(6)
Publikuota: 2023 vasario 24 12:45:39, Arūnas ABROMAITIS
×
EPA-Eltos nuotr.

NBA čempionate Domantas Sabonis į savo sąskaitą įsirašė dar vieną trigubą dublį, o lietuvio atstovaujamas „Sacramento Kings" klubas savo aikštelėje 133:116 nugalėjo „Portland Trail Blazers" krepšininkus.

Be kelių svarbių žaidėjų į Sakramentą atvykę „Blazers" pirmajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą, tačiau šeimininkų tai nesutrikdė. „Nesijaudinau dėl to. Žinojau, kad kai tik pajusime savo žaidimą, viskas bus gerai", - sakė D.Sabonis. „Karaliai" dar iki pertraukos persvėrė rezultatą, o ketvirtajame kėlinyje pribaigė varžovus.

NBA mačai keletą dienų nevyko dėl „Visų žvaigždžių" rungtynių, kuriose dalyvavo ir D.Sabonis. Po pertraukos jis į aikštelę grįžo geros formos ir per 32 min. pelnė 18 taškų (6/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/6 baudų), atkovojo 18 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo septintasis lietuvio trigubas dublis šį sezoną.

Rezultatyviau už D.Sabonį nugalėtojų gretose žaidė du krepšininkai. Dearonas Foksas (De'Aaron Fox) surinko 31, Terensas Deivisas (Terence Davis) - 20 taškų. Svečiams 26 taškus pelnė Nasiras Litlas (Nassir Little), 24 - Kameronas Redišas (Cameron Reddish). „Kings" (33 pergalės/25 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje užima trečiąją vietą, o „Blazers" (28/31) - 12-ąją.

„New Orleans Pelicans" (30/30) su Jonu Valančiūnu išvykoje 110:115 nusileido „Toronto Raptors" (29/31) klubui, kuriame uteniškis pradėjo savo karjerą NBA. Sugrįžimas į Torontą Jonui buvo visapusiškai nesėkmingas. Jis per 29 min. pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet pralaimėjo tiesioginę dvikovą savo buvusiam dubleriui Jakobui Pioltliui (Jakob Poeltl). Austras surinko 21 tašką ir atkovojo 18 kamuolių. „Pelicans" užima aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje, o „Raptors" komanda yra devinta Rytuose.