respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Vasario 4 d.)

(1)
Publikuota: 2023 vasario 03 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė vasario 4-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Finansinės ir meilės avantiūros gali sukelti rimtų problemų. Būkite atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su vaikais. Atidžiau juos prižiūrėkite.

JAUTIS. Regis, staiga gausite nelauktą žinią, arba pasikeis savaitgalio planai. Gali kilti apmaudas, subjurti nuotaka. Venkite kažko ultimatyviai reikalauti iš artimo žmogaus. Saugokitės traumų.

DVYNIAI. Būsite linkę visur kaišioti nosį, skleisti apkalbas, sąmokslo teorijas. Labiau galvokite, ką kalbate, rašote ar publikuojate ir kaip komentuojate. Jei kur nors vyksite, būkite atidūs kelyje.

VĖŽYS. Stengsitės sutelkti dėmesį į praktiškus dalykus, tačiau jūsų emocinė būsena bus nestabili. Galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi nuostolingi dėl kitų žmonių apsukrumo, nedorumo.

LIŪTAS. Neramus, ir kupinas streso gali būti šis rytas. Regis, teks pasirūpinti nebaigtais darbais, sveikata ar netikėtai kilusiomis problemomis. Vykite šalin tamsias mintis, niekam nekerštaukite. Saugokitės traumų.

MERGELĖ. Gali apnikti įvairūs įtarimai ir abejonės. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Pasistenkite nesinervinti, jei išgirsite, kad kažkas apkalba jus ar jums brangų žmogų. Venkite gausių susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus sunku padaryti gerą įspūdį aplinkiniams, įtikti. Kur kas lengviau susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinų įsipareigojimų. Gali nuvilti draugas, gerbėjas.

SKORPIONAS. Nelabai maloni diena. Regis, bus užgauliai kritikuojamas jūsų požiūris, stilius, gyvenimo planai ar kt. Nesiseks realizuoti sumanymų net ir pasitelkus pritariančius žmones. Saugokitės traumų.

ŠAULYS. Gali būti, kad teks įtemptai mokytis, ieškoti informacijos. Kontaktai su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais vargins. Kebli situacija gali priversti jus pasijusti nejaukiai.

OŽIARAGIS. Galite išleisti pinigų netikusiam daiktui, nereikalingai paslaugai. Arba tai padarys jūsų antroji pusė. Verčiau venkite avantiūrų, neprovokuokite rizikingų situacijų.

VANDENIS. Tikėtinas stresas, gal net santykių nutrūkimas, jeigu nevaldysite savo instinktyvių troškimų bei noro provokuoti. Susidarykite aiškesnį vaizdą apie savus ir svetimus motyvus, pageidavimus ir įvertinkite, kas jums ir kitiems yra priimtina.

ŽUVYS. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuklesnė. Smulkios nesėkmės gadins nuotaiką, trikdys planus. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški aplinkinių atžvilgiu. Atsargiai kelyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F

Dienos klausimas

Su kuriuo iš kandidatų į prezidentus norėtumėte išgerti kavos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar galvojate emigruoti iš Lietuvos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

0 +3 C

+2 +6 C

+1 +7 C

+4 +9 C

+5 +10 C

+6 +11 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s