respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (kovo 6–12 dienoms)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 06 06:00:00, Sidonija Kulikauskienė (ELTA)
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 6–12 dienoms.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu imtis iniciatyvos, jei norite kažką pradėti ar patobulinti. Derėtų peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką tiek juose, tiek darbo aplinkoje.  Pakankamai dėmesio skirkite ir sau – sveikatai, išvaizdai. Nuo savaitės vidurio turbūt aiškinsitės santykius, kurie kelia nerimą. Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti, įveikti konkurencinę įtampą, jei nesugebėsite į kitus žvelgti geranoriškai. Būkite pozityvūs, tuomet lengviau prisitrauksite ir meilę, ir verslo sėkmę, ir geresnę savijautą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje bus įmanoma pagerinti šeiminius bei meilės santykius, įnešti pagyvėjimo į asmeninį gyvenimą. Regis, intriguos naujos virtualios pažintys, džiugins visuomeninė veikla. Visgi nesitikėkite iš to didelės naudos. Nepasiduokite abejotinoms pagundoms. Nuo savaitės vidurio galimos šiokios tokios naujovės, susijusios su profesine veikla. Galite gauti darbo pasiūlymą, kvietimą į projektą ar pan. Jei tai nėra aktualu, gana daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai, gyvūnams.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje teks pasistengti suderinti profesinius ir asmeninius reikalus. Bet koks aplaidumas darbe bus iš karto pastebėtas. Stenkitės būti apdairūs. Labiau saugokite sveikatą, nuosavybę bei artimuosius, ypač tuos, kurie linkę viršyti greitį ar svaigintis. Nuo savaitės vidurio labiau rodysite iniciatyvą ir pabrėšite savo privalumus, tad neabejotinai būsite pastebėti. Galite gauti viliojamą pasiūlymą. Galbūt pavyks suorganizuoti pramogą, akciją, susitikimą ar kt. Savaitgalį raskite laiko ir augintiniams.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite imlūs informacijai, ypač naujienoms apie pažįstamus žmones. Galite daug laiko praleisti virtualiai ir kitaip bendraudami. Svarbu, kad tai nepakenktų darbo, mokslo kokybei. Nuo trečiadienio po darbo jau norėsis skubėti namo, atitrūkti nuo viešo dėmesio ir šurmulio. Mieliau užsiimsite buitinėmis pareigomis, rūpinsitės šeima bei asmeniniais poreikiais. Savaitgalį galite tapti populiarūs virtualioje erdvėje. Augs meilės troškulys arba ūpas plėsti akiratį, sportuoti, kurti, keliauti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jums itin rūpės nuosavybės, pinigų, interjero ar kitokių renovacijų klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti, moderniau ir pigiau kažką įsirengti ar pan. Kai kas puikiai pavyks. Visgi nebūtinai gausite tai, ką manėte jau beveik turintys savo rankose. Nuo trečiadienio pavyks nemažai nuveikti, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, mokslu, transportu, komercija. Savaitgalį nestabdykite savęs, jei kils ūpas pasiraityti rankoves ir plušėti namų ūkyje. Artimieji bus dėkingi už kuriamą jaukumą.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje užsiimsite svarbiais darbais ir rūpesčiais. Regis, pasižymėsite veiklumu ir nenoru nusileisti konkurentams. Tikėtina, kad kils ūpas ginti savo pozicijas, gal net teisiniu keliu. Gali suintriguoti neįprastas užsiėmimas, pasiūlymas ar dvasinė praktika. Savaitės antroji pusė žada rūpesčių. Regis, skubėsite tvarkyti turtinius, finansinius formalumus. Galite įsigyti norimą daiktą, užsisakyti reikalingą paslaugą. Savaitgalį su artimos aplinkos žmonėmis pavyks susitarti dėl jums aktualių klausimų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite emociškai ir fiziškai pažeidžiami. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties. Tausokite sveikatą, nesiimkite atsakingų darbų. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko negalite pakeisti. Savaitės viduryje daugės energijos. Visgi reikalų eiga labai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Bus nelengva, jei su kažkuo konkuruojate užuot bendradarbiavę. Tačiau gali nudžiuginti malonus flirtas, paskirtas pasimatymas, artimo žmogaus pažadas ar kt.

SKORPIONAS  

Šią savaitę pradėsite apsupti dėmesio, šurmulio. Ieškokite bendraminčių, derinkite interesus su konkurentais, neignoruokite vaikų poreikių. Iki savaitės vidurio neblogai seksis komandinis darbas, bet kokia kolektyvinė veikla, tačiau po to pajusite ramybės, vienatvės troškulį, o galbūt ir ypatingą meninį įkvėpimą. Labiau vargins greitas tempas, painūs santykiai. Jei reikia, prašykite pagalbos ir jos sulauksite. Savaitgalį pravartu apsitvarkyti buityje, palepinti augintinius, apsipirkti, gerinti santykius su šeimos nariais.

ŠAULYS

Šią savaitę seksis savarankiškiems, dalykiškiems, visuomeniškiems žmonėms. Tikėtinas įtakingų asmenų palaikymas, originalūs pasiūlymai. Nors būsite darbštūs, jūsų keistas elgesys, neįprastos reakcijos vienu metu gali nekaip paveikti darbo eigą arba aplinkinių nervus. Savaitės antroji pusė žada susitikimus, kurie gali būti naudingi. Regis, džiaugsitės padarę įspūdį patinkančiam asmeniui. Domins turiningas laisvalaikis, meilė, sportinės pramogos, renginiai. Savaitgalį jau derėtų ilsėtis, kaupti energiją.  

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums norėsis pabėgti toliau nuo įgrisusios rutinos, keisti gyvenimo ritmą. Palanku mokytis naujų dalykų, konsultuotis, rengti straipsnius. Pamažu ir nuosekliai siekite savo tikslų, nesidairydami į netikrus autoritetus. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje bus nelengva susitarti dėl dalykinių sprendimų. Būtų žymiai geriau, jei sugebėtumėte įtraukti į veiklą tinkamus žmones. Savaitgalį gali atvykti senas draugas, pažįstamas arba sulauksite kvietimo į renginį, ekskursiją ar pasimatymą. Neatsisakykite.

VANDENIS

Šią savaitę skubėsite tvarkyti nebaigtus reikalus, susijusius su mokesčiais, nuosavybe, verslu. Pravartu apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansų srityje, kaip apsidrausti, išvengti finansinių keblumų, išlaidų, nuostolių. Savaitės viduryje parūps nekasdieniška veikla, ateities planai. Regis, gebėsite pasinaudoti naujausia ir naudingiausia informacija. Galbūt veršitės kažkur vykti. Kelionė, išvyka, politinis, kultūrinis ar šou renginys suteiks ilgai neblėstančių įspūdžių.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje pasinersite į svetimus rūpesčius, jei kitiems prireiks jūsų patarimo, pagalbos ar tarpininkavimo. Galite sukti galvą dėl teisinių, švietimo, studijų klausimų. Regis, sugebėsite įrodyti tai, ką norite įrodyti. Deja, gali kilti problemų dėl techninės problemos, šeimos nario arba jūsų sveikatos ar keistos savijautos. Nuo savaitės vidurio naujai įvertinsite santykius su kai kuriais žmonėmis bei savo patirtį, poelgius, vertybes. Savaitgalį atsiversite pasaulio aktualijoms ir politiniams įvykiams.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Dienos klausimas

Ar lankysitės Knygų mugėje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar galvojate emigruoti iš Lietuvos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+1 +4 C

+4 +6 C

0 +5 C

+3 +9 C

+4 +7 C

+8 +12 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-10 m/s