respublika.lt

2017 lapkričio 19, sekmadienis

 • Vokietijoje - paskutinis A.Merkel bandymas sudaryti koaliciją

  Vokietijoje sekmadienį laukiama paskutinio kanclerės Angelos Merkel bandymo sudaryti valdančiąją koaliciją ir išvengti pakartotinių rinkimų. Po rinkimų rugsėjį ilgametės Vokietijos lyderės dauguma susilpnėjo, o dalis nepatenkintų šalies imigracijos politika rinkėjų perėjo į radikalios dešinės partijos „Alternatyva Vokietijai“ pusę.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 16:21:22

 • Zimbabvės valdančioji partija R.Mugabei iškėlė ultimatumą

  Valdančioji Zimbabvės partija ZANU-PF sekmadienį teigė, kad ilgametis šalies vadovas Robertas Mugabė privalo atsistatydinti iš pareigų, kitaip jis bus pašalintas apkaltos proceso tvarka.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 16:11:11

 • Kenijos sostinės lūšnynuose rasti keturi kūnai, incidentas išprovokavo naujus neramumus

  Kenijos sostinės Nairobio lūšnynuose sekmadienį rasti keturių žmonių kūnai, o incidentas išprovokavo naujus susirėmimus. Trijų vyrų ir vienos moters kūnas buvo rasti sostinės Matarės lūšnyne, kuriame po pakartotinių prezidento rinkimų praėjusį mėnesį buvo įsiplieskę kruvini susirėmimai.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 14:23:22

 • Libano užsienio reikalų ministras praleis Arabų Lygos susitikimą dėl Irano

  Libano užsienio reikalų ministras nedalyvaus Saudo Arabijos sušaukto neeilinio Arabų Lygos susitikimo, kuriame bus aptarinėjami Irano padaryti „pažeidimai“. Arabų šalių užsienio reikalų ministrai sekmadienį Rijado prašymu renkasi Kaire. Ir taip įtempti Saudo Arabijos santykiai su Iranu dar labiau paaštrėjo pastarosiomis savaitėmis.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 11:26:22

 • Čilė sekmadienį rinks prezidentą, favoritas - buvęs šalies vadovas

  Čilės gyventojai sekmadienį dalyvaus prezidento rinkimuose, kurių favoritu laikomas buvęs šalies vadovas Sebastianas Pinjera, bet manoma, kad konservatorių partijos atstovui nepavyks surinkti daugiau nei 50 proc. balsų, o rinkimams prireiks antro turo.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 09:42:03

 • Dėl tariamos Berlyno paramos Libanui Saudo Arabija konsultacijoms iškvietė savo ambasadorių Vokietijoje

  Saudo Arabija šeštadienį konsultacijoms iškvietė savo ambasadorių Vokietijoje. To šalis ėmėsi reaguodama į Vokietijos užsienio reikalų ministro Zigmaro Gabrielio komentarus, išsakytus po susitikimo su Libano diplomatijos vadovu.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 18:42:59

 • D.Trampas sustabdė leidimo importuoti dramblių medžioklės trofėjus įsigaliojimą

  JAV prezidentas Donaldas Trampas sustabdė leidimo į šalį įvežti dramblių medžioklės trofėjus įsigaliojimą. Tokį sprendimą jis priėmė praėjus vos dienai po to, kai paskelbė panaikinąs draudimą tai daryti.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 15:11:11

 • AFP: E. Makronas priėmė atsistatydinusį Libano premjerą Eliziejaus rūmuose

  Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas šeštadienį Eliziejaus rūmuose priėmė atsistatydinusį Libano premjerą Saadą Harirį, pranešė naujienų agentūros AFP reporteris. S. Hariris į Paryžių pačiame politinės krizės įkarštyje atvyko iš Saudo Arabijos.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 14:50:22

 • A.Butkevičius: Kaip atsirūgsta tautų kiršinimo politika

  Svarbiausius pasaulio politikos įvykius ir reikšmingiausias tendencijas specialiai „Respublikai“ komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas ir saugumo politikos ekspertas Audrius Butkevičius.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 12:40:22

 • Susitiko Šiaurės Korėjos ir Kinijos pasiuntiniai

  Aukštas Kinijos pasiuntinys susitiko su Šiaurės Korėjos lyderio Kim Čen Uno padėjėju, šeštadienį pranešė abi šalys. Nepaisydamos nesutarimų dėl Šiaurės Korėjos branduolinių ambicijų, po susitikimo jos prabrėžė ilgalaikių dvišalių santykių svarbą.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 11:59:16

 • Sirijos ir sąjungininkų kariuomenė iš IS atkovojo paskutinę svarbią tvirtovę

  Sirija ir jos sąjungininkų kariuomenė sekmadienį paskelbė atkovoję Abu Kamalį - paskutinį svarbesnį „Islamo valstybės“ kontroliuojamą Sirijos miestą. Kariuomenė apie pergalę mieste skelbė dar anksčiau šį mėnesį, bet džihadistai netikėtos kontratakos metu susigrąžino Abu Kamalį.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 16:18:11

 • JAV oro pajėgų generolas priešintųsi D.Trampo „neteisėtiems“ įsakymams

  JAV oro pajėgų generolas Džonas Haitenas teigė, kad priešintųsi, jei prezidentas Donaldas Trampas įsakytų „neteisėtai“ panaudoti atominį ginklą. Generolas teigė labai daug galvojęs apie savo atsakymą tuo atveju, jei gautų tokį įsakymą iš prezidento.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 14:33:33

 • Žiniasklaida: Izraelio premjeras antrą kartą bus apklaustas dėl korupcijos

  Žiniasklaida praneša, kad Izraelio ministrą pirmininką Benjaminą Netanjahu sekmadienį dėl įtarimų korupcija antrą kartą šį mėnesį apklaus policija. Įtariama, kad B. Netanjahu priėmė prabangias dovanas iš garsių ir turtingų savo šalininkų, tarp kurių - Izraelio verslininkas bei Holivudo prodiuseris Arnonas Milčanas.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 12:39:33

 • Dėl biuro uždarymo palestiniečiai grasina nutraukti santykius su JAV

  Palestinos išsilaisvinimo organizacija pagrasino užšaldyti santykius su JAV, jei šie įgyvendins savo ketinimą Vašingtone uždaryti PIO biurą. Socialiniame tinkle „Twitter“ publikuotame vaizdo klipe PIO generalinis sekretorius Saebas Erekatas JAV ketinimą pavadino „nepriimtinu“.

  2017 lapkričio mėn. 19 d. 11:10:11

 • Gazos Ruože atidarytas svarbiausias sienos su Egiptu kirtimo punktas

  Šeštadienį, po dešimties metų pertraukos, buvo atidarytas pagrindinis Gazos Ruožą ir Egiptą jungiantis sienos kirtimo punktas. Tai padaryta po to, kai šio mėnesio pradžioje punkto kontrolė perėjo į prezidento Mahmudo Abaso vadovaujamos Palestinos savivaldos rankas.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 18:48:32

 • E.Makrono partijos vadovu išrinktas artimas prezidento bendražygis K.Kastaneras

  Artimas prezidento Emanuelio Makrono bendražygis šeštadienį buvo išrinktas naujuoju Prancūzijos vadovo įkurtos centro partijos vadovu. Vyriausybės atstovo pareigas ėjęs Kristofas Kastaneras buvo vienintelis kandidatas rinkimuose į pernai įkurtos partijos „Pirmyn, Respublika!“ „generalinio delegato“ postą.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 15:24:45

 • Britų vėl laukia referendumas?

  Antro didžiausio pasaulyje investicinio banko „Goldman Sachs“ generalinis direktorius Loidas Blenkfeinas vakar pasiūlė surengti dar vieną referendumą dėl „Brexit“.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 14:51:11

 • Vokietijos, Japonijos ir Švedijos ministrai apsilankys Bangladešo rohinjų stovyklose

  Vokietijos, Japonijos ir Švedijos užsienio reikalų ministrai turėtų apsilankyti Bangladešo pabėgėlių stovyklose, kuriose gyvena šimtai tūkstančių iš kaimyninio Mianmaro pasitraukusių musulmonų rohinjų.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 12:51:11

 • Zimbabvėje tūkstančiai protestuoja prieš prezidentą R.Mugabę

  Tūkstančiai Zimbabvės gyventojų šeštadienį išėjo į gatves, reikšdami paramą šią savaitę kariuomenės įvykdytam valdžios perėmimui ir ragindami namų arešto sąlygomis laikomą prezidentą Robertą Mugabę atsistatydinti.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 12:09:13

 • Pasibaigusiose JT klimato kaitos derybose pavyko žengti kelis žingsnius į priekį

  Bonoje vykusios Jungtinių Tautų klimato kaitos derybos baigėsi pasiekus pažangos techniniais klausimais - tačiau svarbesni klausimai apie išskiriamo anglies dvideginio kiekio mažinimą liko neišspręsti.

  2017 lapkričio mėn. 18 d. 10:40:55

1 2 3 4 5 6 7 ... 1104
 • ČIUOŽIMAS: Varšuvoje vykstančių Tarptautinės čiuožimo sąjungos varžybų „CS Warsaw Cup“ solisčių grupėje Lietuvos atstovė Greta Morkytė užėmė 11-ąją vietą.
 • UŽĖMĖ: Singapūre vykstančio paskutinio - devintojo - pasaulio plaukimo taurės varžybų etapo vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis užėmė 23-iąją vietą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
meile desne

Kaip vertinate, kad Seime tiek daug apkaltų politikams?

balsuoti rezultatai

Ar prenumeruojate laikraščius ar žurnalus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

   0  +1 C

   0  +1 C

 

   0  +2 C

   +2  +6 C

  +1  +3 C

 

   +1  +2 C

    1-5 m/s

    4-6 m/s

 

      2-3 m/s

 

USD - 1.1795 PLN - 4.2342
RUB - 70.0461 CHF - 1.1696
GBP - 0.8939 NOK - 9.7163
reklama
Prenumerat 2018