respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Sausio 5 d.)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 04 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė sausio 5-ajai, ketvirtadieniui.

 


AVINAS. Šiandien netingėkite padirbėti bei pasirūpinti įvaizdžiu ir kompetencija. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų. Dėl brangesnių pirkinių tarkitės su artimaisiais.

JAUTIS. Ši diena turėtų būti kupina kontaktų, pokalbių, galbūt ir netikėtumų. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos.

DVYNIAI. Gana produktyvi diena. Dalykinė veikla, verslas, komandiruotės duos apčiuopiamų rezultatų, bet tik tuo atveju, jei viskas vyksta pagal planą. Naudinga ir svarbu laikytis konfidencialumo.

VĖŽYS. Nuo pat ryto iki pavakarių labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Vakare rūpinsitės, kuo nustebinti dominantį asmenį. Kad tai pavyktų, ką nors pirksite, organizuosite.

LIŪTAS. Regis, šiandien patirsite įspūdžių, gausite peno dalykinei ar kūrybinei raiškai. Visgi būtų gerai, kad popiet niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų pasimėgauti kūryba, menu.

MERGELĖ. Nestigs valios ir energijos atlikti rimtus darbus. Apgalvokite, nuo ko pradėti. Jeigu reikia, pasitarkite su specialistais ar nusimanančiais pažįstamais. Pasistenkite suderinti savo norus su pareigomis ir galimybėmis.

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina darbų, pareigų. Profesinėje veikloje labiausiai bus vertinama kompetencija, iniciatyva. Jeigu esate kelionėje, įgysite svarbios patirties.

SKORPIONAS. Jei dirbate, mokotės ar keliaujate, šiuo metu nestokosite valios, ryžto ir polėkio. Tikėtinas progresas dominančioje srityje, ypač jei iš anksto buvote pasirengę permainoms.

ŠAULYS. Nuo pat ryto mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks suderėti palankesnes sąlygas verslui ar kreditui gauti, arba sulauksite rėmėjų paramos. Bet kuriuo atveju nepralošite apie tai užsiminę.

OŽIARAGIS. Šiandien puikiais seksis kūrybinis darbas, veiklos su vaikais. Galbūt pagaliau pasirašysite seniau paruoštą, bet atidėliotą projektinę, dalykinę ar turtinę sutartį.

VANDENIS. Galite išgirsti dominančią žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikata. Ieškokite kelio į svarbaus jums asmens širdį, siekite supratimo. Tai pasiteisins.

ŽUVYS. Pirmoji dienos pusė gana buitiška. Vakare būsite nusiteikę avantiūroms, naujovėms. Iš jus dominančio asmens galite sulaukti intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F

Dienos klausimas

Ar lankysitės Knygų mugėje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar galvojate emigruoti iš Lietuvos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+4 +6 C

+2 +6 C

-1 +3 C

+4 +6 C

+2 +9 C

+6 +9 C

0-7 m/s

0-9 m/s

0-6 m/s