respublika.lt

2018 gegužės 27, sekmadienis

 • Nuo erkinio encefalito mirė vyras

  Kauno klinikinėje ligoninėje penktadienį nuo erkinio encefalitė mirė 76 metų vyras. Šiemet tai pirmoji erkinio encefalito auka. Į ligoninę Alytaus rajono gyventojas buvo atvežtas gegužės 9 d. Dėl paciento gyvybės medikai Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriuje kovojo dvi savaites.

  2018 gegužės mėn. 25 d. 15:55:35

 • Mama ir tėtis nuskendo vaikų akivaizdoje

  Didžiulis dėmesys šalies keliuose vykstančiam karui ir žūtims avarijose, į antrąjį planą nustūmė saugaus elgesio vandenyje problemą. O ji darosi vis tragiškesnė. Šiemet įvairiuose vandens telkiniuose jau nuskendo gerokai daugiau žmonių nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. O vasaros maudynių sezonas dar net neprasidėjo.

  2018 gegužės mėn. 25 d. 11:34:34

 • Kriminalistai apsaugojo rinką nuo 85 tūkst. netikrų eurų

  Vilniuje po ilgalaikio tyrimo sulaikyti du asmenys, įtariami didelės vertės netikrų eurų banknotų gabenimu į Lietuvos Respublikos teritoriją.

  2018 gegužės mėn. 24 d. 12:03:48

 • Tris dienas ieškota senolė aptikta iš pasieniečių sraigtasparnio

  Kelmės rajone iš pasieniečių sraigtasparnio surasta 87-erių senolė, kurios ieškota tris dienas.

  2018 gegužės mėn. 23 d. 12:59:36

 • Liberalų sąjūdis kreipsis į teismą dėl partijos reputacijos menkinimo

  Liberalų sąjūdis kreipsis į teismą dėl partijos dalykinės reputacijos menkinimo ir keturių Valstybės saugumo departamento pažymoje išdėstytų teiginių paneigimo. Bus prašoma paneigti teiginius, kad partija buvo įkurta „MG Baltic“, kad partija faktiškai kontroliuojama šio koncerno, taip pat - visiškai kontroliuojama ir kad 2006 metais partijai pirmininkas buvo parinktas.

  2018 gegužės mėn. 23 d. 10:58:11

 • Nuo kada R.Jancevičius dirba „MG Baltic“?

  Informaciją, kad būdamas Vilniaus apygardos prokuratūros vadovu jis bendradarbiavo su koncerno „MG Baltic“ vadovais Ramutis Jancevičius vadina „sapnais“. Šiuo metu koncerne dirbantis buvęs prokuroras griežtai neigia jam metamus kaltinimus.

  2018 gegužės mėn. 22 d. 13:40:11

 • Lietuvos zoologijos sodo viešieji pirkimai sustabdyti

  Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs dėl Lietuvos zoologijos sodo vykdomų viešųjų pirkimų konkurso pateiktus ieškinius, nusprendė tenkinti ieškovių ieškinį, stabdyti viešuosius pirkimus, o bylinėjimosi išlaidas priteisti iš Lietuvos zoologijos sodo.

  2018 gegužės mėn. 21 d. 17:42:29

 • Ar įstengsime sustabdyti karą keliuose?

  Pastaraisiais metais autoavarijose žuvusių žmonių skaičių bendromis pastangomis pavyko sumažinti. Tačiau pirmieji šių metų mėnesiai parodė, kad ant laurų užmigti pavojinga. Be to, palyginti su Vakarų Europos šalimis, padėtis mūsų keliuose tebėra sudėtinga.

  2018 gegužės mėn. 21 d. 07:20:57

 • A.Verygai adresuotos „dovanos“ turinį tiria tarnybos

  Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai adresuota dėžė, kuri penktadienio popietę buvo pristatyta į Sveikatos apsaugos ministeriją, ant kojų sukėlė tarnybas, o tarnautojams dovanojo keliomis minutėmis trumpesnę paskutinę savaitės dieną.

  2018 gegužės mėn. 18 d. 16:05:27

 • Uostamiesčio kriminalistai sulaikė berniukų tvirkinimu įtariamą klaipėdietį

  Klaipėdos apskrities VPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai po ilgo ir sudėtingo tyrimo nustatė ir sulaikė asmenį Viktorą Usovą, kuris įtariamas kelerius metus tvirkinęs mažamečius ir nepilnamečius berniukus Klaipėdos rajono ribose ir kituose Lietuvos miestuose.

  2018 gegužės mėn. 18 d. 10:17:24

 • Teismui perduota I.Strazdauskaitės nužudymo byla

  Generalinės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 5 asmenys kaltinami jaunos plungiškės Ievos Strazdauskaitės nužudymu bei Latvijos piliečių apiplėšimais pagrobiant automobilį ir kitą turtą.

  2018 gegužės mėn. 25 d. 12:31:33

 • Konstitucijai prieštaravo Žuvininkystės įstatymo nuostata

  Konstitucinis Teismas pripažino, kad Žuvininkystės įstatymo nuostata, kuria Žemės ūkio ministerijai buvo pavesta nustatyti kriterijus, pagal kuriuos ūkio subjektams suteikiama teisė į žvejybos kvotą verslinei žvejybai tam tikrame vidaus vandenų telkinyje, prieštaravo Konstitucijai.

  2018 gegužės mėn. 24 d. 13:00:49

 • Dvi mirtys: An-2 katastrofa nepamiršta

  Prieš trejus metus įvykusi lėktuvo An-2 katastrofa iki šiol gyva juo skridusių ir žuvusių patyrusių pilotų Adolfo Mačiulio ir Alvydo Selmistraičio artimųjų bei draugų atmintyje. Sapnuose vyro nuolat lankoma Virginija Selmistraitienė neslepia, kad skausmo žaizdoms užgyti neleidžia ne tik neatskleista tragiškos nelaimės priežastis, bet ir jo kūno negrąžinanti Baltijos jūra.

  2018 gegužės mėn. 24 d. 09:18:35

 • VTEK: Santaros klinikų vadovas K.Strupas ir jo sutuoktinė pažeidė įstatymą

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų generalinis direktorius Kęstutis Strupas ir Respublikinės Vilniaus universiteto ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėja Silvija Strupienė pažeidė privačių interesų deklaravimą reglamentuojančias Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas.

  2018 gegužės mėn. 23 d. 12:46:32

 • Atpažinti iškrypėlį yra beprotiškai sunku

  Policijai sulaikius po vaikų globėjo kauke ne vienus metus besislapsčiusį mažamečių ir nepilnamečių berniukų tvirkinimu įtariamą klaipėdietį Viktorą Usovą, vėl prisiminta, kad šlykščiausius nusikaltimus darantys nusikaltėliai gali būti kur kas arčiau, nei įsivaizduojame.

  2018 gegužės mėn. 22 d. 15:20:11

 • Už bepiločius orlaivius virš karinių teritorijų - administracinė atsakomybė

  Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms, kuriomis numatoma įtvirtinti administracinę atsakomybę už bepiločių orlaivių skrydžių vykdymą virš karinių teritorijų arba draudžiamoje, ribojamoje ir pasienio zonos oro erdvėje, neturint tam teisės.

  2018 gegužės mėn. 22 d. 12:40:14

 • Šviesuoliai apšmeižti: D.Banionis ir S.Sondeckis nebendradarbiavo su KGB

  Liustracijos komisija priėmė sprendimą, kad anapilin jau išėję garsūs kultūros veikėjai Donatas Banionis bei Saulius Sondeckis nebendradarbiavo su KGB. Šie iškilūs žmonės buvo patekę į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro paviešintą buvusių galimų KGB agentų sąrašą. Beje, pavardės buvo paviešintos net be Liustracijos komisijos atitinkamo sprendimo.

  2018 gegužės mėn. 21 d. 16:12:49

 • Žmogaus teisių gynėjai prakalbo apie sunkiai įrodomo smurto aukas

  Nuolatinį, sunkiai įrodomą, latentinį smurtą patiriančių asmenų apsauga Lietuvoje - pačių aukų reikalas. Toks smurtas sukelia ilgalaikę negrįžtamą žalą kenčiančiam, be to, tokio smurto neužkardymas vėliau nulemia kraštutines smurto formas - sunkius kūno sužalojimus ir nužudymą, šią savaitę konstatavo Seimo Žmogaus teisių komitetas.

  2018 gegužės mėn. 20 d. 12:50:40

 • D.Mockus prabilo: VSD pažymos paviešinimas naudingiausias prezidentūrai

  Valstybės saugumo departamento pažymos skandalo epicentre atsidūrusio koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus tvirtina pažįstantis buvusius Liberalų sąjūdžio lyderius, tačiau pabrėžia niekada nesikišęs į partijų skaldymo ar naujų politinių jėgų kūrimo procesus.

  2018 gegužės mėn. 18 d. 11:56:19

 • Prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl korupcijos Kalėjimų departamente

  Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamente baigtas ikiteisminis tyrimas dėl įtartų korupcinių veikų Kalėjimų departamentui pavaldžiose įstaigose.

  2018 gegužės mėn. 17 d. 15:26:26

1 2 3 4 5 6 7 ... 521
 • GAISRINGUMAS: šiuo metu dėl kritulių stokos miškuose labai sausa, o dėl šiltėjančių ir vėjuotų orų miškų gaisringumo rodiklis kasdien didėja vis sparčiau; Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, savaitgalį vyraus antros ir trečios, o vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose, ketvirtos, kai kur penktos klasės miškų gaisringumas.
 • NBA: Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos Rytų konferencijos finalo šeštosiose rungtynėse penktadienį „Cleveland Cavaliers“ komanda namuose 109:99 įveikė „Boston Celtics“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ką manote apie miestuose kertamus medžius?

balsuoti rezultatai

Kur šiais metais atostogausite?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +10   +11 C

   +12  +14 C

 

   +12  +13 C

  +24   +25 C

   +25  +26 C

 

   +25   +27 C

     6-12 m/s

    4-9 m/s

 

     4-8 m/s

 

reklama
Ukis 2018