respublika.lt

2018 birželio 24, sekmadienis

 • „Tvarkiečiai“ pareiškė nepasitikėjimą Remigijumi Žemaitaičiu

  Partijos Tvarka ir teisingumas Valdybos posėdyje, įvykusiame šeštadienį ( 06 23) Palangoje buvo pranešta apie daugumos Tarybos narių nepasitikėjimą dabartiniu partijos pirmininku Remigijumi Žemaitaičiu.

  2018 birželio mėn. 23 d. 16:16:33

 • Siūlo išsiaiškinti apie A.Kubiliaus „otkatus“

  Parlamentaras Petras Gražulis įsitikinęs, kad Andriaus Kubiliaus Vyriausybė savo valdymo metais tikrąja ta žodžio prasme apiplėšė Lietuvą, todėl kviečia išsiaiškinti, kokius „otkatus“ gavo jis ir „jo šutvė“.

  2018 birželio mėn. 23 d. 11:17:11

 • Nacionalinis cirkas - amžinoji stadiono statyba

  Tuo metu kai kitų šalių komandos Pasaulio futbolo čempionate kovoja tarpusavyje Rusijoje, mūsiškė futbolo rinktinė liepą rungtyniaus Šri Lankoje. Tikėtina, geresniame stadione nei Lietuvoje. Nesu šio sporto maniakė, tačiau, kai Lietuvoje kalbama apie futbolą, neutralūs piliečiai įsidėmi tik dvi temas.

  2018 birželio mėn. 22 d. 15:15:44

 • Su žiniomis, bet be darbo

  Darbo biržoje netrukus neišvengiamai atsiras daugiau klientų. Kaip ir kasmet, registruotis atvyks į aukštąsias mokyklas nepatekę abiturientai, baigusieji aukštąsias mokyklas ir nerandantys darbo. Pasak darbo biržos specialistų, jauni žmonės, net be aukštojo išsilavinimo, darbo rinkoje yra vertinami, jiems atsiveria toli gražu ne pačios prasčiausios galimybės.

  2018 birželio mėn. 22 d. 14:07:11

 • Seimas po svarstymo pritarė siūlymui profesinėms sąjungoms leisti skirti vieną procentą GPM

  Seimas po svarstymo pritarė Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio pataisoms, kuriomis siūloma atskira eilute įtvirtinti gyventojų pajamų mokesčio skyrimą profesinėms sąjungoms.

  2018 birželio mėn. 22 d. 13:37:28

 • Už SGD terminalą tuoj dar daugiau mokėsime, o tuomet juo atsikratysime. Gal...

  Prabangus valdžios pirkinys - Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas - greitai gali gulti ant visų mūsų pečių. Visai nesvarbu, naudojamės dujomis ar ne. Po vakarykščio koncerno „Achemos grupė“ administracijos ir energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno susitikimo, politikas ramino verslininkus, kad SGD terminalo mokestį koncernui ketinama sumažinti net 40 proc.

  2018 birželio mėn. 22 d. 11:45:44

 • Seimas pritarė „Sodros“ lubų įvedimui

  Seimas penktadienį pritarė „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio, premjero Sauliaus Skvernelio ir socialdemokratų darbiečių lyderio Gedimino Kirkilo „kompromisinėms“ „Sodros“ luboms daugiausiai uždirbantiesiems.

  2018 birželio mėn. 22 d. 11:20:02

 • A.Skardžius konservatoriams: Grąžinkit išvežtus KGB archyvus (visas tekstas)

  Vakar pagaliau iš kelinto karto Seimas po pateikimo pritarė parlamentaro Zbignevo Jedinskio pasiūlymui paviešinti visų buvusių kagėbistų pavardes. Konservatoriai, kelis kartus pasiekę, kad klausimo nagrinėjimas būtų nukeliamas vis į kitą posėdį, šįkart to nebegalėjo padaryti, nes Seimo statutas to neleido. Tačiau tiek jie, tiek Liberalų sąjūdžio atstovai, ypač blokuojantys šią iniciatyvą, bent iki rudens sesijos gali būti ramūs, mat tik tada projektas pasieks svarstymo stadiją.

  2018 birželio mėn. 22 d. 09:09:44

 • Apsaugininkai dirba už ačiū

  Sostinėje veikia paslaptinga saugos bendrovė „Argentavis“. Kodėl paslaptinga? Nes sugeba laimėti gan rimtus viešuosius konkursus, o darbuotojus samdytis kone už dyką. Kaip rodo viešai pateikti skaičiai, vidutinis bendrovės darbuotojų atlyginimas šiemet svyruoja nuo 37 iki 50 eurų per mėnesį.

  2018 birželio mėn. 21 d. 17:35:44

 • Susirinkimų įstatymas formaliai pažeistas , tačiau ne dėl V.Vasiliausko ar K.Komskio kaltės

  Vilniaus apygardos teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje išteisino Valdą Vasiliauską ir Kęstą Komskį nepadarius veikos, turinčios nusikaltimo požymių. Abiem asmenims kaltinimai buvo pareikšti pagal Baudžiamojo kodekso 231 straipsnio 1 dalį (trukdymas prokuroro veiklai).

  2018 birželio mėn. 21 d. 16:30:12

 • „Tvarkiečiai“ baudžia P.Gražulį: jo narystė partijoje sustabdyta metams

  Palangoje į partijos sąskrydį susirinkę partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai nepagailėjo nesantuokinio vaiko sulaukusio savo kolegos parlamentaro Petro Gražulio - jo narystė sustabdyta metams. Tai Eltai sakė partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

  2018 birželio mėn. 23 d. 14:30:00

 • Seimo „valstiečiai“ palaimino naują parlamentinį tyrimą

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariai pritarė naujo parlamentinio tyrimo iniciatyvai. Tai po penktadienį vykusio frakcijos posėdžio žurnalistams pranešė Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis.

  2018 birželio mėn. 22 d. 17:41:11

 • Linas Linkevičius pirmas surado paparčio žiedą

  Artėjant Joninėms, užsienio reikalų ministras siūlo susimąstyti, ar Lietuva jau surado savo paparčio žiedą. Džiugi žinia ta, kad pats ponas Linas žiedą tikrai surado. Jam paparčio žiedas yra Europos Sąjunga, be kurios Lietuva tebekentėtų viengungystę.

  2018 birželio mėn. 22 d. 14:15:44

 • Dvigubos pilietybės referendumas - blefas

  Ramūno Karbauskio, Sauliaus Skvernelio ir Gedimino Kirkilo idėja sumažinti referendumo kartelę išskirtinai tik dvigubos pilietybės klausimu po truputį stumiasi į priekį. Vakar Seime tęsėsi Referendumo įstatymo pakeitimo svarstymas, kuriam buvo pritarta, tad lieka tik priimti. Tačiau gali būti, kad tokį projektą valdantieji pateikė visai nenorėdami supaprastinti referendumo organizavimo.

  2018 birželio mėn. 22 d. 14:07:11

 • Bus siūloma stabdyti P.Gražulio narystę partijoje

  Palangoje savaitgalį vyksiančiame partijos „Tvarka ir teisingumas“ valdybos posėdyje bus siūloma laikinai stabdyti į skandalą dėl nesantuokinio vaiko patekusio Seimo nario Petro Gražulio narystę partijoje.

  2018 birželio mėn. 22 d. 11:49:41

 • A.Nekrošius: Seimo kanclerio pavaduotojui A.Dimaičiui reiškiamas nepasitikėjimas

  Valdančiajai koalicijai atstovaujantys Seimo valdybos nariai reiškia nepasitikėjimą Seimo kancleriui Antanui Dimaičiui. Tai penktadienį žurnalistams sakė Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius.

  2018 birželio mėn. 22 d. 11:20:32

 • Panevėžio socialdemokratai ragina skubiai trauktis ne tik STT pričiuptą merą, bet ir P.Urbšį

  Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio skyriaus taryba sako, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos įtarimų sulaukęs Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas turėtų kuo greičiau pasitraukti iš pareigų. Pasak ketvirtadienį posėdžiavusių Panevėžio socialdemokratų, šiuo metu esminis tarybos ir administracijos tikslas - užtikrinti tolesnę stabilią ir demokratinę Panevėžio miesto savivaldybės tarybos ir administracijos veiklą.

  2018 birželio mėn. 22 d. 10:50:50

 • Siūloma imti pavyzdį iš lenkų - riboti prekybos centrų darbą sekmadieniais ir per šventes

  Seimas svarsto galimybę pasisemti patirties iš Lenkijos ir riboti galimybę dideliems prekybos centrams dirbti per šventes ir sekmadieniais. Seimas po pateikimo ketvirtadienį pritarė siūlymui uždrausti mažmeninės prekybos įmonėms dirbti teikiant prekybos paslaugas kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį ir švenčių dienomis.

  2018 birželio mėn. 21 d. 18:11:01

 • V.Kamblevičius nori priversti visus parlamentarus ateiti į darbą

  Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Vytautas Kamblevičius siūlo sugriežtinti reikalavimus Seimo narių lankomumui. „Visuose posėdžiuose turi dalyvauti, balsuoti, tokia tvarka turi būti. Dabar Seimo narių lankomumas siekia apie 60 proc.“,- sakė V. Kamblevičius,.

  2018 birželio mėn. 21 d. 17:08:06

 • S.Skvernelis: aš nuolatos bendrauju su įvairių įmonių vadovais

  Ketvirtadienį Seime premjeras Saulius Skvernelis sakė nuolat bendraująs su įvairių įmonių atstovais ir patikino „Lietuvos energijos“ vadovui Dariui Maikštėnui jokio spaudimo nedaręs.

  2018 birželio mėn. 21 d. 16:03:27

1 2 3 4 5 6 7 ... 676
 • NELAIMĖ: šeštadienį Kauno Aleksoto aerodrome avariniu būdu privalėjo leistis lėktuvas „Jak-52“; į ligoninę išvežta lėktuvo pilotė Rita Eriksonienė; ji - akrobatinio sporto meistrė bei Lietuvos čempionė; kartu su ja skridusiam vyrui medikų pagalbos neprireikė.
 • MOLDOVA: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja penktadienį palaikė Didžiosios Britanijos, Kanados, Lenkijos, Lietuvos ir dar septynių šalių raginimą Rusijai išvesti savo pajėgas iš atsiskyrusio Moldovos regiono.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas spaudoj

Ar švenčiate Jonines?

balsuoti rezultatai

Ar kada buvote apgauti, kai nuomojotės būstą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +8   +12 C

   +8  +12 C

 

   +8  +12 C

  +17   +21 C

   +16  +18 C

 

   +14   +18 C

    1-3 m/s

   1-4 m/s

 

    1-3 m/s

 

reklama
Prenumerat 2018