respublika.lt

Su kuo niekada nesusitaikys Zodiako ženklai

(1)
Publikuota: 2023 kovo 29 17:42:40, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Kiekvienas iš mūsų laikomės tam tikrų principų, kurių pažeisti nė už ką nesutiktume. Įvairių Zodiako ženklų atstovai taip pat turi jiems būdingų vertybių, kurių paniekinimas jiems yra ypač skaudus.

 


Avinas: užgniaužimas

Kiekvieną kartą, kai bandote Aviną įtikinti, kad jis yra neteisus, įsirašote į jo pikčiausių priešų sąrašą. Avinas niekada nesusitaikys su tuo, kad svarbiausias - ne jis, o, tarkime, jūs. Avinas - autoritetas sau ir toks nori būti kitų požiūriu.

Jautis: pinigų stoka

Šis brangiai kainuojančių blizgučių ir užjūrio kurortų mėgėjas tikrai nepajėgs susitaikyti su gyvenimu nuo algos iki algos. Jaučiui svarbu jaustis komfortiškai ir niekada nieko nestokoti. Su mažiau jis ne už ką nesutiks.

Dvyniai: rutina

Gyvenimo monotonija be naujų žinių ir bendravimo Dvynių supratimu yra tikras pragaras. Kadangi šio Zodiako ženklo atstovai yra labai smalsūs ir nepaprastai mėgsta bendrauti, jiems yra itin svarbu nuolatos judėti, kad vaizdas prieš akis vis keistųsi. Vienodas gyvenimas tarp keturių sienų - jiems baisiausias košmaras.

Vėžys: neturėti savo kampo

Visi be išimties Vėžiai, kad ir kokie būtų socialūs, svajoja turėti jaukų lizdelį, į kurį visada galėtų grįžti, kuriame galėtų sušilti ir pailsėti nuo išorinio pasaulio triukšmo. Atimant iš Vėžio namus jam tarsi pakerpami sparnai, be kurių jis jau nenorės ir negalės skrieti į savo tikslą.

Liūtas: pažeminimas

Norite pamatyti įniršusį Liūtą? Kitiems girdint jam pasakykite, kad jis yra nevykėlis. Ir tai bus didžiausia jūsų gyvenimo klaida. Liūtas nepaprastai brangian savo reputaciją, jam nėra nieko blogiau kaip būti įžeistam gausios publikos akyse.

Mergelė: tingumas

Ši patologinė darbštuolė negali pakęsti dykaduonių ir apkiautėlių. Susitaikyti su tuo, kad jos artimas žmogus gyvenimą leidžia ant sofos, Mergelė vargu ar pajėgs. Ir dar paleis jo adresu gerą porciją „motyvuojančių" komplimentų.

Svarstyklės: vienatvė

Laimė yra tada, kai tave supa didelis artimų, tokių pačių interesų turinčių žmonių būrys. Apie tai svajoja kiekvienas Svarstyklių ženklo atstovas. Argi galima susitaikyti su tuo, kad paprasčiausiai nėra su kuo aptarti praėjusios dienos įvykių?

Skorpionas: išdavystė

Galima net neabejoti, kad tapęs išdavystės auka Skorpionas amžiams iš savo gyvenimo išbrauks žmogų, drįsusį sužeisti jo jautrią sielą. Dar gerai, jeigu skriaudikui pavyks išvengti keršto, o tai, beje, pasitaiko labai retai.

Šaulys: neveiklumas

Būdamas nepaprastai aktyvus žmogus, Šaulys tikrai nesusitaikys su bet kokiomis taisyklėmis, ribojančiomis jo judrumą.Jam yra nepaprastai svarbu nuolatos būti įvykių sūkuryje ir visur, nesvarbu, kokioje srityje, plėsti savo ribas.

Ožiaragis: tikslo nebuvimas

Pagrindinis kiekvieno Ožiaragio gyvenimo tikslas - nenustoti užkariauti naujų viršukalnių ir nuolatos judėti pirmyn. Jeigu gyvenime pasitaiko nedarbo laikotarpių, jis juos vadina nykaus egzistavimo laikotarpiais.

Vandenis: laisvė

Ko gera, pasaulyje nėra labiau nepriklausomo ir laisvę mylinčio žmogaus už Vandenį. Šio ženklo atstovas niekada nesusitaikys su tuo, kad jį kažkas kontroliuoja.Jis iškart užkerta kelią bet kokiems mėginimams imtis jį globoti ir jam nurodinėti, kaip reikia teisingai gyventi.

Žuvys: gyvenimas be svajonių

Iš principo visa Žuvų egzistencija - polinkis fantazuoti ir svajoti apie šviesią ateitį. Žuvys niekada nenustos tikėti stebuklais ir vargu ar galės ilgai būti šalia žmogaus, kurio nedomina jų interesai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
33
F

Dienos klausimas

Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +21 C

+16 +22 C

+15 +21 C

+20 +28 C

+21 +28 C

+19 +24 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s