2017 lapkričio 20, pirmadienis

• LKL lyderių akistatoje - „Žalgirio“ pergalė

Lietuvos vyrų krepšinio lygos lyderių rungtynėse sekmadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 70:66 nugalėjo vicečempioną Panevėžio „Lietkabelį“. Po atkaklios pirmosios rungtynių pusės, antroje didesnę laiko dalį pirmavo svečiai. Vis dėlto trečiąją ketvirtojo kėlinio minutę rezultatas tapo lygus 55:55.

2017 lapkričio mėn. 19 d. 21:00:04

• NBA čempionai iškovojo pergalę Filadelfijoje

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti „Golden State Warriors“ komanda išvykoje 124:116 įveikė „Philadelphia 76ers“ klubą.

2017 lapkričio mėn. 19 d. 12:50:22

• D.Gofenas nugalėjo R.Federerį ir pateko į baigiamojo ATP turnyro finalą

Londone vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos sezono turnyro pirmajame pusfinalyje šeštadienį 26-erių metų belgas Davidas Gofenas 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjo 36-erių metų šveicarą Rodžerį Federerį.

2017 lapkričio mėn. 18 d. 18:56:18

• Kosovo egzotika ir kaimynų dvikova

Ateinančią savaitę krepšinio gerbėjai pamatys, ko verta mūsų šalies rinktinė, kai joje nėra NBA ir Eurolygos klubų žaidėjų. 2019 m. pasaulio čempionato atrankos C grupėje lietuviai susitiks su Kosovo, Lenkijos ir Vengrijos komandomis, bet vengrams eilė ateis dar negreit, vasario mėnesį.

2017 lapkričio mėn. 18 d. 12:20:22

• „Olympiakos“ krepšininkai nugalėjo „Crvena Zvezda MTS“ komandą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos aštuntojo turo rungtynėse penktadienį Pirėjo „Olympiakos“ komanda namuose 85:59 nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ ekipą.

2017 lapkričio mėn. 18 d. 08:30:50

• J.Mačiulio komanda Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų seriją

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse ketvirtadienį Madrido „Real“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis, namuose 89:57 nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

2017 lapkričio mėn. 17 d. 08:55:41

• Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo „Baskonia“ ekipai

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 77:97 pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ ekipai. Žalgiriečiai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 15:21. Antrąjį kėlinį svečiai laimėjo net 33:17 ir prieš ilgąją pertrauką nutolo 54:32.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 22:03:26

• Bene geriausią NKL puolėją įsigijęs „Neptūnas-Akvaservis“ gretinasi prie favoritų

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ komanda po praėjusio sidabrinio Nacionalinės krepšinio lygos sezono šiek tiek susilpnėjo, tačiau praėjusią savaitę įsigijo veikiausiai geriausią savo pozicijos krepšininką lygoje - Valdą Vasylių - ir vėl šovė tarp ryškių favoritų.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 14:21:57

• Kuzia rinktinei nesako „ne“

Mindaugas Kuzminskas tapo laisvuoju agentu ir dabar gali derėtis su bet kuriuo klubu. Jei darbovietės paieškos užtruktų, krepšininkas teoriškai galėtų prisijungti prie Lietuvos rinktinės 2019 m. pasaulio čempionato atrankos varžybose. M.Kuzminskas tokio varianto neatmeta.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 10:30:56

• Eurolygos finalininkų akistatoje - „Olympiacos“ pergalė po pratęsimo

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos septintojo turo rungtynėse trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Stambulo „Fenerbahce“ komanda namuose po pratęsimo 83:90 pralaimėjo praėjusio sezono finalininkei Pirėjo „Olympiacos“ ekipai.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 09:31:46

• „Neptūno“ treneris K.Maksvytis: Klaipėdoje žaisti lengviau, nes mus įkvepia savi sirgaliai

Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pergalės prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ džiaugėsi tuo, kad Lietuvos krepšinio lygos lentelėje pavyko pakilti į trečiąją vietą.

2017 lapkričio mėn. 19 d. 14:44:47

• LKL čempionate „Neptūnas“ įveikė „Lietuvos rytą“

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 81:76 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą. Svečiai sėkmingiau žaidė pirmoje mačo pusėje ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:36.

2017 lapkričio mėn. 19 d. 08:50:28

• „Vytauto“ krepšininkai nugalėjo „Nevėžio“ ekipą

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje šeštadienį Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda namuose 92:78 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus. „Vytautas“ pirmąjį kėlinį laimėjo 11 taškų skirtumu, bet įpusėjus rungtynėms pirmavo tik 48:44. Po trečiojo kėlinio šeimininkai vėl kiek nutolo, o per paskutines 10 min. dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

2017 lapkričio mėn. 18 d. 18:55:22

• D.Sabonis prie „Pacers“ pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate penktadienį „Indiana Pacers“ komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis, namuose 107:100 nugalėjo „Detroit Pistons“ ekipą.

2017 lapkričio mėn. 18 d. 10:21:11

• D.Motiejūno indėlis į Šandongo ekipos pergalę - 32 taškai

Kinijos krepšinio čempionato devintojo turo rungtynėse penktadienį Šandongo „Golden Stars“ klubas, kuriam atstovauja Donatas Motiejūnas, namuose 129:102 nugalėjo Gvandžu„Longlions“ ekipą.

2017 lapkričio mėn. 17 d. 19:29:26

• Pritrūko sėkmės ir poros taškų

Dvejos rungtynės - du pralaimėjimai. Taip atrodo Lietuvos rinktinės kraitis po 2019 m. Europos moterų krepšinio čempionato atrankos varžybų C grupės antrojo turo rungtynių. Manto Šerniaus auklėtinės šį kartą po atkaklios kovos išvykoje 62:64 turėjo pripažinti Rusijos komandos pranašumą.

2017 lapkričio mėn. 17 d. 08:24:20

• „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai BBL čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę

Baltijos krepšinio lygos čempionato B grupės rungtynėse ketvirtadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose 75:51 nugalėjo Talino TTU ekipą. Pasvaliečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 24:8, po dviejų kėlinių - 43:24, o po trijų - 61:38.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 19:38:46

• Vengrijos krepšininkės šventė pergalę 89 taškų skirtumu

2019 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos varžybų antrojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Vengrijos rinktinė namuose net 89 taškų skirtumu 137:48 nugalėjo Albanijos krepšininkes.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 11:18:12

• J.Valančiūno indėlis į „Raptors“ komandos pergalę - 21 taškas

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate trečiadienį „Toronto Raptors“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas, išvykoje 125:116 įveikė „New Orleans Pelicans“ krepšininkus.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 10:16:13

• „Lietuvos ryto“ krepšininkai išvykoje atsirevanšavo Bilbao klubui

Europos vyrų krepšinio taurės turnyro šeštojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje 96:79 nugalėjo Bilbao „Retabet“ ekipą.

2017 lapkričio mėn. 16 d. 09:01:51

1 2 3 4 5 6 7 ... 335
  • ČIUOŽIMAS: Varšuvoje vykstančių Tarptautinės čiuožimo sąjungos varžybų „CS Warsaw Cup“ solisčių grupėje Lietuvos atstovė Greta Morkytė užėmė 11-ąją vietą.
  • UŽĖMĖ: Singapūre vykstančio paskutinio - devintojo - pasaulio plaukimo taurės varžybų etapo vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis užėmė 23-iąją vietą.