Pasaulio čempionato starte - Ukrainos ir Kroatijos krepšininkų pergalės

(0)
Publikuota: 2014 rugpjūčio 30 16:20:02, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Šeštadienį Ispanijoje prasidėjusio pasaulio vyrų krepšinio čempionato pirmosiose rungtynėse C grupėje Ukrainos rinktinė 72:62 (12:13, 15:14, 21:13, 24:22) įveikė Dominikos Respublikos krepšininkus.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 27:27, o po trijų ketvirčių ukrainiečiai jau turėjo aštuonių taškų pranašumą - 48:40.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Judžinas Džeteris (Eugene Jeter), 13 - Slava Kravcovas, 12 - Sergejus Gladyras.

Dominikos Respublikos ekipoje 18 taškų surinko Fransiskas Garsija (Francisco Garcia), 11 - Edgaras Sosa, 10 - Chamesas Feldeinė (James Feldeine).

Ukrainiečiai pataikė 10 tritaškių iš 23 (48 proc.), tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-41.

B grupėje Kroatijos rinktinė po pratęsimo 81:78 (23:9, 14:22, 20:18, 14:22; 10:7) įveikė Filipinų ekipą.

Kroatai po 10 žaidimo minučių pirmavo 23:9, po dviejų kėlinių - 37:31, o po trijų - 57:49. 35-ąją min. Filipinų krepšininkai dar atsiliko 56:64, tačiau tada pelnė aštuonis taškus be atsako ir išlygino rezultatą 64:64. Pasibaigus pagrindiniam laikui, rezultatas buvo lygus 71:71, o pratęsime sėkmė šypsojosi kroatams.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Bojanas Bogdanovičius. Jo sąskaitoje - 26 taškai. Krunoslavas Simonas surinko 12 taškų, o Darijus Šaričius (Dario Šarič, 9 atk. kam.) pridėjo 10 taškų.

Filipinų ekipai 28 taškus pelnė Endrėjus Blečas (Andray Blatche, 12 atk. kam.), 17 - Džefas Čenas (Jeff Chan), 10 - Markas Pingrisas (Marc Pingris).

D grupėje rungtyniaujanti Lietuvos rinktinė šeštadienį 21 val. (Lietuvos laiku) susitinka su Meksikos krepšininkais.

Pasaulio čempionate dalyvauja 24 rinktinės, suskirstytos į keturias grupes. Į antrąjį etapą pateks po keturias geriausias grupių ekipas.