respublika.lt
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
Daugiau kategorijos naujienų
  • EKSPONATAI: Rokiškio krašto muziejuje spalio 18 d. atidaroma tarptautinė paroda „Vytis ir Lelija. Trijų grafienių iliustruota bulė Ineffabilis Deus iš Vatikano apaštališkosios bibliotekos“; tai pirma paroda Lietuvoje, kurioje pristatomi eksponatai iš Vatikano apaštališkosios bibliotekos.
  • ELNIAI: Jau šį šeštadienį Raudonės pilyje, Jurbarko rajone, vyks 26-asis elnių kvieslių čempionatas, kuris taps unikaliu reginiu gamtos mylėtojams; į šalį atvyko viliojimo meistrai iš 12 Europos valstybių.
  • NUOSTOLIAI: Daugiau nei 10 mln. eurų grynųjų nuostolių pernai patyrė iš viso 18 Lietuvos įmonių, septynių iš jų pernykščiai nuostoliai viršijo 20 mln. eurų.
  • RADIJAS: Ryšių reguliavimo tarnyba kviečia institucijas, operatorius ir kitus suinteresuotus asmenis teikti pasiūlymus dėl 700 MHz, 1500 MHz ir 2100 MHz radijo dažnių aukciono aprašo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, jog nuspręsta skirti gynybai 5,38 proc. BVP?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar išdirbs Ingos Ruginienės Vyriausybė iki kadencijos pabaigos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+5 +11 C

+2 +8 C

0 +3 C

+6 +10 C

+3 +9 C

+4 +8 C

0-4 m/s

0-6 m/s

0-5 m/s