2017 birželio 26, pirmadienis

• „Trakų“ futbolininkai užtikrintai žengė į LFF taurės ketvirtfinalį

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse sekmadienį praėjusio sezono A lygos vicečempionė Trakų „Trakų“ komanda svečiuose net 8:0 nugalėjo Kauno „Garliavos“ ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

2017 birželio mėn. 25 d. 20:50:11

• Vaikų futbole svarbu ne pergalės

Kol Lietuvos futbolo olimpe vyksta nuožmi kova dėl vietos po saule, vargu ar galima tikėtis, kad kam nors labai jau rūpi stovintys jo papėdėje. Aišku, galima palaukti, kol vėl įsivyraus taika, tačiau realybė tokia, kad ir jos metu vaikų ir jaunimo futbolo reikalai šalyje mažai ką domina.

2017 birželio mėn. 25 d. 08:28:21

• „Žalgirio“ futbolininkai įveikė „Atlantą“ ir iškopė į LFF taurės ketvirtfinalį

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ namuose 1:0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“ ir pateko į ketvirtfinalį.

2017 birželio mėn. 24 d. 19:33:01

• Konferencijų taurės turnyre - Vokietijos ir Čilės rinktinių lygiosios

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro antrojo turo rungtynėse B grupėje ketvirtadienį pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 su Čilės futbolininkais.

2017 birželio mėn. 22 d. 23:30:54

• Trys M.Maksimovo įvarčiai lėmė „Trakų“ pergalę prieš „Utenį“

Lietuvos futbolo A lygos 16-ojo turo rungtynėse trečiadienį vicečempionė Trakų „Trakų“ komanda namuose 3:0 nugalėjo Utenos „Utenio“ ekipą. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Maksimas Maksimovas.

2017 birželio mėn. 21 d. 22:04:58

• A lygoje - „Sūduvos“ ir „Atlanto“ lygiosios

Lietuvos futbolo A lygos 16-ojo turo rungtynėse trečiadienį Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Klaipėdos „Atlanto“ ekipa. „Sūduva“ su 28 taškais turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Atlantas“ lieka ketvirtas.

2017 birželio mėn. 21 d. 20:00:04

• Kauno klubų dvikovą A lygoje laimėjo „Kauno Žalgiris

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 16-ojo turo rungtynėse antradienį „Kauno Žalgirio“ komanda svečiuose 1:0 įveikė Kauno „Stumbro“ futbolininkus.Vienintelį susitikimo įvartį 55-ąją min. įmušė Johejus Ivasakis.

2017 birželio mėn. 20 d. 22:23:07

• T.Eliošius prieš dvikovą su „Žalgiriu“: esame emocinio pakilimo būsenos

Tašką praėjusią savaitę rungtynės su Marijampolės „Sūduva“ iškovojusi „Jonavos“ ekipa neketina sustoti ir Lietuvos futbolo A lygos XVI ture titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“ laukia pakiliomis nuotaikomis.

2017 birželio mėn. 20 d. 14:59:24

• Pasaulio čempionai Konfederacijų taurės turnyrą pradėjo nugalėdami australus

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro B grupės rungtynėse pirmadienį pasaulio čempionė Vokietija 3:2 nugalėjo Azijos čempionę Australijos komandą.

2017 birželio mėn. 19 d. 20:41:20

• Konfederacijų taurės turnyre Čilė nugalėjo Kamerūną

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro pirmosiose B grupės rungtynėse sekmadienį Pietų Amerikos čempionė Čilės rinktinė 2:0 nugalėjo Afrikos čempioną Kamerūną.

2017 birželio mėn. 19 d. 08:55:54

• Vokietijos futbolininkai Konferencijų taurės turnyre nugalėjo Kamerūną

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro trečiojo turo rungtynėse B grupėje sekmadienį pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė 3:1 nugalėjo Kamerūno futbolininkus.

2017 birželio mėn. 25 d. 20:16:51

• Konferencijų taurės turnyre - Portugalijos ir Meksikos futbolininkų pergalės

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro trečiojo turo rungtynėse A grupėje šeštadienį Europos čempionė Portugalijos rinktinė 4:0 nugalėjo Naujosios Zelandijos futbolininkus.

2017 birželio mėn. 24 d. 20:58:12

• Muštynės desertui

Rusijoje vykstančio Konfederacijų taurės turnyro A grupėje po antrojo turo pirmauja Portugalijos ir Meksikos rinktinės. Portugalai ramiai 1:0 įveikė rusus, o štai meksikiečių susitikime su Naujosios Zelandijos futbolininkais buvo visko.

2017 birželio mėn. 23 d. 08:27:29

• Geriausio A lygos antrojo rato žaidėjo ir trenerio prizai atiteko „Trakų“ atstovams

Geriausiu Lietuvos futbolo A lygos antrojo rato žaidėju ir treneriu pripažinti Trakų „Trakų“ legionierius iš Liberijos Oskaras ir ekipos strategas Olegas Vasilenka. Oskaras tapo tikru antrojo rato atradimu.

2017 birželio mėn. 22 d. 12:18:23

• Portugalijos futbolininkai minimaliu skirtumu nugalėjo Rusiją

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro antrojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Europos čempionė Portugalijos rinktinė 1:0 nugalėjo Rusijos komandą.

2017 birželio mėn. 21 d. 20:10:53

• „Jonavos“ atstovai D.Vencevičius ir P.Valinčius: rezultatas neatspindi žaidimo

„Jonavos“ futbolo klubo vyr. strategas Donatas Vencevičius po apmaudaus pralaimėjimo paskutinėmis rungtynių minutėmis 1:2 Vilniaus „Žalgiriui“ liko nepatenkintas teisėjų sprendimais, o vartininkas Povilas Valinčius apgailestavo dėl per pridėtą teisėjo laiką praleisto įvarčio.

2017 birželio mėn. 21 d. 09:42:01

• „Žalgirio“ futbolininkai A lygoje įveikė „Jonavą

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 16-ojo turo rungtynėse antradienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 2:1 įveikė Jonavos „Jonavos“ futbolininkus.

2017 birželio mėn. 20 d. 20:15:23

• Naujovė įsiūčio nesukėlė

Rusijoje prasidėjo Konfederacijų taurės turnyras, futbolo mėgėjų dėmesį traukiantis ne tik žaidimu, bet ir tuo, kad jame naudojamos vaizdo peržiūros, padedančios nustatyti, ar įvartis įmuštas nepažeidžiant taisyklių.

2017 birželio mėn. 20 d. 08:55:21

• Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus Europos futbolo lygos atrankoje

Lietuvos vicečempionai Trakų „Trakai“ Europos lygos atrankoje kovos su „St. Johnstone“, Marijampolės „Sūduva“ žais su Soligorsko „Šachtior“, o Klaipėdos „Atlantas“ - su Almatos „Kairat“.

2017 birželio mėn. 19 d. 15:07:48

• Konfederacijų taurės turnyre - dramatiškos Portugalijos ir Meksikos lygiosios

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos Konfederacijų taurės turnyro pirmojo turo rungtynėse A grupės rungtynėse Europos čempionė Portugalijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 2:2 su Šiaurės ir Centrinės Amerikos pirmenybių nugalėtoja Meksikos komanda.

2017 birželio mėn. 18 d. 20:11:58

1 2 3 4 5 6 7 ... 127
  • ČEMPIONATAS: Belgrade vykstančio Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo merginų vienviečių kanojų 500 m distancijos finale sekmadienį lietuvė Rūta Dagytė užėmė aštuntąją vietą.
  • DEVINTAS: Belgrade vykstančio Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunių vaikinų vienviečių baidarių 500 m distancijos finale sekmadienį lietuvis Lukas Šakalys užėmė devintąją vietą.