčius pelnė Deividas Kazlauskas, po vieną - Artūras Katulis, Justinas Vėželis ir Mauras Baltrukonis.

2017 spalio mėn. 19 d. 22:41:41

• Lietuva - sporto pasaulio dėmesio centre

Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vykdomojo komiteto posėdyje aptarta daug svarbių, įsimintinų tarptautinių renginių, kuriuos per pastarąjį mėnesį organizavo arba kuriuose dalyvavo LTOK vadovai bei darbuotojai.

2017 spalio mėn. 19 d. 18:49:31

1 2 3 4 5 6 7 ... 595
  • PERGALĖ: Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai palengva kopia į Lietuvos rankinio lygos turnyrinės lentelės viršų; trečiose rungtynėse namuose su Varėnos „Ūla“ klaipėdiečiai šeštadienį sužaidė pasiekdami vienose rungtynėse įmestų įvarčių sezono rekordą, o varžovus įveikė net 25 įvarčių skirtumu - 47:22 .
  • PLAUKIMAS: Čekijoje vykstančių „Arena Cup“ serijos plaukimo trumpajame baseine varžybų „Plzenske sprinty“ vyrų 100 m plaukimo krūtine finale šeštadienį lietuvis Giedrius Titenis užėmė ketvirtąją vietą.