2018 liepos 20, penktadienis

• Trasos kontūrus pamatęs A.Juknevičius: labiausiai neramina trukmė

Pirmąjį aiškesnį 2019 metų Dakaro ralio trasos vaizdą ir lenktynių grafiką paskelbę varžybų organizatoriai susilaukė itin skirtingų dalyvių bei sirgalių reakcijų. Žiūrovams daugiausiai klausimų sukėlė trumpesnė varžybų trukmė, tuo tarpu patyrę dalyviai atsargiai komentuoja A.S.O. veiksmus ir viliasi, kad trasos nesikartos, o žadami sunkumai atsvers prarastus etapus.

2018 liepos mėn. 19 d. 16:45:01

• Disko metikas A.Gudžius iškovojo pergalę Šveicarijoje

Trečiadienį Šveicarijoje surengtose lengvosios atletikos varžybose „Gala dei Castelli“ Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius užėmė pirmąją vietą. 27-erių metų pasaulio čempionas A. Gudžius sėkmingiausiu - antruoju - bandymu diską nusviedė 66 m 78 cm.

2018 liepos mėn. 19 d. 08:52:22

• L.Grigelis Kanadoje pralaimėjo vienam turnyro favoritų

Kanadoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Banqueqe Nationale de Gatineu“ vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį lietuvis Laurynas Grigelis 6:7 (5-7), 6:4, 4:6 pralaimėjo 25-erių metų australui Jasonui Kubleriu.

2018 liepos mėn. 18 d. 21:57:30

• Medalius kals jaunimas

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai ruošiasi artėjantiems svarbiausiems sezono startams. Pirmiausia į valtis sės jaunimas ir išbandys jėgas savo amžiaus grupės planetos pirmenybėse, po to su pasaulio geriausiaisiais kovos ir suaugusieji.

2018 liepos mėn. 18 d. 07:07:22

• Patyrusių lenktynininkų komanda Palangoje žvyrą keis į asfaltą

Lenktynininkai Lietuvoje retai yra vienos srities specialistai. Netrūksta žmonių, važiuojančių kartingo ir žiedinėse lenktynėse, rali-kroso ir autokroso varžybose - santykinai giminingose sporto šakose. Kartais pasitaiko ir kur kas ekstremalesnė transformacija, kai ralistai dalyvauja žiedinėse lenktynėse.

2018 liepos mėn. 17 d. 11:11:03

• Tenisininkas R.Berankis pasaulio reitinge - 97-as

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis iš 96-osios vietos smuktelėjo į 97-ąją. 28-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 599 taškus.

2018 liepos mėn. 16 d. 09:25:30

• Estijos ralyje B. Vanagą sustabdė incidentas 13-tame greičio ruože

„General Financing team Pitlane“ komandos tandemas - Benediktas Vanagas ir Mindaugas Čepulis - prietarais netiki, o mieliau vadovaujasi logika bei racionaliu protu.

2018 liepos mėn. 15 d. 16:00:15

• N.Djokovičius Vimbldono turnyro pusfinalyje eliminavo ispaną R.Nadalį

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Vimbldono teniso turnyro vyrų vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį 31-erių metų serbas Novakas Djokovičius (21-oji pasaulio raketė) 6:4, 3:6, 7:6 (11-9), 3:6, 10:8 įveikė pirmąją pasaulio raketę 32-ejų metų ispaną Rafaelį Nadalį.

2018 liepos mėn. 14 d. 17:53:00

• Tenisininkė J.Mikulskytė Belgijoje nepateko į pusfinalį

Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos serijos moterų teniso turnyro „Knokke Zoute Ladies Open“ vienetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį lietuvė Justina Mikulskytė 3:6, 3:6 pralaimėjo 19-metei ukrainietei Marynai Černyšovai.

2018 liepos mėn. 12 d. 15:17:07

• D.Rapšys Lietuvos čempionate iškovojo tris aukso medalius

Trečiadienį Anykščiuose baigėsi tris dienas vykęs atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Geriausiu čempionato plaukiku pagal surinktus taškus tapo Danas Rapšys.

2018 liepos mėn. 11 d. 22:24:07

• B.Vanagas apie 2019 metų Dakaro maršrutą: turėsime labai daug iššūkių

Sunkiausiomis pasaulyje tituluojamų lenktynių organizatoriai oficialiai pristatė kitų metų Dakaro maršrutą. Septintą kartą ralyje startuosiantis „General Financing team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas pasidalino savo prognozėmis.

2018 liepos mėn. 19 d. 11:01:45

• Namie šeimininkais nebus

Į Vilnių vėl sugrįžta tenisas. Šį šeštadienį Bernardinų parko teniso aikštyne prasidės tradicinis Prezidento taurės teniso turnyras. Tiesa, ryškių Lietuvos teniso žvaigždžių ten nebus, savo jėgas daugiau galės išbandyti mūsų jaunimas.

2018 liepos mėn. 19 d. 07:23:22

• Sunkiaatlečiui A. Didžbaliui - geros žinios iš Kelno laboratorijos

Lietuvos sunkiosios atletikos federaciją pasiekė patvirtinimas iš Kelno laboratorijos ir Tarptautines sunkiosios atletikos federacijos, kad Aurimo Didžbalio naudoti sertifikuoti ir legalūs maisto papildai buvo užteršti ta pačia draudžiama medžiaga, kuri buvo rasta praėjusiais metais per pasaulio čempionatą Anahaime.

2018 liepos mėn. 18 d. 15:56:36

• Olimpinis vicečempionas J.Šuklinas sės ant vandens motociklo

„Tai - sena mano svajonė“, - šyptelėjo Londono olimpinių žaidynių vicečempionas Jevgenijus Šuklinas. Karjerą baigęs kanojininkas kalba apie vandens motociklus, o netrukus į politiką pasukęs visaginietis ir pats turės galimybę išbandyti vandens motociklų sportą.

2018 liepos mėn. 17 d. 14:13:02

• Plaukikė R.Meilutytė Los Andžele išbandė sau neįprastas rungtis

21-erių metų Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė savaitgalį išbandė jėgas Los Andžele (JAV) vykusiose „Los Angeles Invite“ varžybose. Tiesa, šįkart ji nestartavo savo mėgstamiausiose plaukimo krūtine rungtyse.

2018 liepos mėn. 16 d. 12:59:14

• Serbas N.Djokovičius ketvirtą kartą tapo Vimbldono turnyro nugalėtoju

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Vimbldono teniso turnyro vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį 31-erių metų serbas Novakas Djokovičius (21-oji pasaulio raketė) 6:2, 6:2, 7:6 (7-3) nugalėjo 32-ejų metų Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstovą Keviną Andersoną (8).

2018 liepos mėn. 15 d. 20:24:54

• Jaunoji čempionė sutverta tam, kad plauktų

Aukščiausios prabos apdovanojimą Helsinkyje vykusiose Senojo Žemyno jaunimo pirmenybėse K.Teterevkova pelnė merginų 100 m plaukimo krūtine rungtyje. Finale Lietuvos atstovė nuotolį įveikė per 1 min. 8,03 sek. ir, pagerinusi asmeninį rekordą, aplenkė visas varžoves. Atrankoje ji buvo ketvirta, o pusfinalyje - antra.

2018 liepos mėn. 15 d. 09:51:47

• Medalių viltys merginų rankose

Pastarąjį kartą Lietuvos penkiakovininkai medalį iš Europos čempionato parvežė 2016 m. Tuomet Bulgarijoje auksą iškovojo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Po operacijos besigydančios 34-erių olimpinės čempionės šį kartą Senojo žemyno pirmenybėse Vengrijoje nebus...

2018 liepos mėn. 12 d. 17:10:09

• Tenisininkas L.Grigelis Kanadoje pergale pradėjo dvejetų varžybas

Kanadoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Winnipeg National Bank Challenger“ dvejetų varžybų pirmajame rate trečiadienį lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Stefano Napolitano 7:6 (7-5), 0:6, 10-8 įveikė australą Andrew Harrisą ir vokietį Dominiką Koepferį.

2018 liepos mėn. 12 d. 09:30:09

• Tenisininkė J.Mikulskytė Belgijoje iškopė į ketvirtfinalį

Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos moterų teniso turnyro „Knokke Zoute Ladies Open“ vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį 22-ejų metų lietuvė Justina Mikulskytė 7:6 (7-2), 6:1 nugalėjo 19-metę vokietę Evą Marie Voraček (be reitingo).

2018 liepos mėn. 11 d. 16:41:16

1 2 3 4 5 6 7 ... 655
  • STREIKAS: Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ dėl lėktuvų personalo streiko kitą savaitę atšaukia 600 skrydžių - jie nebus vykdomi trečiadienį ir ketvirtadienį (liepos 25-26). Tai sukels nepatogumų po 50 000 keleivių kasdien, tviteryje pranešė įmonė.
  • PRALAIMĖJO: JAV futbolo „US Open“ taurės turnyro ketvirtfinalyje trečiadienį „Portland Timbers“ klubas, kuriam atstovauja Vytautas Andriuškevičius, išvykoje 2:3 (1:2) pralaimėjo „Los Angeles FC“ ekipai ir nepateko į pusfinalį.

Ar jūs (arba jūsų artimieji) yra susidūrę su aplaidžiu medikų darbu?

Ar pritariate, kad nuo kitų metų parduotuvėse įvedinėtų nedarbo sekmadienius?