2018 sausio 19, penktadienis

• „Žalgirio“ krepšininkai po atkaklios kovos įveikė Valensijos komandą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 19-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 86:82 nugalėjo Ispanijos čempionę Valensijos „Valencia Basket“ ekipą.

2018 sausio mėn. 18 d. 23:08:51

• Krepšininkas D.Motiejūnas Kinijoje atliko dvigubą dublį

Kinijos krepšinio čempionate ketvirtadienį Šandongo „Golden Stars“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, išvykoje 123:126 nusileido Gvangdžu „Longlions“ ekipai.

2018 sausio mėn. 18 d. 17:03:55

• Paskelbtas išplėstinis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas

Likus daugiau nei mėnesiui iki pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynių su Vengrijos ir Kosovo komandomis, Lietuvos vyrų rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį 33-ių kandidatų sąrašą, kurie gali būti kviečiami į artėjančias rungtynes.

2018 sausio mėn. 18 d. 13:19:50

• „Vytauto“ krepšininkai nugalėjo „Vytį“

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio klubas „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle trečiadienį 93:89 įveikė Šakių „Vyčio“ ekipą. Mačo pradžia įtempta buvo abiems komandoms.

2018 sausio mėn. 18 d. 08:54:44

• G.Petronytės komanda Eurolygoje šventė pergalę, o G.Labuckienės ekipa pralaimėjo

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 12-ojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Stambulo „Galatasaray“ komanda, kuriai atstovauja Gintarė Petronytė, svečiuose 86:77 įveikė Polkovicių CCC ekipą.

2018 sausio mėn. 17 d. 23:21:21

• „Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje pralaimėjo po pratęsimo

Krepšinio Čempionų lygos 11-ojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose po pratęsimo 94:98 pralaimėjo „Gaziantep“ ekipai. Po trijų kėlinių klaipėdiečiai atsiliko 58:71, tačiau ketvirtajame ketvirtyje pasivijo varžovus ir išplėšė pratęsimą.

2018 sausio mėn. 17 d. 21:30:20

• „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai BBL čempionate iškovojo aštuntąją pergalę

Baltijos krepšinio lygos B grupės rungtynėse trečiadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose 101:72 nugalėjo Valmieros „Valmiera-Ordo“ ekipą. Pasvalio komandai 15 taškų pelnė Martynas Varnas, 14 - Steponas Babrauskas.

2018 sausio mėn. 17 d. 21:22:23

• „Celtics“ krepšininkai pralaimėjo po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate antradienį Rytų konferencijos lyderė „Boston Celtics“ komanda savo aikštėje po pratęsimo 113:116 nusileido „New Orleans Pelicans“ krepšininkams.

2018 sausio mėn. 17 d. 09:43:45

• Ateities žvaigždės rinksis Kaune

Gabiausi Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ auklėtiniai kartu su dar šešiomis ekipomis poryt pradės kovas dėl patekimo į Eurolygos jaunių turnyrą. Žalgiriečiai turės savos aikštelės pranašumą, nes atrankos turnyras jau penktus metus iš eilės vyks Kaune.