2017 vasario 21, antradienis

• „Energijos“ ledo ritulininkai baigė pasirodymą Baltarusijos lygoje

Baltarusijos ledo ritulio antrojo diviziono čempionato trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse pirmadienį aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Elektrėnų „Energija" namuose 1:4 nusileido reguliariojo sezono nugalėtojai Soligorsko „Šachtior-2" ekipai ir pralaimėjo seriją iki trijų pergalių 0-3.

2017 vasario mėn. 20 d. 21:25:53

• H.Žustautas triumfavo varžybose Portugalijoje

Portugalijoje vykusiose pirmosiose naujojo sezono baidarių ir kanojų varžybose „Nelo Winter Challenge“ aukso medalį iškovojo Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas. Netradicinės - 150 m distancijos - finale H.Žustautas aplenkė visus keturis varžovus.

2017 vasario mėn. 20 d. 18:41:40

• G.Andrašiūnienei - visi įmanomi Lietuvos žiemos čempionės titulai

Žiemos sezoną Lietuvoje orientacininkai vainikavo šalies čempionatu Zarasuose. Sprinto ir vidutinės distancijos lyderiai abi dienas buvo tie patys - Nerijus Šulčys ir Gabrielė Andrašiūnienė.

2017 vasario mėn. 20 d. 18:26:13

• Lietuvos kikbokso čempionu tapo V.Danisevičius, L.Jablonskas iškovojo „WAKO Pro“ titulą

Lietuvos atvirame kikbokso čempionate motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius tapo čempionu, o Lukas Jablonskas iškovojo Lietuvos „WAKO Pro“ titulą. Atvirajame Lietuvos čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš devynių pasaulio valstybių.

2017 vasario mėn. 20 d. 17:59:12

• Lietuvoje startuoja mėgėjų komandų teniso čempionatas

Lietuvos teniso sąjunga pradeda registraciją į „Teniso klubų lygos“, didžiausio kasmetinio mėgėjų komandų dvejetų turnyro Lietuvoje, varžybas. Registracija vyks iki šių metų balandžio 23 dienos.

2017 vasario mėn. 20 d. 16:27:32

• Lietuvos ledo ritulio čempionate - „Juodupės“ ir „Hockey Punks“ pergalės

Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį pergales iškovojo Juodupės „Juodupės" ir Vilniaus „Hockey Punks" komandos. „Juodupė" svečiuose 4:3 įveikė Rokiškio „Rokiškį".

2017 vasario mėn. 20 d. 11:03:06

• „Capitals“ ledo ritulininkai pralaimėjo „Rangers“ komandai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate sekmadienį absoliuti lygos lyderė „Washington Capitals" komanda svečiuose 1:2 nusileido „New York Rangers" ekipai.

2017 vasario mėn. 20 d. 10:21:05

• R.Berankis ATP reitinge išliko 119-as

Teniso profesionalų asociacijos reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis išliko 119-ojoje vietoje. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 490 taškų. 25-erių metų Laurynas Grigelis iš 271-osios pozicijos pakilo į 265-ąją.

2017 vasario mėn. 20 d. 09:29:04

• Imtynių rinktinių dėmesys - pasiruošimui Europos jaunimo čempionatui

Artimiausiu metu pagrindinis Lietuvos imtynininkų laukiantis startas - kovo pabaigoje Vengrijoje vyksiantis Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas.

2017 vasario mėn. 19 d. 18:52:52

• Klaipėdoje atgimsta ledo ritulys

Praėjusio amžiaus pabaigoje stipriais ledo ritulininkais ir čempioniška „Baltijos“ komanda garsėjusioje Klaipėdoje vėl jaučiamas šios sporto šakos atgimimas. Norinčiųjų sportuoti skaičius auga taip sparčiai, kad prekybos centre esanti vienintelė uostamiesčio ledo arena tiesiog „plyšta per siūles“.

2017 vasario mėn. 19 d. 17:21:29

1 2 3 4 5 6 7 ... 496
  • ŠAUDYMAS: vyrų pneumatinio pistoleto šaudymo iš 10 m atstumo varžybose antrus metu iš eilės triumfavo Vilius Sabataitis, o antrąją vietą užėmė Rimantas Stasiulynas, trečiąją - Artūras Jermalavičius.
  • ĮVYKDĖ: Kuldygoje vykusiame atvirajame Latvijos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos bėgikė E. Misiūnaitė triumfavo 400 m distancijoje ir įvykdė Europos čempionato normatyvą.

1. R.Paksas: Ekonominės nepriklausomybės praradimo pradžia
2. Verslininkas D.Mockus: Norime sugrąžinti tai, kas teisėtai priklauso Lietuvai