respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Kovo 27 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 26 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, pirmadieniui.

 

 

AVINAS. Regis, puikiai suksitės srityse, susijusiose su žiniasklaida, mokymais, vertimais, logistika, buhalterine apskaita, kai kurių rūšių prekyba. Liežuvis taps miklesnis nei įprastai, pagerės mąstymo procesas ir reakcija.

JAUTIS. Įmanomi geri posūkiai reikaluose, susijusiuose su verslu, pinigais, nekilnojamuoju turtu. Palaipsniui gali nusišypsoti sėkmė, tačiau teks taikytis prie naujovių.

DVYNIAI. Regis, šiandien niekas netrukdys jūsų saviraiškai ir jūs išties nesnausite. Galimas populiarumo šuolis, bendraminčių pagausėjimas. Organizuokite, telkite, įtikinėkite - jums tai seksis.

VĖŽYS. Ramiai, nesiblaškydami šiandien nuveiksite žymiai daugiau, nei būdami įsitempę ar skubėdami. Susidėliokite prioritetus ir pradėkite nuo svarbiausio, nesiekdami įveikti visko. Tam pristigtumėte ir laiko, ir jėgų. Tausokite sveikatą.

LIŪTAS. Turėtų pagerėti jūsų įvaizdis, ūgtelėti autoritetas. Regis, jausitės vertinami, galbūt įgysite įtakingų bendraminčių. Galbūt stiprią įtaką ir patys darysite kolektyvui, grupei.

MERGELĖ. Ši diena palanki įvairiems darbams, finansinių reikalų tvarkymui, deryboms dėl paskolų, atsiskaitymų, palūkanų, uždarbio, įmokų ir pan. Nebloga diena investuoti, jei esate viską įvertinę ir apsisprendę.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, įvykių kupina diena. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su publika. Galima intriguojanti, reikšminga pažintis.

SKORPIONAS. Jeigu turite reikalų, susijusių su antstoliais, bankais, draudimu, kitais finansiniais klausimais, imkitės jų jau šiandien. Norintieji keisti darbą ar gauti išmoką, priemoką, neturėtų sėdėti sudėję rankų.

ŠAULYS. Regis, smagiai nuteiks gerėjantys santykiai, augantis dėmesys jums. Galite sulaukti viliojamo pasiūlymo. Tiktų dalyvauti konkurse, demonstruoti, ką sugebate. Rodykite tinkamą pavyzdį vaikams ir jie jus nudžiugins.

OŽIARAGIS. Darbinga diena. Regis, spėsite ir darbe puikiai paplušėti, ir į namus įnešti šviesos bei gerovės. Galbūt savo rodomu dėmesiu ir pastangomis nudžiugins šeimos narys.

VANDENIS. Padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite įkvėpimą. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujovių. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ar vaikus. Regis, tapsite atlaidesni, romantiškesni.

ŽUVYS. Šiuo metu jums atrodys, kad dėl savo šeimos galite nuversti kalnus. Regis, skirsite lėšų tam, kad būtų pagerintos gyvenimo sąlygos arba išpildytumėte artimo žmogaus norą. Galbūt rasite papildomą pajamų šaltinį.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
9
F

Dienos klausimas

Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +21 C

+16 +22 C

+15 +21 C

+20 +28 C

+21 +28 C

+19 +24 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s